0 oy
155 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (499 puan) tarafından

Kızlar güzel çekimli elektirikli supurge sine ihtiyacım var onerebileceginiz bir marka var mı geçen magazada bunu gördüm kullanan var mı 

image

9 Cevaplar

0 oy
(8,937 puan) tarafından
Dyson varken başka süpürgelerine bakilmaz
(499 puan) tarafından
Evet canım gönül ister Dyson almayı ama daha eksiğim birçok şey var o yüzden daha makul fiyatlı ürünlere bakıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben dyson kullanıyorm çok memnunum canm
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Butceni bilmiyorum kuzum ben ihlas aura cleanmax kullanıyorum. Eşimde alerji olduğu için almıştım çeyizlik ama oğlumda da alerji varmış iyi ki almışım dedim. Hem burunları tikandiginda parfümleri var mentollusunu sıkıyorum suya komple ev mentol kokuyor aciliyorlar hem 2 aparatı var biri halı dovucu halınin iplerini çevire çevire derinden süpürüyor. Diğeri de normal aparat zaten oda çok iyi süpürüyor. Koltuk yıkıyorum halıyla uğraşmıyorum ama koltuk yaz zamanalrinda 2 ayda bir yıkıyorum silme dışında kusmuklu oğullarım var biri geze geze yağlı ellerle gezer çünkü. Yani bunun üzerine süpürge görmedim açıkçası Dyson V8 mi v9 mu öyle bişi olması lazım arkadaşımda tek sevdiğim şarjlı oluşu onun dışında yok vegenmedim. He benim kullandığıminda tek dezavantaji ağır abi ya ağır baya. O yüzden 1 tanede el supurgem var şu dik süpürgeler var ya ucuz olanlar çocuk bişi dokerse ederse o zaman hızlıca onu kullanıyorum şıp olsun diye 
(499 puan) tarafından
Peki fiyat bilgisi verirmisiniz daha alacağım birçok eksiğim var o yüzden uygun fiyatlilara baktim
(9,626 puan) tarafından
Pahalı biraz canim 21 milyara aldık biz
(9,626 puan) tarafından
Sadece süpürge değil canim aşırı çok fonksiyonlu bi makine,arkadaşı dediği gibi hali koltuk yıkama özelliği de var,en büyük özelliği içine çektiği tozu pisliği içindeki suya hapsettigi icin sonrasında toz alma gibi bi derdin yok
(1,015 puan) tarafından
Sadece halı değil havayi da kliması olduğu için devir daim ettiriyor havadaki tozu da çekiyor ama pahalı işte zıkkım ben iyi zamanda aldım çeyizlik aldım avtirmadim garantisini 2017 de aldım 2021 ocakta açtırdım garantisini 2800 e şimdi fiyat bilgim yok
(1,015 puan) tarafından
Şöyle kiyaslim sana çok ovuldu dysonlar arkadaşım aldı pratik hem 2 çocuğu olduğu için şarjlı oluşundan bende çok merak ettim 2 tane çok övülen süpürge var evimde halı Flex döşeli benim yani hergün süpürmem lazım açık renk beyaza yakın en küçük ipi gosterdigi için arkadaşımdan aldım yakınız 1 2 apartman var aramızda istedim evi supirdum onla yani ne kadar desem sana toplanan toz bı kola kapağı kadar var yok akşama kadar bekledim tekrar supirdum ihlasinkiyle  yün toz saç (saçlarım çok dökülüyor malesef) bir avuç alıyorum hergun supursemde aynı tozu aliyorum evde eşim pis bı yerde çalışıyor parktan vs geliyouz hemen hemen hergün hergun alıyorum o pisliği malesef ama Dyson toplayamadi
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Yani bence daha başka bir marka bak omurluk olur en azından ben Fantom pek beğenmiyorum. Arçelik almıştık bundan 3 sene önce 1 milyardi. Şimdi Allah bilir kaç liradır memnunum.
(7,993 puan) tarafından
Şuan 8 milyarmis aynısı :D şaka gibi yaa
(499 puan) tarafından
Canım benim evliliğim çok sikitili oldu veyiz falan yapılmadı ne eşim tarafından ne benim tarafımdan
Çok şükür büyük eşyaları aldık sıra küçük ev aletlerinde 8 bin çok fazla geliyor bana daha alacağım birçok şey var:(
(7,993 puan) tarafından
Ozamana butcene göre bak canım. En güzelleri senin olsun inşallah
(499 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Fakir  markasi harika bence
0 oy
(920 puan) tarafından
Arnica tesla premium kullanıyorum memnunum canım ama fantom almak istersen dik süpürgesini al hem fiyatı attığın makinenin yarısı kadar hem de çekimi iyi. Ucuna da ekstra turbo başlık alirsin çok güzel olur
0 oy
(726 puan) tarafından
Annem 101 den Philips almış 2500 dedi galiba. Gayet güzel cekiyor
(499 puan) tarafından
Ne zaman almış canım hala mevcut mu acaba
(726 puan) tarafından
4 gün önce. Bı bak a101 e oluyor genelde
0 oy
(6,139 puan) tarafından
A101 bim birine elektrolux geliyor. Muadillerinim en iyisi.
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Canım illa ki süpürge alman gerekiyorsa fantom marka bu markanın dik süpürgesi var yarı fiyatına herkes çok memnun baya iyi diyorlar istersen bir bak

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 59 göst.
0 oy
5 cevap 114 göst.
0 oy
2 cevap 73 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde Gizemlianne (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 191 göst.
27 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatimafatima (888 puan) tarafından soruldu

381,484 soru

11,421,334 cevap

34,977 kullanıcı

...