0 oy
49 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
Çiş işi tamam onu hallettik ama kakayi kendi tuvaletine yapmıyor sabahtan ben kahvaltıyı hazırlarken pijamasina çok az bisey yapmış hemen yanıma geldi devamı için tuvalete oturttum yapmadı simdi de geldi gidelim diyor ama oturup oturup geri geliyoruz napabilirim nasıl kolaylastirabilirim bu durumu 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim de öyle ve aşırı korkuyor ne yapacam bilmiyorum çişi öğrendi ama büyük tuvaleti asla yapmiyor lazimliğa altına yapınca bile anne korkuyorum diyor kıyametler koparıyor ☹
(220 puan) tarafından
Benimkinde korkma yok çok tiksiniyo ama kuytu köşe de ben olmasam gidip yapıp yanıma gelmek istiyo
tarafından
Yeni mi başladın sende kaç aylık bu arada
(220 puan) tarafından
1 haftayı geçti 3 buçuk yaşında şu an ben biraz geç kaldım daha önce denediğim de bu kadar ılımlı değildi tuvalet egtimine başladık 3 gün hiç takmadım o esnada da kaka yapmadı 3 gün sonra hastalandı kanın da enfeksiyon çıktı ishal diye bez bağladım 2 gün o 2 gün bezine yaptı sonra bez bitince ben tekrar devam ettim ciste hiç problem yaşamadım ama kaka ya çözüm bulamdim
tarafından
Bizde de çişte sorun yok çok şükür gece bile yapmaz altına maşallah gündüz gelince de söyler ama bu büyük tuvalet işini çözemedik çok korkuyor 27 aylik benim balım da 7 gündür bende hic bez bağlamadim birden çıkardim
(220 puan) tarafından
En çok bende geceleri korkuyodum hiç korktuğum gibi  olmadı geceleri 1 yada 2 kere kaza yaşadık onun dışında hep kuru kalktı biraz daha bekleyelim bakalım gün geçtikçe bu kaka işine de Bi çözüm bulcamizi dusunuyorum
-Reklam-
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Canım her seferinde söyleyeceksin bak üstün kirlendi filan benim arkadaşımın 15 gün sürdü tuvalete yapması korkuyordu hep
(220 puan) tarafından
Çok tiksiniyo zaten geldi yanıma ağlamaklı dedim tamam sorun yok hemen Bi duş alırız rahatlarsın dedim öyle sustu korkma olmadı öyle

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 79 göst.
24 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 149 göst.
19 Haziran 2022 Aile kategorisinde Meryem 04 (46 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 148 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Arzukamacı (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 132 göst.