0 oy
373 göst.
Aile kategorisinde (277 puan) tarafından
Kızlar size bişey sormak istiyorum ben tek gelinim bı tanede görümcem var iki küçük cocukla kaynanama gittiğim zaman elimden geleni yapmaya çalışıyorum ama kaynanam ne yapsam görmüyor ama kızıni çok ayırıyor bişey demiyorum ama çok kalbim kırılıyor kimi görse iyiki kızım var kızım olmasa napardim falan diyor halbuki iki günde bır giderim herşeyini yapmaya şuan köyde yine gidicem yemeğini temizliğini yapmaya mesela geçen altin kolye aldı gorumceme bide kendine benim en sevdiğim şey altın kolye biliyor sana alicam dedi almadı evlendim bı çeyrek takmadı kızına bilezik taktı çok ayrımcılık yapio kalbim kırılıyor sizinkiler de öyle mi

17 Cevaplar

+3 oy
(8,900 puan) tarafından
SEN VE SENIN GIBILER HATALISINIZ huyunu suyunu bile bile değmeyecek insana yaranmaya calisiyorsunuz sonrada kendinizi üzüyorsunuz
(277 puan) tarafından
Haklısın canım ama anlamiosun iki üç günlük bişey deil en son annesinin evine gitmiyorum diye boşanma davası bile açtı bana böyle erkeklerle uğraşmak zor gercekten
(8,900 puan) tarafından
Ailen sahip çıkmıyor mu sana
(277 puan) tarafından
Malesef çocuklarımla ayda bigun gidiyorum laf yapiolar çocuklarım durmuyor bilmem ne diye iki tane küçük çocuğum var
(804 puan) tarafından
Of of aılemde bn onlara gdim dye yalvarıolar :(
(497 puan) tarafından
+++ valla Bitimi vermem böyle kaynanaya millet peşinden ayrilmiyor.
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Madem  bu kadar kırılıyorsunda neden halen gitmeye devam ediyorsun neden tavır almıyorsun neden kendini yoruyorsun kendini savunmaya başladığın an zaten kaynananin ilk lafı ne yaptın ki olacak nankörlük olcak.

Sinir oluyorum kendini düşünmeyen kadınlara kusura bakma ama canım aaaa yani :D

(277 puan) tarafından
Yaptım canım dediklerini bu sefer kocam bana düşman oluyor hayatı zindan ediyor öyle anlayışlı bı kocam yok hakkıda olsam yine onları tutuyor
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Yapma canim zorla mi senin sucun fazla iyilik bı yerden sonra zorunluluk olarak algilanir 
(277 puan) tarafından
Eşim kavga çıkarıyor canım ailesiyle kötü olunca hayatı zindan ediyor bana keşke anlayışlı olsa bende böyle şeylere mecbur kalmasam
(2,705 puan) tarafından
Annesinin her isine kosmamak kotu olmak anlamina gelmiyo kocan senin ailenin her isini yapiyo mu oyleyse okey. Bi seyi yaparsan gonlunden koparsa yaparsin ya da rica ederler oyle yaparsin. Oh ne iyi ya bi tasla uc bes kus hem kendi evi olsun isi gorulsun hem anasinin isi gorulsun arada da koynuna alsin oh mis yok oyle
(277 puan) tarafından
Öyle canım ailesine çok düşkün ama kendisi benim aileme bayramdan bayrama gider
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Kızı var madem sen niye yapiyosun herşeyini. Yapmasan o zaman kıymete binersin. Bak gitme bikac hafta nasıl arayacak seni. 
0 oy
(12,960 puan) tarafından
Yaranmaya çalışma içinden geldiği gibi davran 
0 oy
(1,134 puan) tarafından

Yaa bu kaynanalar kapatılsın haaa yetti valla :angry:

