0 oy
217 göst.
Aile kategorisinde (7,993 puan) tarafından

Oğlum 23 aylık ona güneş gözlüğü aldım, trendyoldan sipariş verdim ama takinirmi yüzüne buyukmu gelir hiç bilmiyorum 01-10 yaş aralığı yazıyordu. Küçük suratı var :D önemli olan takması bide ne yapsam karar veremedim siz takiyomusunuz bebelerinize şuan gözünde durdurmaz gibime geliyor :D

6 Cevaplar

0 oy
(7,993 puan) tarafından

En İyi Cevap

Böyle bişey yaa işte 

image

-Reklam-
+1 oy
(7,320 puan) tarafından

image

ben bunu almıştım benim oğlana takıyor sevdi şükür bende takmaz diye düşünmüştüm yanılmışım:D 
(7,993 puan) tarafından
Oyy keşke benimkide hemen buyuse :))
(7,320 puan) tarafından
Seninki nekadarlik
(7,993 puan) tarafından
23 aylık canm☺️☺️
tarafından
Bu kız gözlugu değil mi ☺️
(7,320 puan) tarafından
Minos takar belki ya dene şansını:D
.
Papatya unisex diye verdiler :D jsjsj
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Takar takar benimki güneşten nefret ediyor mecbur takıyor 
(7,993 puan) tarafından
Kaç aylık☺️☺️
(2,393 puan) tarafından
Şuan 24 aylık ama uzun süredir kullanıyor benimki 16 17 aylıktan beri falan heralde babasının benim güneş gozluklerime dadanirdi önceden de seviyor baya şapka ve gözlük bagimlisiyiz ailecek :D
(7,993 puan) tarafından
Yaa benimkiii şapkayı bile takmak istemiyorki. Zar zor takıyo :)) bakalim gözlüğü takicakmi.
(2,393 puan) tarafından
Güneşe bakamiyan bi cocuksa benimki gibi bayıla bayıla takar :D
0 oy
tarafından
Hayır takmıyorum çıkarıyor 
(7,993 puan) tarafından
Kaç aylık☺️☺️
tarafından
26 aylık
0 oy
tarafından
düzenlendi

image

Benim kızda 27 aylık sürekli benim gözlüğü bu benim gozlugum diye isteyip alıyordu.

Birsuru gözlük denedim suratına büyük geldi yakışmadı.

Zaten pahalı birşey almiycaktim. Şimdilik sahte yeterli.  Sonra bı ucuzlukcuda 50 liraya geniş bir gözlük buldum. Ama modeli geniş gibi duruyor. 

tarafından
Yükledim canım. Bunu aldım bende hem sapkasiylada uyumlu gibi oldu. Zaten modelide geniş gözlük
(7,993 puan) tarafından
Ayy güzelmiş ☺️☺️ sapkasida gozlugu gibi cici ☺️☺️ senin gözlük yine küçük görünüyor sanki bizimki bir tık büyük gibi :D bide takicakmi bakalım şapka bile takmıyor bunu taksın heves ettim aldım :D baktim olmuyor iade ederim yada durur sonra kullanır
tarafından
Benimki seviyor. Sapkayida seviyor.
Dışarı çıkarken unutunca kendisi hatırlatıyor.

Yok kız niye iade etcen. 60 lira uygun.
Sürekli zam geliyo herşeye. Seneye 100 lira olur boşver dursun. Modelide zaten eskimeyen modellerden güzel bence
(7,993 puan) tarafından
Yaa aynen bencede kız birgünde bile geliyor zam. 2 gün önce ayakkabı alayım dedim 225 liraydı. Ertesi günü 330 lira yapmışlar. İndirimde felanda değildi hani öylede yazmiyordu şaşırdım:D keşke diyorum hemen alsaymisim oan.
tarafından
Vergi zammı geldiya herşeye. Ondandir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 116 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,966 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 126 göst.
28 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 269 göst.
0 oy
4 cevap 271 göst.
8 Kasım 2021 Diğer kategorisinde İremcan (281 puan) tarafından soruldu

381,186 soru

11,411,462 cevap

34,953 kullanıcı

...