0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (763 puan) tarafından
Kızlar konuşmadığım görüşmediğim ama dışarda selamlaştığım komşumun oğlu hastanedeydi çıktı ben aradım bir kere bir kerede mesaj attım ayıp olmasın önceden bir geçmişimiz vardı diye ziyarete gidelim diyorum önceden görüşüp konuşuyoduk bir şey alıp götürmeme gerek var mı sizce 

2 Cevaplar

+1 oy
(1,189 puan) tarafından
İki meyve suyu götür tamamdır bizde öyle yapılıyor her hasta olana eşya alınacaksa ooo ekonomimiz ztn kotu
(985 puan) tarafından
Bazısı da beğenmez alınanı bende meyve suyu alıyorum genelde
(985 puan) tarafından
Bana mı dedin anlamadım da zaten hastaya en fazla giden meyvesuyu bu havada çoğu yer kapalı oluyor bizim yaşadığımız ilçede
(1,189 puan) tarafından
Aynn cnm dedinya bazıları beğenmiyor diye o yüzden öyle yazdım kimsenin ne dediğine bakma ki bence meyve suyu götürüp gitmen onu.mutlu eder yani ben olsaydı mutlu olurdum sadece gelmesi yeterli diye dusunurdum
(763 puan) tarafından
O zaman meyve suyu alıp götüreyim gidersem tamamdır kızlar teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Götürseniz güzel olur en azından bi karışık meyve 
(763 puan) tarafından
Meyvede olur mu ki canım ya bilemedim bak
(1,165 puan) tarafından
Pasta vs zararlı olabilir hastaneden yeni çıktıysa oyuncakta yaşına bağlı ki aşırı pahalı normal birşey alayım deseniz . Ben karışık mevsim meyvelerin de hazırlatıp götürüyorum genelde yani o bile 100ü geçer bu fiyatlarda. Sabah benzine gelen zamdan sonra bi süre böyle fiyat odaklı bakıyorum her şeye : )
(763 puan) tarafından
Valla bende fiyat odaklı bakıyorum herşey almış başını gitmiş 100 lirayıda geçer  inan ilk tanıştığımız zamanlarda olsaydı ya oğluna oyuncak veya kıyafet hediye bişeyler alırdım ama inan şimdi alasımda gelmiyo boş gidilsede ayıp mı olur bilmiyorum zaten orda duracağımız en fazla yarım saat benim oğlanla aynı yaştalar 3 yaşına girecek oda oğlumu bile götürmeyi düşünmüyorum
(1,165 puan) tarafından
Sıcaklık sağlar ziyaretiniz de kalp yumuşatır .
(763 puan) tarafından
Onunla açıkcası konuşmayı ben pek istemiyorum iyiliğine iyi bi kadın ama tam bi mixer ordan oraya laf taşıyan biri benimle bi sorunu yok yada ben öyle düşünüyorum bizim bi grubumuz var ailecek görüştüğümüz sağolsun kadın grubu dağıttı bu olayda benim doğumuma denk geldi biz yoktuk ama araya herkesle soğukluk girdi aralarda gruplaşma oldu biz ama bişey olsa herkesle görüşürüz kimseyle bi sorunumuz yok öyle bi kadınada bişeyde yapasım gelmiyo instagramdan filanda o silmiş bende numarasını silmiştim öyle olunca sonra geri aldık bi ortak arkadaştan bişeyde alasım yok hatta gidesimde yok ama sırf bi geçmişimiz var diye gidicem ziyaretede

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 211 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikbal (48,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 153 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 616 göst.
16 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Berna65 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 586 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Cemrenin mamasi (8,311 puan) tarafından soruldu

379,227 soru

11,351,803 cevap

34,822 kullanıcı

...