0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde (121 puan) tarafından
Bir yaş bebekle is yapmak cok yorucu uyursa yapmaya çalışsam hemen uyanıyor yemek yapcam yarım kalıyor temizlik yarım kalıyor her is başlamadan bitiyor ne yapacağım hep böyle mi geçecek siz ne yapıyorsunuz 

19 Cevaplar

0 oy
(4,141 puan) tarafından

Yapamiyoruz :) oldugu kadar olmadigi kader:))

(1,740 puan) tarafından
Spor ne yapıyon ayy banada hızlı bir sıkılaşma bişeysi söyle .. kendimi şöyle anlatayım 4.bebeğimi doğuralı 24 gün oldu ve sönmüş balon gibi karnım simitlerim :( 165 boy 80 kiloyum sanırsam..doğumdan sonra tartılmafım ama 88 le girdim doğuma ..
(4,141 puan) tarafından
Oturdugum binanin spor salonu bina sakinleri kullaniryor .genelde avukat savci ve doktorlar oturuo binada yani gunduz hepsi calisio:) kendi spor salonummus gibi istedigim zaman gir cik yapiorum:))  ccgunuyutunca telsizi alip gidiyorum salina uyaninca aglayinca artik kader kismet nekadar uyursa okadar zaman yapiyorum spor. Hamileyknde son gune kadar yaptim cok kilo almadim şukurki  66 ile doguma girdim
(1,189 puan) tarafından
Kız seni bı posta gördüm ikinci çocuk yapmayin diyen sen degilmiydin ne güzel ablası ilgileniyor çocukla
(4,141 puan) tarafından
Yani oyle ama  sonucta gereksizdi ablasina da bana da gereksiz aktivite:)) suan uyutmaya calisiyorum mesela. Ablamiz. Uykusu gelince buyuk insan gibi gider yatar:) gereksiz yere bebek uyutmaya calisiyorum. Gereksiz yere yemek yedirmeye ugrasiyorum ablamiz kendisi yiyor iciyor. Gereksiz yere. Her zimbirtinin adini soyleyip konusmasi icin tasvik ediyorum  soyledigimi anlamio derdini anlamiyorum aglama zirlama iseme micma uyutma yedirme. Emme ek gidasi vs vs herseyi dert. falan ozetle herseyi yenibastan yasamak gereksizdi bence:)
(1,189 puan) tarafından
Hahaha kız öyle deme arkadaş oldu ablasına ben iyiki ikinciyi yapmışım ha benimkiler in arasında beş yaş var ama iyi olmuş şimdi beraber herşeyi yapıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kızım yaşına girdikten sonra rahatlamıştım oda benimle beraber yapmaya çalışıyordu merakından şuan 2 yaşında paspas için kavga ediyor benımle ben silecem diyor pek meraklı iş yapmaya sofra kurmaya çatal kaşık vs veriyorum sofraya götürüyor yemek yiyoruz 
tarafından
Alıştırın kız herşeyi öğrensinler ☺️
(2,224 puan) tarafından
Aynen ben de her şeyi kızımla beraber yapıyorum kızımın en sevdiği şey bulaşık makinesi boşaltmak bana yardımcı oluyor resmen 17 aylık tabakları kaldırıyor makineden bana veriyor gerçekten o yardım etti mi daha kısa sürede boşaltıyorum
(3,463 puan) tarafından
Benim ki oğlan:)
tarafından
Olsun kız yeni nesilin Kadir ezildi leri  yetişir ❤️
(3,463 puan) tarafından
İnşallah inşallah elimden tutsun çok yoruluyorum :))
0 oy
(8,021 puan) tarafından
1 yaş kızım aynı durumları yaşıyorum artık saldım eşim gelince yemek yapıyorum hafta içleri üstten temizlik hafta sonları dip bucal yapıyorum günümün geri kalanını kızımla oynayarak geçiriyorum :) 
0 oy
tarafından
Öğle uykusunda yemeğimi yapiyordum. Evinde gelişigüzel topluyordum. Akşam eşim işten gelince onunla yapıyorduk.

