0 oy
461 göst.
Aile kategorisinde (35 puan) tarafından
Kizlar bebeyimin qaz sancisi vardi bu akşam ayaklarimda yeliyordum agliyordu uyumuyordu eşime yoruldum biraz da sen yele dedim kendin yap dedi neyse sora gelip yelemeye başladi bende ona bu senin de çocugun babam evinden getirmedim sen de bakmalisin dedim senin işinin adi nedi dedi bi çocuga bakmaya ölüyorsun gerekirse sabahdan akşama yelemelisin dedi ben de ayaklarim agrdi fln filan dedim ceheneme agrisin dedi kötü oldum agladim tatişdim onla ben sadece ge cocugu yele biraz dedim hatami yapdimki:((((

10 Cevaplar

+2 oy
(2,757 puan) tarafından
Hanımlar su adamlarla tartışmaya girmeyin. Üzülen yine siz oluyorsunuz. Ağızlarının ayarları yok. Çocuk yaparken de sadece çocuk sizin cocugunuz olarak düşüneceksiniz yapacaksınız. Eşte olsa olmuyor. Doğada bile hangi erkek ****** çocuklarına bakıyor. Çocuk kadınindir. İki merhametli adam varsa da var. Ama emin olun onlar istisna
(6,225 puan) tarafından
Bu kadına bayılıyorum. ♡
(4,146 puan) tarafından
Yorgun argın gelen ese bak denilmezde evde sürekli boş vakti olandan beklenir yani ben bekliyorum esımin vakti vardır ama  cocuklarla ilgilenmeyi pek beceremez. Onun yerine ev ısıne el atar bana o şekilde yardımcı oluyor. Bazen bende söylenirm yorulunca benim tatilim hangi gün hangi saat diye. Cocuk sadece anneye bağlı değildir bbaada ilgilenmeli baba sevgisine ilgisinede ihtiyaç vardır. Babalık sadece karın doyurmak degildr
(4,938 puan) tarafından
Çok haklı bir yorum
(3,843 puan) tarafından
Yani en fazla alır oynar parka cıkarır.Benim de cok kızdıgım zamanlar oldu ama 2.bebek ilk doğdugnda biraz daha fedakarlık yapacaksın gerekirse uyymıcaksın dediğim zamanlardı. şimdi aştık o zamanları dedğin gibi boş vakitlerınde yardıım istersem ısıtıyorum işim varsa.
(2,757 puan) tarafından
Ah Esma gülümsettin :D
-Reklam-
+1 oy
(8,911 puan) tarafından
Madem çocuğuyla ilgilenmiyor biraz al çocuğu annene git kal onada evi terkettigini söyle burnu surtsun
(8,911 puan) tarafından
Kendi fikirlerinizi ayrı yorum olarak beyan edin bu benim yorumum kimseyi alakadar etmez... çocuk sadece kadına ait degildir erkeğinde sorumluluklari vardır oda bakıp ilgilenmek zorunda ağır işi olsa bile 10 dakika olsun bakabilir ilgilenebilir çocuğun anneye olduğu kadar babayada baba ile temasada ihtiyacı var ayrıca işin içine hakaret girince o iş tartismadan çıkar kimse kimseye hakaret edip küfür edemez böyle Bi hakkı yok
(259 puan) tarafından
Tabi ki de bebeğin ihtiyacı var alicak sevicek ilgilenecek iş hayatı yorucu değilse yikandiracak da.. işi agirsa bide gelip çocuk mu bakacak. Sizin dediğiniz masallarda da olmaz. Neyse size iyi geceler
(8,911 puan) tarafından
Benim eşimin işi yaz dönemi son derece ağır kan ter içinde ayakları şişmiş gelir eve ben ondan cocuga bakmasını istemem fakat o yorgun argın haliyle genede 1 saat olsun bakar besler uyutur bu biraz insanın içinden gelecek Haa çok daha ağır işi olanlar elbette çocuğa bakamaz buna hak veriyorum fakat 10 dakika olsun ilgilenmesi gerekir hem çocukla aralarında bağ oluşabilmesi için hemde baba olduğu için
tarafından
Anne adayı benim eşim de ağır işte çalışıyor pazarları izini var onda bile mesaiye gidiyor tek basına çalışıp üç boğaz bakıyor .bende bı kap yemek pisireyim çamaşır bulaşık ev işini yapıp çocuğa bakayım .hani bende çalışsam evet şartlar eşit hani hasta olurum bakar uyu der yorgun argın olsa bile ama üç saat kendine zaman ayirabiliyor gün içinde geri kalanı uyku yemek çay toplasan 1 saat telefonla oynar o aradada çocuga sarılır gulusurler kovalar bı iki  ama hak veriyorum kalkıp uyutmasini bekleyemem.haksizlik olur.baba sevgisini gayette alıyor.egitmen hanım yorumlarinizi yapmayın diyor snki hiç kendisi yorum içine yorum yapmıyor neyse cevap ona değil sana veriyorum canim :))
(259 puan) tarafından
Ha şükür anlayan biri çıktı,  teşekkür ederim canim.. :)
+1 oy
(3,843 puan) tarafından
Yele ne kız 

