0 oy
94 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşimle ufak bisey yzuunden tartıştık bana hamilesin diye sana tahammül ediyorum dedi, ikk hamileliyimde de hamileydim diye bazı hareketlerime katlanırdı doğumdan sonra boyle olacak sandım sma doğdukdsn sonra kırdı hep beni tatlı dille hiç bi istediyimi yapmadı uzgunluyumu umursamadı şimdi hamileyim aptalım bem niye hamile kaldım istemiyorum simdi doğurmak. Ama bu hamileliyimdede goruyorumki gerçekden ben sadece hsmileyken gözünde deyerliyim kendimi sadece cocuk bakıcısı gibi his ediyorum , malum isi desen yatakta defalarca redd edildim yorgunum uyucam diyerek, halim yok diyerek, ama ben asla geri cevirmedim bide bana oyle hamilesin doye sanr ediyroum sana demesi tasdik etmesi :'(

1 cevap

0 oy
(4,983 puan) tarafından
Az önce yinemi post açtın yoksa aynı buna benzer hanzo kocası olan başka birimiydi 
tarafından
Evet az onceli postun sahibiyi. Canım , komusmaya adam arıyorum iste:( moralim bozuk
(4,983 puan) tarafından
Bence sen sadece kendini üzüyorsun ya bi bırak şimdi senin hormonlar da tavan yapmış belki birazinida abartıyorsun düşünme kendinide onuda kendi halinize bırakın sus bence sessizlik adamları delirtir
tarafından
Zaten hamilelikden sinirli oldugumu iyi biliyo neden bana öyle davranıyo(⁠´⁠;⁠︵⁠;⁠`⁠) ben arkamda duran ailem olmadıönı bilerek kaçdım ona şimdi beni cok eziyo benim herseyim oldu o , neden kimsesiz yalniz his etdiriyo bana
(4,983 puan) tarafından
Hangi erkek alttan almayı biliyor varmi çevrende öyle insan
Evlilik zor bacım sorumluluk ister biz bayanların öyle pembis hayallerindeki gibi evlilikler yok çıkın o düşünceden o yuzden cok bir beklenti içine de gitmezsin ozamn
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 224 göst.
23 Ekim 2021 Aile kategorisinde Yeter2323 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 465 göst.
0 oy
12 cevap 392 göst.
14 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.