0 oy
134 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (30 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Merhaba bu ayki adetim 1 hafta önce oldu çok acık renkte ve az bunun için hemde korunma yöntemi ile işgili bilgi almak için doktora başvurdum konuyu anlattım doktor spiral önerdi adetli oldugum için takabiliriz hemen dedi bahsettiğim şeyler içinde merak etme önce kontrol edeceğim dedi bişey yok diye taktı ama ben çok huzursuzum adetlerim hep zamanında ve ilk günler yogun olurdu bu sefer hem erken hemde cok açık renkte ve az adet görüyorum hamile olamam değilmi görürdü yoksa doktor

3 Cevaplar

0 oy
(3,503 puan) tarafından
Hamile olma ihtimalini atlaması çok zor olur ya görürdü bence spiral taltiktan sonra adetin düzene girmesi ve ağrıların azalmasi1 yılı bulabiliyor 
(30 puan) tarafından
Dimi bencede yani alttan baktı zaten olsa görürdü yinede içimde bi korku var acıkcası
(3,503 puan) tarafından
Korku varsa kan ver canım alttan ultrasonla mi baktı
(30 puan) tarafından
Evet alttan baktı ultrason la korkuyorum valla ya görmediyse diye
(3,503 puan) tarafından
Ultrasonla baktiysa görürdü canım bazen anneler hamileyken Dr kar karından bakınca keseyi bebeği goremedikleri zaman hamileliğin ilk baslarinda rahimden bakiyolar alttan ultrasonla yani ordan direk gorunuyo cunku
-Reklam-
0 oy
(2,430 puan) tarafından
Kandan baksa daha iyi olurdu

Ama adetin spiralden sonra düzensiz olduysa büyük ihtimal ondan kaynaklıdır. Çünkü düzelmesi bir seneyi bile bulabiliyor. Benim bir buçuk sene olcak daha yeni yeni düzene girdi 
(30 puan) tarafından
Spiral daha dün taktırdım ona baglı değil canım düzensizlik bende ondan korktum ama doktorda kontrol ederım ben deyince taktrdım
0 oy
tarafından
Şüphen varsa kan ver canm bence hamile değilsin 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 168 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Esra_esra (2,588 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 217 göst.
9 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Vesile hakan (845 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Mert ali (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 241 göst.
17 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mutluanne_ (525 puan) tarafından soruldu

397,469 soru

11,887,736 cevap

36,006 kullanıcı

...