0 oy
1,023 göst.
Aile kategorisinde (250 puan) tarafından
Kızlar 13 temmuz doğum günümdü ve eşim kutlamadı sadece instagramdan resmimizi paylaşıp doğum günün kutlu olsun yazdı neymiş para yokmuş pastadan veya hediyeden değilim gerçekten insan sadece düşünülmek istiyo neyse aynı gün arkadaşı nişanlandı çekimi vardı oraya gitti beyfendi çekime tabi kızın arkadaşları falan da gitti ve ben yoktum orda neyse dedim bugün de arkadaşının düğünü var beyefendi sürecek arabayı baştan uyardım on kere öne başka bi kız oturursa bosanma sebebi olur diye ve bilin bakalım öne kim oturmuş yine kızın kız arkadaşlarından biri sabah beri kavga ediyoruz ve başım çatlıyor artık ağrıdan siz olsanız ne yapardınız he bu arada beyefendi gelin arabasını kendi cebinden süslettirip 300 tl de bira parası vermiş ve benim doğum günümü bile.yok yok diyip kutlamamisti

36 Cevaplar

+3 oy
(3,578 puan) tarafından
Öne başka kız oturamaz eşim kızıyor diyemezdi bu konuda haklı değilsin ama diğer bütün konularda haklısın 300 TL araba susletmeye parası varsa çiçek almaya yada küçük bir pasta Almanya'da parası vardır bu arada yeni yaşın sana şans mutluluk sağlık huzur getirsin ailenle birlikte güzel mutlu yaşların olsun 
tarafından
Yo oturamaz diyebilirdi erkek mi yok başka bir adamı davet edebilirdi kadın her konuda haklı
(3,578 puan) tarafından
Diyelim ki dugunuz var evleniyor siniz en yakın arkadaşınız her zaman yanınızda arabayida eşiniz arkadaşı kullanıyor ve evli arabayı kullanan arkadaşa dese kj eşim kızıyor oturmasin ne dersiniz kız oraya erkekleri ayartmaya gelmemiş geline yardım etmeye gelmiş kocasını çok kiskaniyorsa düğüne göndermeyecek dibinden ayirmayacak
tarafından
Empati yapacağım bir durum degil :) ben düşüncemi söylüyorum vazgeçmiyorum düşüncemden
(3,578 puan) tarafından
Vazgeçirmeye çalışmıyorum zaten herkes istediğini düşünmektr özgür
-Reklam-
+2 oy
(1,200 puan) tarafından
Karının dogum gününü kutlama git arkadaşına para yedir hödük...
+1 oy
tarafından
Okurken benim bile sinirim bozuldu . Şu zaten sadic olayı bekardan olur niye evli adam gidiyor geçenlerde aynı durum bizde vardı eşim gitmedi
(3,006 puan) tarafından
Bizde sadıç evliden olur hemde karı koca birlikte olur.
tarafından
Karısı gitmediğine göre evli erkek de olmamalı bence
(3,006 puan) tarafından
Tabiki öyle sadece şoförlük yapacaksa .ama sadic bizde biraz farklı karı koca olur bütün işlere koşar geline yardimci olur kuaföre sadic  esi ile gidilir hatta salonu organize eder taki odasına bile girer altınları vs emanet edersiniz.oyle birsey.
Ama normal gelin arabası kullanmak için bile olsa sadece o kadar samimiyseniz eşiyle birlikte katilinir. Anlayamadım o yüzden
+1 oy
(497 puan) tarafından
Benim esimin de aylık zamanı değildi aynı durumu yaşadım utancindan kulatayamamis yüz yüze de doğum gününden 5 6 ay sonra açıkladı. 