(277 puan) tarafından
Aynen öyle ayrımcı Kaynanalar özellikle
0 oy
(804 puan) tarafından
Aşko neden gidiyorsun koysana mesafeni cok sevdgi kzı yapsın ya temızlıgını
(277 puan) tarafından
Eşim benle kavga ediyor bu sefer
(804 puan) tarafından
Ah kıyamam sna seni ezmelerine izin verme  snın korkunu anlayabiliyorum Allah yardımcın olsun
(277 puan) tarafından
Siz tiktoktaki sibelhome musunuz
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Evet öyle canm kızları iki iş yapar herkesin yanında overler canı çıktı kendini öldürdü ev işi için derler aynı işi bende yaparım eline sağlık demeyi bırak daha laf ederler bende tek gelinim 2 gorumcem var küçük olan çalışıyor eve bişey almaz anca birikim yer içer kendi kendine millete de diyoar eve bakıyor ev ihtiyaç alıyor bugün çay yanına çekirdek koyalm dedim misafire kalsn dedi oğlum için karpuz aldk çok seviyor hemen yediler kızna yiyecek koydu
(277 puan) tarafından
Lafa gelincede kızımla gelinimi ayırmam derler
(2,126 puan) tarafından
Aynen o an bir bakışım olur zaten :)
(277 puan) tarafından
Allah herkese merhamet versin gerçekten hayatta en sevmediğim şey ayrımcılık hiç sevmem
(2,126 puan) tarafından
Amin insAllah canm
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Bunun nedeni çok açık o onun kendı çocuğu sende herşeyi yapsan agzinla kuş da tutsan el kizisin 
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Aklıma bu geldi 

tarafından
Kız bu gerçek mi rol mü yapıyolar
(2,393 puan) tarafından
Orası daha çözülemedi:D ama rol bence:D kadının kızı kadina benzemiyor:D
tarafından
Bide gorumcesi en son geline belinden sarılıyor gerçek olsa böyle yapmazdı bence. Gerçek olsa cadı kaynanası kızım dedi diye öyle içten sarılmazdı gelini ya. şaka yapmışlar heralde. Ama gerçekten var böyle kayinvalideler.
0 oy
(4,430 puan) tarafından
yahu neden bu takdir görme çabası bırak ne hali  varsa görsün değerin yoksa değer verme bu kadar basit
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Canım o onun kızı ,sen baskasinin kizisin.yani evladına yaptığını bekliyemezsin sana da yapsın.hem ne yazık ki bazı zihniyetler gelin gelip yapmak zorunda beyninde.muhtemelen kayinvaliden de o şekilde düşünüyor.yani gelip yaptığını görevin görüyor.evladini da seviyor haliyle.ben hep anneme derim iyi ki biz erkek olmadık diye.muhtemelen annem de gelinini sevmez umursamazdi çünkü yapısı o .annem sadece bizi sever mesela.
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Neden kaynananın herseyini yapmaya gidiyorsun 2 günde bir. Üstelik kızı varken. Otursun kızı yapsın. Kızı olmasa bile 2 günde 1 gidip yemek temizlik mi yapıyorsun senin evin ocağın yok mu sanki. Herkes işini görsün. Hastalık olur başka bişey olur o ayrı . Senin canın yok mu canım?
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Benimki de öyle ama ben yaranmaya çalışmadığım için üzülmüyorum, içim rahat iyilik yaparsam sonra arkada üzülüyorum bana haksızlık yapılıyor diye ama bende her şeyi dozunda bıraktığım için eve dönünce pişmanlık duymam
0 oy
(6,305 puan) tarafından
Bu sebepten eşin boşamaz işte gözünü korkutuyor. Ayrıca ailen sahip çıkmıyorsa bile açıp diyebilir ben size kızımı hizmetçilik yapsın diye mi verdim falan. Biraz arkamda dursunlar. Eşinle de konuş böyle böyle yapılıyor zoruma gidiyor ben artık gidip bişey yapmak istemiyorum diye. İstediği kadar kavga etsin. Kendini kullandırma. Sende boşanmaya çık bakalım nasıl tutuşuyorlar. Seninde kimseye ihtiyacın yok devlet var çok şükür 
0 oy
(3,467 puan) tarafından
Gorumcemin pisliğini gidip temizlemem nokta
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Gitme madem gormuyor neden kullandiriyosun kendini.cok sevdigi kizi yapsin isini gücünü

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 236 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 134 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 338 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,343 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 145 göst.