Şimdi 27 aylık öğle uykusu uyumuyor ama biraz daha ağlamadan duruyor. Sabah hemen topluyorum yemeği kahvaltıdan sonra yapıyorum çoğu zaman. Sonra kızımla ilgileniyorum
0 oy
(3,365 puan) tarafından

4 çocuğum var hadi büyükler ama küçüğüm 2 yaş ve hep kendim baktım çocuklarıma tek ama benim canım tez sırtıma sarar yine yaparım hergunakina açarım hatta günde iki kez açtığım olur silme de hergun yaparım yenegim hiç şaşmaz bnde kendime hayret etmiyor degilim:D

(8,873 puan) tarafından
4 cocucuga o kadar iş hay maasallah robotlar ve telnolojik aletler olmasa  ben hayatta yapamazdim:)))))
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Yapmıyorum anca yapabildiğim kadar yaparım gerisi kalır birini çağırırım yapar 
0 oy
(3,463 puan) tarafından
Yapamıyorum kesinlikle 9.5 aylık akşama kadar peşimde ağlayıp geziyo 
0 oy
(623 puan) tarafından
Aaaa aynı ben hıc bısey yapma sabahtan aksama kadar elinden tutup odaları gezck dısarı cıkck aksam misafir vardı cay koyamadım kucamda gezmek ıstıyo
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Biri 4 yaş biri 10 aylık oldu kadar yapıyorum elimden geldi kadar oldu kadar yapmaya çalışıyorum 
0 oy
tarafından
Şuan 6 buçuk aylık pusetine koyuyorum kızımı ben nereye o oraya hem onunla konuşup oynuyorum hem temizlik yapıyorum 
0 oy
(1,901 puan) tarafından

Bunlar iyi günlerin tadını çikar :D kızım 22 aylık. Altına yatak alezi varya ondan seriyorum halıya. Üstüne fırın tepsisi yanına da oyuncak yemek seti. Su savaşı yapiyor resmen. İçine falan oturuyor. En cok 30 dk o ara da yaptım yaptım. Sonrası imkansız ötesi.  TV açarsam falan durur ama ben elimden geldiğince açmamaya çalişiyorum.

0 oy
(675 puan) tarafından
14 aylık şuan kahvaltı bile yapamadım aşırı mızmız eline ne geçse koltuk altına atıyor önceleri annelerimiz nasıl yaparmış üstüne titriyorum ama zayıf aç kalıyorum işler duruyor oyyy oyyy
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Kızım 17 aylık ben her şeyi onunla birlikte yapıyorum Bir ara telefonu açmışlığım vardı ama çok pişman oldum mutfağa gidiyorsan mutfağı benimle geliyor önüne yığıyorum kaşık tencere bardak plastik tabii onlarla oynuyor ben o sırada yemeğimi yapıyorum biraz dağılıyor etraf ama olsun temizlik yaparken de yanımda duruyor ben evi süpürüyorum o da süpürgeyi elimden alıp süpürmeye çalışıyor falan eğlenceli bir aktivite gibi oluyor aslında ona da
0 oy
(714 puan) tarafından
Yapmıyoruz:d
0 oy
(8,873 puan) tarafından
Sallanan ana kucağına koyuyorum mışıl mışıl sallanıyor orda bende işlerimi hallediyorum ama tabi robot denen güzel icatlar olduğu için 1 saatte tüm ev isim bitiyor haftada Bi detaylıya giriyorum 
0 oy
(12,565 puan) tarafından

14 aylık olacak dünden önce tüm halıları çikardık makine çektik sıldık komple temizlik yaptık 

o da oyalanıyor nevresim yastık kılıfı değişirken yapmaya çalışıyor:)

0 oy
tarafından
Birlikte yapıyoruz onunda hoşuna gidiyor leğene su koyuyorum cirpici veriyorum o karıştırıyor bende o ara yemek yapıyorum bazen saklambaç oynuyoruz hem yemek yapıyorum hem onu yakalıyorum çok eğlenceli oluyor tabi bazen krize giriyor asla biesey yapamıyorum 
0 oy
(994 puan) tarafından
Eşim gelince çocukla ilgileniyor İki çocuğum var o şekilde yapıyorum o da yapıyor benim oglanda 4 aylık hiç uyumuyor sayılır gündüz 15 /20 dakika maksimum geçecek tabiki kızım 4 yaşına girecek mesela 2 den sonra daha rahattik sütten kesince falan baya kendi kendine oyun oynayıp vakit geçiriyordu daha baya var benim o zmana :))
0 oy
(246 puan) tarafından
Benim kızım da 1 yaş onunla çok zor yapıyorum yürümeye başlayınca baya zor olmaya başladı anca öğlen uykusuna yatınca yapıyorum yemeği de eşim gekince yaparım bazen.bazen salarim yapmam ev işi falan kafama takmıyorum artık olduğu kadar :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 136 göst.
0 oy
3 cevap 67 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Semizotu (414 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 421 göst.
17 Mart 2020 Diğer kategorisinde Yagmuruntopragi (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 376 göst.
4 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Ndal (166 puan) tarafından soruldu