0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde (1,549 puan) tarafından
Kızlar kaç aya yaşa kadar normal konuşmaması 32 aylık arkadaşımın oğlu konuşamıyor pek fazla 

6 Cevaplar

0 oy
(2,330 puan) tarafından
Hiç mi konuşmuyor canım 
(1,549 puan) tarafından
Biz beraberken bı kelime bile anlamadim
-Reklam-
0 oy
(4,063 puan) tarafından
TV tablet telefon bakıyor mu 
(1,549 puan) tarafından
Evet bakıyor
(4,063 puan) tarafından
Onları bırakması lazım yoksa çok zor çocuğun konuşması bol bol parka götürsün kitap okusun etkinlik yapsınlar
0 oy
(2,072 puan) tarafından
Telefon izletmesinler ve kreşe yollasınlar 
(1,549 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım
0 oy
(3,442 puan) tarafından
Benim oglum 2 yasinda baya muhabbet ediyordu. Ama ben 2 yasina kadar 5 dakika bile ekran vermedim ve bol bol bol kitap okudum. Ekranla cok fazla hasir nesirse konusma geriligi olur. Suanki gerilik normal degil. Normal diyenler olacaktir mutlaka ama degil. En az 2 cumlelik kelimesi olmasi gerek.

Ekrani azaltsin, bol sohbet ve en en en onemlisi kitap okuma cok etkili.
(1,549 puan) tarafından
Evet canım benim kızım onunkinden küçük ekran görmediği için masaAllah bizle herşey konusuyor
0 oy
tarafından
Benmde kızım 30 aylık canm bizdede konuşma geriliği var ben kreşe vericem eylül ayında dil terapisti kreş önerdi bize . Bu aralar kızımda biraz açılma var anne gel baba gel makarna mantı pilav çorba hoppala çanta niloya vs gbi kelimeler söylemeye başladı genelde işaret ediyordu herşeyi 
0 oy
(2,992 puan) tarafından
Benim komsumun çocuklari konuşma sorunu var onlarda ırsi baba tarafı öyle ,benm oglum su gibi maşallah konuşuyor eğitici şeyler izletmek lazm bn TV izletiyordm şu bir kaç ayda alıştı tlfna bende sürekli ilgileniyordum 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 322 göst.
0 oy
2 cevap 86 göst.
11 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Guncelanne (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 264 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 191 göst.
20 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,482 soru

11,859,771 cevap

35,957 kullanıcı

...