Burdaki hanımkar linç edebılır ama işten yorgun geldıyse ve tek cocuk varsa ve senın de o sırada işin yoksa bebce böyle bişey istememelisin. Bazılarıncok abartıyor o babası o da bakacak ffalan ama dıışarda çalışmaıs kolayndeğik hele bı çalılma şartları zorsa. Burayı okuyuo da herkesın her durumu şartı aynı zannedıp kpcalarımıza carlamayalım bence 
(352 puan) tarafından
++++++ cokkk haklisin askoo
(35 puan) tarafından
Sali günü çalişmiyor kocam öylene kadar çalişiyor benimde ayni zamanda başim agriyordu ondan cocugu  bi 5 dakka yele dedim sora olan oldu şimdi sakinim belki akşam da sakin kala bilirdim yele Azərbaycan sözüdü Azerbaycandan  yazıram
+1 oy
(2,247 puan) tarafından
Ben şimdi dün gece şehir dışına mal almaya giden sabaha karşı gelecek ve eve hiç uğramadan işe gidecek akşama kadar pazarda bi milyon insanın ağzına bakacak olan adamdan nasıl gel çocuk bak derim tamam biz kadınların işi çok zor amenna ama şu ekonomik sıkıntıların olduğu bir dönemde kocalardan uzak durmak gerek 
0 oy
(2,672 puan) tarafından
Hâlâ hata yapıp yapmadığını mi düşünüyorsun? 

Bu gidişle çok üzülürsün coook
(35 puan) tarafından
Hayir tabikide yapmadimi biliyorum ama neden boyle yapiyor onu dertleniyorum
(2,672 puan) tarafından
Sen eşini hepimizden iyi taniyorsundhr canım. Normalde böyle biri mı ?
(35 puan) tarafından
Hayir diyil iyi bi adam
(2,672 puan) tarafından
O zaman sorumluluk üstüne bindiği için stres yaşıyordur. İs yorgunlugu vs
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Konuşma üslubu bence çok önemli eşler arasında. Sen bu çocuğu babamın evinden getirmedim diye konuşmaya girersen adam da sana böyle ters cevap verir. Nasıl davranirsan öyle karşılık bulursun 
(35 puan) tarafından
Sinirimden öyle söylüyorum amma nafile
(4,146 puan) tarafından
Ben bu yoruma cok ama cok katılıyorum sert yada ters bı üslubla söylenince esler yapmıyor gerçekten tartısma büyüyor sonra
(1,072 puan) tarafından
Malesef öyle canim
0 oy
(206 puan) tarafından
Kizlar allahinizi seviyorsanız kimseden destek almadan büyütün çocukları ya eş olsun anne olsun kaynana olsun sonuçta anneyiz bakicagiz tabikide bu kdr isyn etmeyin ya eşim bakmıyor falan 3 çocuk getirdim kendim baktım esimede hiç demedim bak diye 
0 oy
(7,923 puan) tarafından
Yele.ne demek salla demekmi
(35 puan) tarafından
Evet sala demek
0 oy
(7,451 puan) tarafından
Senin tek hatan böyle bir adamla evlenmek  pardon birde çocuk yapmak 
(35 puan) tarafından
Kocami cokseviyorum ve kötü bi adam da deyil kendisi  böyle davranmasi beni yaraliyor yalniz
(7,451 puan) tarafından
Sevmeye devam et ama bencil bir insanı nasıl seviyorsun onu anlamıyorum
(7,451 puan) tarafından
Sanane benim yorumumdan nasıl seviyesiz bir üslup bu evet çünkü burda aynı model koca çok gördük o yüzden bu şekilde yorum yaptım benimde kocam çok yoruluyor işte ama bir gün olsun arkasını dönmedi ben yorgunum diye yardım etmemezlik ya da bencillik etmedi  sana yazık asıl karışma yorumuma !
(259 puan) tarafından
Normalde eşim çok iyidir niye böyle yaptı anlamadım demiş, sende kalkıp senin tek hatan böyle adamla evlenip çocuk yapmışsın demişsin, kocası dövmüş mu aldatmis mi ? olabilir günlük stres eve yansiyabiliyor maalesef. Evlilikte küçük şeyler buyutulurse ve bosanilirsa bu dünyada evli kimse kalmaz.. Size hakaret de etmediim üstelik biraz sakin olun.
(7,451 puan) tarafından
Yahu git başkasına yorum yap bir sürü insan yorum yapmış evet bencil çünkü kocası benimde kocam yorgun geliyor ama arkasını dönüp bu şekilde yapmıyor
0 oy
tarafından
Öyle şey olurmu ya çocuk istemeyi biliyorda bakmaya gelincemi senin oluyor sinir oluyorum öyle erkeklere eşim gece vardiyasi Haric oğlum agladimi hemen kalkar sütünü ısıtır içirir yatar agladimi kalk bak şu çocuğa demez yanına kayar sırtını ovalar kendince avutmaya çalışır bu çocuk ortaksa bakimida ortak olmalı ama ne yazıkki kadınlar tartıştıktan sonra erkeğin umrunda olmuyor tlfonuna bakmaya devam eder kadın sabaha kadar içi içini kemirir ağlar strese girer yapma anlamicak zaten boşuna üzülme 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 98 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hayatt_571_ (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 169 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde Yuska (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 167 göst.
28 Mart 2022 Aile kategorisinde Askimizin&meyvesi (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 433 göst.