0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (166 puan) tarafından
Ya nezman tam artık soylecek hiç bir şekilde söylemiyor sürekli ben götürüyorum geliyormu diyorum yok diyor bakıyorum altına çiş yapmış artık deli olacam evin her yeri çiş oldu sabah bir kez lazimliga yaptı ondan sonra bir saat içinde iki defa çiş yaptı 21aylik kızım küçük diye mi acaba 

2 Cevaplar

0 oy
(1,301 puan) tarafından
Ne bu acele ben anlamıyorum benim oğlum 36 aylık bir günde öğrendi ben öğretmesem kendi kedine öğrenecekti neredeyse. Bir kere bile kirletmedi ortalığı gece de aynı şekilde bir kere bile yapmadı altına. Çocuklar hazır olunca zaten kendileri atıyorlar bezi benim oğlum bezi çıkarıp anne çişim geldi deyip kendisi tuvalete gidiyordu bende öğrenmek istiyor herhalde dedim başladim 1 günde öğrendi. Bırak çocuğun hazır olduğunda zorlanmadan öğret 
-Reklam-
0 oy
(4,268 puan) tarafından
O alisana kadar kacacak uc bes ay. Siylesin cisim gldi diye anlasin haber versin tuvalete yetismeye calisin egitim basariyla tamamlandi demek. Alta kacirma olayi 3 yasta bile oluyor oyuna daliyor tv ye daliyor son radddeye kadar tutuyor vc ye yetisemeden koyverio falan. Bunlar cabuk oturacak aliskanlik degil.  

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Linammmm (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 133 göst.
6 Aralık 2021 Aile kategorisinde Kurabiye canavarim (703 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 105 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 743 göst.
20 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,232 soru

11,413,029 cevap

34,956 kullanıcı

...