+1 oy
1,370 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Atma olayı yok yanlış anlaşılmış kayınpederimin çöp kutusunda gördüm şu şekilde kkayınvalidemgilin evinde çekilmiş kayonpederimin telefonunda karşıda telefon özel bölgesi  çekilmiş bacaklarını açık şekilde şunları yazsrken titriyorum resmen boşluktayım kayınvalidem kilolu 

Görümcemide şu şekilde tanıdıö sırtıda çekilmiş orda yüzü gözüküyor hemen ardındada özel bölgesi var ordan anladım

28 Cevaplar

+3 oy
(2,729 puan) tarafından
Susma sustukça sıra sana gelecek.  Bu cümle aklında olsun . Susma ! 

Bu normal bir şey değil 
-Reklam-
+1 oy
(2,196 puan) tarafından
Yarın hemen bisekil gidin oraya kocanin o telefona çöp kutusuna bakmasını sağla bisekilde . Buna susma bakk babasıyla yapan abisiylede kendi oğluyla da yapar . Kızıyla yapan geliniyle baldiziyla torunuyla da yapar. Yarın carcabuk bu muhabbeti patlattir. Hatta yanına sen otur ki aaa bh gorumcen her neyse adı batası o degilmi de 
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Sus soyleme kimseye birşey yarın birgün herkes hiç birşey olmamış gibi davranır sen ortada kalırsın 
tarafından
Kafayı yiycem ben inanın bak
(280 puan) tarafından
Ya siz iyi misiniz böyle bi durumda nasıl sussun normal hayatına devam edip yüz yüze baksın bu normal bişey DEĞİL
(1,206 puan) tarafından
Canım telefonu eşine göstersin birsekilde yoksa direk anlatırsa nasıl kanıtlayacak eşi inanirmi sizce. Elinde bir delil olmadan
(4,157 puan) tarafından
Kendi telefonuna video cek kayinpederin telegonu o gordugu. Resimleri telefonu kurcalarken video cekerek kurcala yani bence. En azindan kendi esine goster bilsin babasini. Hic bise yapamiosa seni ve ccklarinizi uzak tutar o ortamdan
0 oy
(362 puan) tarafından
Bunlar ailecek manyak mi anlamdim gitti 
(362 puan) tarafından
Okudum cok iğrenç bir olay içindesin peki ne yapmayı düşünüyorsunuz ve çocuğunu o adamin yanında asla tek bırakmayin derim ya akil fikir versin Allah Kıyamet alametleri mi bunlar ne oluyor bu insanlara
tarafından
Zaten kendi ailem olsa da bırakmam kızımı iyi kötü ben yetiştiriyorum vardın cocugu kıskanıyor bırakmak istemiyor desinler  en kısa sürede gidip çöp lutusuna  bakmasını sağlıycam eşimin deyse ne olursa olsun olay bana kalır kimse kimseyi atmaz
(362 puan) tarafından
Benim tek merak ettiğim sen kayin babanın teline mi baktın çöp kutusunda kizinin mahrem yeri çekilmiş değil mi peki resimde kaynanan var bunlar öz demi inanacak gibi değil otururken filan yanlışlık olmasin öz baba sonuçta gunahadq girmeni istemem bunun içinde vardir birsey canm mutlaka
tarafından
Aynen kayınpederimin telefonunda hayır resimde kızı var ama ev kayınvalidemgilin evi
(362 puan) tarafından
Yanlış anlamış olmayasin canm belki düşündüğün gibi değildir olamaz mi
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Ya bir şey söylücem acaba babasının telinden eşine atmış olmasın sonra hemen silmiş olamaz mı 
tarafından
Bende o şekilde düşündüm
(2,729 puan) tarafından
İnterneti vs varsa kendi telinden ulaşabiliyorsa bile belki eşinin şaşırtmak için yapmıştır veya bir eşek şakası gibi . Bunu normal bir insan yapmaz ama belki o anormal bir insandır olamaz mi
0 oy
tarafından
Çekip eşine atıp sonra da silmiştir belki de.. iyi düşünmek istiyorum 
(2,729 puan) tarafından
Bak bu da mantıklı başkasına atmış olabilir ama babasının teli daha da tehlikeli olmaz mı
tarafından
Ya kızlar ya babası tehditle zorluyorsa yada kzi kendi isteğiyle babasını arzuluyorsa Rabbım ıslah etsin post sahibi bir an önce eşini yonlendirmeli çöp kutusuna baktirmasi lazım belki baba sapiktir bugün kızına yapan yarın başkasına yapar
(2,729 puan) tarafından
Tehditle olabildigine asla inanmıyorum.  Devir tehdit devri değil.  Kadının ağır bir hatası yoksa örn adam öldürür saklamadiysa babası neye güvenerek tehdit edecek
tarafından
Dilancan babası yaşlıdır diye anlamaz kimse görmez filan diye düşünmüş olabilir kadın. Ama en mantıklısı GENÇANNE'nin dediği gibi Şeymanur'un eşinin babasının telefonundan çöp kutusuna girmesini sağlamak. En azından eşi kendi gözüyle görür.
(2,729 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(497 puan) tarafından
Çocuğunu uzak tut olabildiğince igreencc
0 oy
(369 puan) tarafından

