0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (1,306 puan) tarafından
Abiye fiyatları malum kizlar 7-8 bin olmuş abiyeler. Bu fiyata satın almak çok zor. Benim elimde biraz birikmiş param var bir kaç abiye satın alıp internet üzerinden kiralasam sizce nasıl olur. Mantıklı mı siz olsanız abiye kiralar misiniz 

5 Cevaplar

0 oy
(698 puan) tarafından
Müşteri bulacak hesabınız varsa mantıklı yoksa çok zor 
(1,306 puan) tarafından
Yok sıfırdan acicam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Burda gizem vardı ıkıncı el abiye kiralama dükkanı açacam diyordu bilemiyorum riskli canım ya 
(1,306 puan) tarafından
Ya bana mantıklı.geldi ben oğluma sünnet düğünü yapicam seneye falan öyle bı abiyeleri bakiyim dedim almam mümkün değil kiralamayı düşündüm de öyle aklıma geldi bir çok insan da kiralıyor artık ama.riskli.bir iş kimseye güven olmuyor
tarafından
İnşalalh dilediğin gibi olur canım
0 oy
(10,976 puan) tarafından
Canım intwrnet uzerinden olacak iş değil bu.carsi gibi bir yerde dükkan kiralamak lazım bu işlere abiye gelinlik bindallı filan
(1,306 puan) tarafından
Ay yok onu yapamam ona çok para lazım :D
0 oy
(119,598 puan) tarafından
yani biri begebcek bedeni olmiycak zor is o bacim
0 oy
tarafından
Canım paranın değeri düşerken fiyatlar sürekli artınca insan elindeki 100 tlsine kıyamıyor ki kiralama fiyatları da bin iki bin arası değişiyor ben olsam giymem abiye mabiye. Kuzenim evlenecek mesela kardeşim bu aralar belki nilanlanabikir abiye mabiye almıycam alsam en iyisini alırım ama almıycam ya bir kıyafete hem de tek kullanımlık giymek için beş on bin veremem ben. Giyicem feracemi çekşcem her zamanki gibi uzun eşarbımı oh. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde bsradgn (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Myangell (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Metropol yorgunu (276 puan) tarafından soruldu

381,722 soru

11,427,998 cevap

34,988 kullanıcı

...