0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından
Ben hastane çantamı hazırlıyorum artık bugün kıyafetleri ni yıkadım  10lu hastane çıkışı bana çok kalabalık geldi . içlik atlet zıbın üst kıyafet falan üstuste  sıcak olmaz mı. temmuz gunu gerçi yenidoğan bebek üşür ama nebilim merak ettim

7 Cevaplar

0 oy
(2,075 puan) tarafından
İçine zibin üstüne alt üst takim veya tulum giydirirsin. Hatta gözüne az gelir penye bi battaniyeyle.kundak bile yaparsn :) minicik olucak annesi üşür
(75 puan) tarafından
Haklısınız teşekkürler:-)
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Hastane soğuk olur kuzum bence bir tane 10’lu hastane çıkışı olması iyi
(75 puan) tarafından
10lu hastane çıkışı almistim yıkadım bugün utulerken fark ettimde kalabalık geldi biraz üstuste diye .evet hastane soğuk olabilir yeni doğan da üşür derler eve geçince değiştirrim zaten
(2,479 puan) tarafından
Aynen canım da 40’ı çıkana kadar uzun kollu giymesi lazımmış bilgin olsun
(75 puan) tarafından
Yok üşür falan gün aşırı duş alır zaten .bu arada benim oğluşumun adida Aybars olucak
(2,479 puan) tarafından
AA ne güzel tek isim mi düşünüyorsun
(75 puan) tarafından
Aybars cuma.. cuma kayinbabamin ismi gönlü olsun dedik ilk torunu ama Aybars dicez
0 oy
tarafından
5 li goturdum ben zibin alt ust pijama giydirdim sapka da vardi 
(75 puan) tarafından
5li takimlar aldım 5tane falan ondan da götürücem 1yada 2tane
tarafından
Gotur canim fazla gotur evin yakinsa esinde gidip alir
0 oy
tarafından
Senin karnın çok sıcak ve o sıcaklığa alışmış sıcağı sever yeni doğan bebek. Tabi aşırı kat kat olmadan. Bi zıbın üstüne alt üst takım yada tulum giydir hastaneden çıkınca da iyice battaniyeye sar canım 
(75 puan) tarafından
10lu hastane cikisim var battaniyesi falan dediklerinizi yedek olarak götüreceğim
0 oy
tarafından
Fazla bir şey götürmeyin yanınızda hastanede bizden sadece patikli alt birde çapraz bağlama istediler onun dışındakileri giydirtmediler bu çıt çıtlı zıbını falan kalmıştı 
(75 puan) tarafından
10hastane cikiis ve 1.5li takim zibin falan götürücem fazla götürmucem zaten gerek kalırsa fazlasına eşim evden getirir
0 oy
(749 puan) tarafından
Yazın tek bir tulum yeterli beebge bnce
(75 puan) tarafından
Bakalım  ordaki sağlıkçılar hangisini giydirlerse artık. Ama yaz günü 10lu kalabalık geldi bana aldım yoksa .ama yenidoğan üşür de derler
(749 puan) tarafından
Evet fazla yelek vs kske o tarz almasaydin
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Hepsi aynı anda giyilmiyor ki zaten. İki takım gibi oluyor bazıları üç takım. Fazla olmaz bence ilave takım da koy. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 277 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 100 göst.
0 oy
4 cevap 107 göst.
0 oy
21 cevap 767 göst.

377,342 soru

11,292,356 cevap