0 oy
101 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (97 puan) tarafından

İsimli hastane cıkışı yaptırdım daha gelmedi gelcek inşallah :D bunlardan hangisini koycaz hemşireye? Kimisi batar sonra giydir vs diyor ama olsun ya heves ettim. Yıkanır gene giyinir nolcak yani :/

image

7 Cevaplar

0 oy
(2,393 puan) tarafından
Bunu foto çekiminde giydir 2. Gün foto çekmeye geliyorlar
(97 puan) tarafından
Kim geliyor? Benim öyle bir şeyden haberim yok
(2,393 puan) tarafından
Foto çekimi istemediniz mi hastaneden, hastanenin kendi fotoğrafçıların oluyor albim yapıyorlar sonra flash ta falan veriolar fotoları
(97 puan) tarafından
Valla ben eğitim araştırma hastanesinde yapcam tıpta. O dediğiniz özelde olmuyor mu?
(2,393 puan) tarafından
Hi bilmiyordum ben sen özelde yapicaksin die düşündüm:D
(97 puan) tarafından
Ahahah yok yaa nerdeeeee :D
-Reklam-
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Bunları verme odaya çıktığında kendin giydir ben öyle yaptım ayrı 5 lı set aldım onu verdim 
(97 puan) tarafından
Niye ki ya çok mu batık geliyor :( zaten tulumu koymucam tavşanlıyı. Alt üst. İç zıbın. battaniyesi. Bez. Eldiven şapka. sette ki bez çantaya koyup vericektim. :/
(1,037 puan) tarafından
Çok batık olmuyor ama ben öyle tercih ettim
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Nerden yaptırdın canım gelince de paylaşır mısın 
(97 puan) tarafından
Astral bayb instgram hesabına bak ordan yaptırdım. Geç geliyor yalnız. Gelince atarım. Burdan.
0 oy
(3,324 puan) tarafından
Bende 10 lü hastane çıkışını  hazırladım isimli olan  cnm 3 tane bez bunları hemşireye verdim yedek olararak da 3 adet takım hazırladım  ne olur ne olmaz
(97 puan) tarafından
Yedek 3 tane koydum çantaya zaten de bu setten hangilerini vercez. Alt üst takımı koycaz galiba. İç zıbın. Şapka eldiven. Bi de 1 tane bebek bezi.  Battaniyesi. Önlük gerek yok dimi.
(3,324 puan) tarafından
Battaniye gerek var cnm ona sarıp  veriyorlar  ben sadece  önlüğü    vermedim onun dışında herşeyi verdim
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Bence banyosunu falan yaptırdıktan sonra giydir ve foto cekinirsiniz doğumdan sonra daha rahat olur o zamana 
(97 puan) tarafından
Tavşanlı tulumıyla foto çekerim diye düşündüm. Onu koymam çünkü kafam karıştı yaa
0 oy
(3,460 puan) tarafından
Ben boylece 10 lu koydum hemsire secip almisti icinden  
(97 puan) tarafından
Tıptaki hemşire ugraşmaz kaybolursa bi de.
0 oy
tarafından
Alt üst olandan verebilir sin beresi de dahil tabi bide bohçası ni da ver
(97 puan) tarafından
Aynen. Alt üst takımı zıbını battaniyesi beresi eldiveni.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 240 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Anne olacak (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde fatma23_karakas_ (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 206 göst.
0 oy
4 cevap 82 göst.

378,461 soru

11,328,307 cevap

34,784 kullanıcı

...