0 oy
47 göst.
Aile kategorisinde (2,103 puan) tarafından
Kızlar ben adetimi uygulama üzeri takip ediyorum ve bugün girdim baktım ne zaman olucam gibisinden 27 günlük gecikme diyor bu mümkün mü hamilelik belirtşm de yok 

1 cevap

0 oy
(461 puan) tarafından
Sadece hamilelik olunca gecikme olmuyor canım önce test yapıp duruma göre doktora gitmelisin baya geçmis günün benimde başıma geldi bir kere evli değildim 15 gün geçmişti. Doktor bana iki adet arasi su kisti oluyor ve bu patlayınca adet goruyorsun ama senin patlamamış dedi ve bana sanırım 1 hafta kullandım bir ilaç verdi ilaç bitince ikinci günü adet olmuştum 
(2,103 puan) tarafından
Gideceğim canım eğer değilsem de 5.5 ay önce doğum yaptım Hamilelik öncesi 31 gündü doğumdan sonra 28 güne düştü ve hep gününde oldum şimdiye kadar
(461 puan) tarafından
Anladım canım bende doğumdan sonra 1 sene hiç adet görmüyorum sen yine en azından oluyormussun 13 aylık oldu ikinci doğumdan sonra adet olmadı şüpheli ilişki vardı hamile kalmışım riskli gebelikti ilk defa başıma geldi ve hamilelik belirtim hiç olmadı emzirmeyede devam ettim ediyorum dün kürtaj oldum canım bebeğimin kalbi durmuş 9+2 olması gerekirken 7+5 te kalmış dedi doktor zaten geriden geliyordu ve adet tarihim olmadığı için hesabı da zordu nasip değilmiş seninde hakkında hayırlısı canım eğer şüpheli ilişki varsa hamile kalma olasılığın yüksek olabilir yoksa için rahat olsun. Önceki çocuğumda 11 ay sonra ilk adet oldum emziriyorum ve bazı aylar 5 güne kadar günüm geçerdi suphemde yoktu hic
(2,103 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun çok üzüldüm
Eşim istemiyor bende dalga geçmek amacıyla yaptım şakalaşırken acaba gitmiş midir bilmiyorum bende şok oldum 27 gün dçyor bide
(461 puan) tarafından
Sen bı test yap en iyisi canım iyi Durmuş'un bu zamana kadar :)
(2,103 puan) tarafından
Valla canım bilsem durmazdım ki zaten hahahahhaa 27 gün Sonra olmadığım geldi aklıma
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 138 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Havvaali (1,327 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 332 göst.
19 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ❣️DenizAselnAnnesi❣️ (1,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Nur343746 (641 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 53 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,415 soru

11,418,780 cevap

34,975 kullanıcı

...