gorumcen evli mi peki ay neler konuşuyoruz ya ne kadar ayıp Bi olay evet imkanı yok olamaz diye bisey yok maalesef öyle bir devrin içindeyiz ki olmaz dediğimiz ne varsa oluyor ?

yani inanmak istemiyoruz 

ama neler neler oluyor çok kötü bir durum böyle biseye şahit olmak

gerçekten 
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Gece gece okuyunca mideme kramplar girdi yaaa
0 oy
tarafından
Aslında kendini ortaya atmadan fotoyu yayabilsen ama nasıl, kayın babanın böyle yaptığıda anlaşılmalı , düşünmek lazım
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ay noluyo tövbeee
0 oy
(7,926 puan) tarafından
Bence dünkü olayida sen uydurdun burda aynı kişi gibisin ben bu olanlara hiç inanmadım nedense
(2,729 puan) tarafından
Ee zaten aynı kişi açıklama yapıyor
(7,926 puan) tarafından
Hayır dünkü olay başkaydi dün akşam biri eltim kocamdan hamile kalmak istemiş diye biri post açtı hesabıda yeni açmıştı. Bence bu kadınla o aynı kişi burda insanları kekliyo gibime geldi icime doğdu
(2,729 puan) tarafından
Oladabilir
0 oy
(7,281 puan) tarafından
K.pederinin oraya gidince eşine de aşkım babanın telefonunda kızın fotosunu çekmiştim bi baksana onlara de o bakarken çöp kutusuna da bak bı orda kalmismi resim diye girsin oraya görür zarar fotoları 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Telefonu kayınvaliden de kullanıyor mu 
(666 puan) tarafından
Kayınvalidesi anlamıyormuş telefon kullanmaktan canm
(2,132 puan) tarafından
Tüh ya kendime mantıklı bir şey bulmaya çalışıyorum. Anneye de atılmaz öyle foto ama olur ya bir yara bir şey olmuştur sormak için atmıştır diye düşünmek istedim
(666 puan) tarafından
Aynen canım hepimiz kendimizce mantıklı bişey bulmaya çalışıyoruz kabullenemiyoruz böyle bişeyi çok iğrenç
0 oy
(10,880 puan) tarafından
Bunun delilini edin ve bunu önce gorumcene söyle.ama delil edin.
0 oy
(3,477 puan) tarafından
Bence kayinpederini az cok tanirsin gercekten o kadar hadsiz sapik biri degilse gorumcen kendini cekip babasinin telefonundan baskasina atmistir kesin sahte hesap kullaniyodur esinden gizli kendi telefonundan anlasilir diye babasindan atmistir 
0 oy
(935 puan) tarafından
Ay sen de söylüyorsan söyle söylemiyorsan sus ölene kadar. Tabi nasıl için alıp susacaksin orası ayrı. Bak çocuğun da varmış ona veya sana bişey yapmayacagi ne malum. Sen bu akılla devam et 
0 oy
tarafından
Abla sabah sabah maal ettin beni ya off bu nasıl bir olay gelişmelerden vallahi haber et bizi çok şaşkınım
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Orayı çeken kişi büyük ihtimalle kendi kendine çekmiş. Görümcen babasının telefonu ile çekip sonra silmis de olabilir belki bilemedim. Yani mesela bunu söylemek olmaz burda ama ben hamileyken veya birara mantar gibi bişey olmuştu ne var diye bu şekilde kendi kendimi çekip silmisligim varm bu da öyle biseu olabilir. Yada gorumcen babanın telden Google gmaili ne girdiyse yada gorumcenin gmaili kayıtlı ise buluttan yüklemiş olabilir fotoları oraya. Başka türlüsünü beynim kabul etmiyor çünkü 
0 oy
tarafından
Kocana guveniyorsan söyle.

Yok oda bana kızar sen babama iftira atıyorsun derse hiç söyleme bosver

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 475 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Pasalarin annesi (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,173 göst.
24 Kasım 2019 Aile kategorisinde The New ♚ ツ (2,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 798 göst.
31 Mart 2024 Aile kategorisinde Hlltrn (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 308 göst.
26 Mart 2024 Aile kategorisinde muhendisbirana (156 puan) tarafından soruldu

379,265 soru

11,352,506 cevap

34,824 kullanıcı