Gebertirim öyle adamı piskopatlik derecede kiskancligim var asla yaklastirmaz kimseye 
+1 oy
(993 puan) tarafından
Hicbirsey yapmam sizin burda tek tepki vereceğiniz şey arkadaşı ya da bskasi için göstereceği özeni size göstermemiş olması düşünülmemek değer görmemek gecistirilmek olmali ama diğer türlü eşiniz araç kullanıyor gelin damat şoförü gibi görelim onun yanındaki koltuğa kim oturursa otursun nasıl bir sorun olabilir napacak eşiniz ya da kız boynuna mi atlayacak ben bazen kadınların çok abarttigini düşünüyorum eşinize güvenmiyorsanız o ayrı mesele madem arkadaş dugunu davet beklemeyip hazirlanip eşinizle gidecektiniz yanında da siz otururdunuz sorunda kalmazdı. Bunun için kendimi ne üzdüğüme ne en ufak baş ağrısı çektiğime degmezdi.
(250 puan) tarafından
Kendim gidemedim gitmek istedim ama çocuk var ve kardeşim bizde kaldığı için gidemedim
(993 puan) tarafından
Boşver ya ufacık bir tavsiye vereyim siz herkesten herşeyden daha kiymetlisiniz karşımızdaki sevdiğim adam dahi olsa tepemize çıkarmaya gerek yok kendisi dönüp idrak etsin size göstermediği özeni arkadaşına gösterdi diye üzülsün sonuçta sizinle evli ve aynı evde yaşıyor.
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Sanalda kutlama ne ya çok yapmacık onu yapana kadar gel sarıl kutla daha samimi baş sadıç herlde arabayı süslertiğine göre eşin sen nden gitmedin ki onun 
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Ya tamm eşinde suç var ama o öne binen kizida anlamıyorum ne diye biniyor 
0 oy
(8,996 puan) tarafından
Öne oturan kıza kalk sen ordan eşim kiziyo denmez ama bira parası 300 lira çok saçma gereksiz icmeyiversinler yada başkası alsın param Yok deisn . Ben olsam bende çok kızardım 200 lira pasta parası yok ama 300 lira bira parası var. 
(250 puan) tarafından
Kız pastadan da değilim gerçekten yoldan çiçek koparsa getirse ona da tamam derdim diyeyim ki beni düşünmüş ama yok
0 oy
tarafından
Ağzına sı.ç. tamammı. Gerçəkdende boşanma sebbi çok haklısın. Korkut  tehdid et yemin etdir bideo boyle sey yapmamasına ustelik başdan defalarla soylemisin uyarmlşsın
0 oy
tarafından
Çok haklısın  senin yerinde olsam ağzına ....... 
(250 puan) tarafından
Bende ağzına ediyorum zaten şuan
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Yanına kızın arkadaşı oturmuş kısmına takılmadım ama senin için birseyler yapmamış olması tabiki sorun.bir de anlamadığım birsey var esin gelin arabasını kullanacak kadar yakınsa sen neden o düğüne gitmedin yani eşinle birlikte o arabada olmalıydıniz kızın arkadaşı,kuzeni,halası neyse artık  da arkada gelinin yanında oturmaliydi
0 oy
tarafından
parası olmayan dışarda sürtmeye gitmez ya
0 oy
(802 puan) tarafından
Esimin arkadasının memlekette dugunu var cnm eşimi cagırdı sagdıç olarak ben gitmiyorsam oda hayatta gıdemez ve gercekten okurken ben bile sınır oldum
0 oy
(119,275 puan) tarafından
yani yanina bi kiz oturunca noluyo yada nolcak kiz kocanami saldircak bu kadar kiskanc olma bacim hicmi otobuse minibuse trama binmiyo esin bak kendini yer bitirirsin bu kiskanclikla neyse obur konuda sen haklisin
tarafından
Kapıkule edırnedeee, derekoy kapısı kırklarelındee, e ne zaman gırersınız edırneye acaba
muhtemelen yarin gece yarisi falan ☹️cok fazla yol yapim calismasi ve trafik var bidd tirlar var 150 160 anca basiliyo
tarafından
Kız yarın gece yarısı biz nasıl gorusucez sevda :D o zaman ıptal bızım plan
du belki almamyadan cikal yol bostur bu alamanlar yol calismasi yapiyo tikanmis trafik ben bulismak istiyom senle yaa
(48,657 puan) tarafından
eskisehirde bulusursunuz☺️
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Sadıç olmasaymis o zaman parası yoksa
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Niye seni goturmedi ki bziim de gelin arabasını süren abi karisini getirmişti o vardi
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Bunun için boşanacak mısınız cidden
0 oy
(163 puan) tarafından
Gelin arabasını kullanacak kadar yakın arkadaşıysa o düğünde senin de olman gerekirdi ne bahane uydurdu tek giderken?  Bu bazı.erkeklerin sürekli arkadas bku yemesine akıl erdiremiyorum ya
0 oy
(56 puan) tarafından
Öne kiz oturmasi Allahm uyardiysam bidee kiyamettt kopma sebebi benm icinn bekarmisin sen rahat takiliyosun 
0 oy
(8,971 puan) tarafından
Okurken sinir oldum şuan seni düşünemiyorum...

Birsey yapılabilir mi bilmem ama sıkıcı dugun neyse falan demezdim bende kızın oturmasına gıcık olurdum .... dediğin gibi para değil hersey şık Bi kutlama istese yine yapardı tınlamamiş sanki..

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,067 göst.
5 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 705 göst.
27 Mart 2022 Aile kategorisinde Elizin annesi (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 327 göst.
11 Kasım 2021 Aile kategorisinde Ilklem25 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 362 göst.