0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından
Kızlar yün yorganlarımı yıkamaya vericem ama biraz korkuyorum topaklanma sertleşme olur diye daha önce yün yorgan yıkamaya veren oldu mu memnun kaldınız mı sonrasında sıkıntı oldu mu

9 Cevaplar

0 oy
(1,000 puan) tarafından
Hakiki yün de eğer tabiki topaklanir.. bildiğim sökeceksiniz yıkayıp çırpıp tekrar yorgan döşenecek...annem hep öyle yapardı 
(14 puan) tarafından
Doğru evet benim annemler de öyle yapıyor ben bilmiyorum dikmesini fln gerçi yıkarım kuruturum ama özel bir bebeğim var fırsatım olmaz yerim de yok zaten
-Reklam-
0 oy
(26 puan) tarafından
Ben verdim geçenlerde halı yıkamaya halilarimla birlikte ekstra belirttim topaklanma vs olurmu diye yok dediler. Gerçekten de olmadı annemin yorganiydi ben aldım onu söküp yikiycam kurutcak yerim olmadığı için verdim bekledikçe oluşan sarı lekeler bile gitmişti bembeyaz olarak getirdiler sizde ekstra belirtin bozulur mu diye.
(14 puan) tarafından
Ben sordum bozulur mu topaklanma olur mu diye yok dediler bana ama genede korkuyodum
0 oy
(26 puan) tarafından
Birde benim yorganım sık sırınmıştı dikilmiş yani seyrek dikisse sizinki vermeyin ondada topaklanma oluyor yigiliyor.
(2,102 puan) tarafından
Benimki seyrekti birşey olmalis
0 oy
(50 puan) tarafından
Cnm bnm çocuk çiş yapmisti geçen sene vermiştim yun yorgandi gayet memnu kaldım bn de başta korkmuştum ama çok güzel temizlenmisti tavsiye ederim
(14 puan) tarafından
Sağol canım pazartesi günü gelip götürecekler İnşallah bende memnun kalırım
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Hicbirsey olmadı ben verdim yalnız biraz nemli gibi oluyor oda birgün güneşte beklet sorun yok
(14 puan) tarafından
Bekletirim ben balkonda
(2,102 puan) tarafından
Bende astım bir gün güneşe sonra temiz oldu
0 oy
(169 puan) tarafından
Ben vermedim ama yengem verdi 3 tane çok güzel yikamislardi
(14 puan) tarafından
Bende pazartesi günü vericem umarım temiz yıkarlar bozulmadı topaklanmadi dimi
(169 puan) tarafından
Yok hicbirsey olmadı tertemiz geldi
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Babamin yorganlarini yikattirdiydik canim bi sknti olmadi guzel yikandi geldiydi 
(14 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(11,279 puan) tarafından
Kuru temizlemesi yapıyor o işi bildiğim kadarıyla bi kac kuru temizlemecinin önünde görmüştüm dışarıya sermislerdi bi sor istersen 
0 oy
(934 puan) tarafından
Hiç bı sorun yasamadim ben hep veririm yıkamaya.  Topaklanma neden olsun ki dikişli zaten yorganlar 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 98 göst.
15 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aser2135 (4,700 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 308 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 91 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Manas (900 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma1112 (286 puan) tarafından soruldu

380,084 soru

11,378,247 cevap

34,863 kullanıcı

...