0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 16 aylık oğlum var eşimle korunuyoruz ama ilaç iğne vs kullanamıyorum sağlık sorunları nedeniyle kullanmıyorum aynı zamanda rahim darligindan spiral riya da olmuyor prezervatif ile korunuyoruz ama her defasında kontrol ediyorum delik vs olmasın diye sorum şu geçen ay haziranın 8 inde adet oldum 1 hafta sürdü bitti 23 ünde 2 gün süren leke şeklinde bir kanamam da oldu sancılı aynı adet olmuşum gibi yani 1 hafta arayla hasta oldum gibi neyse bu ay 8 i geldi geçti adet olmadım sancım vardi heran olacak gibiydim ama olmadım hala yok 8 gün geçti geçtikten 4 gün sonra test yaptım negatif çıktı sizce hamile olabilir miyim testi tekrarliyim mi bu geçen ay ki 2. Kanama yerleşme kanaması olabilir mi çok dikkat ediyoruz ama 

4 Cevaplar

0 oy
(5,813 puan) tarafından
Başlığı değiştir post kapanır. Kan testi ver en garanti sonuç o olur 
-Reklam-
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Olmazsinnn stresten gecikmistir
0 oy
(261 puan) tarafından
Benim 2 bucuk aylık gecikme vardi kahverengimsi bi keke geldi adet olucam sandım olmadım ondan 2 hafta sonra da hsmile olduğumu öğrendim 
(261 puan) tarafından
Bizde dikkat edioduk canim bebegim 8 bucuk aylık bende 8+6hamileyim dusuk o derece dikkat edioduk sans eseri
tarafından
Ayy evet seninki daha küçükmüş Rabbim yardımcımız olsun hayırlısı bana yardımcı kimse yok kardeş anne gurbetteyim o çok düşündürücü oğlum da aşırı hareketli huysuz uyuku düzeni falan yok nasıl olacak hiç bilmiyorum yarın test yapayım
(261 puan) tarafından
Ben bi arayayım eşimin ailesinde ona rağmen bende de var o piskoloji benim oğlan da hamile olduğumu öğrendiğimden beri değişti surekli beni istio mizmizlajip hakkımızda hayırlısı
tarafından
Yok canım çok şükür hamile değil misim soruyu sorduğum gece adet oldum
(261 puan) tarafından
Hayirlisi bakalim kuzum
0 oy
(2,405 puan) tarafından
8inde adet olmussun, bitse 12sinde 10 gun sonrasinda olan lekelenme yerlesme olmaz. Adet tarihine gore bile 2 haftalik hamilesin o zaman daha dollenen yumurta rahime bile dusmuyor. Mevsimsel veya stresten olabilir. Kist vs bisey olabilir benxe kadin doguma bi gorun negatifse sonuc.
tarafından
Aynı gece adet oldum canm stresten di heralde

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 376 göst.
0 oy
0 cevap 26 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Selin19 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
0 oy
12 cevap 381 göst.