0 oy
133 göst.
Aile kategorisinde (997 puan) tarafından
Kizlar benim 3 kızım var çok şükür ben 3. Kızından sonra tüp unu baglattm şuan 10 aylık adetm biteli 1 hafta 10 gün anck oluyor kahverngi akıntı oluyor yerleşme kanaması olur diyorlar aklımı karistiyorlar tüp baglatip hamile kalan varmı yaaaa  :(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zannetmiyorum öyle bir şey olacağıni. Tüpler bağlandıysa bitmiştir neticede yollar kapandı gitti. Eğer hamile kalındıysa buna rağmen demek ki tüp bağlama ameliyatı başarılı geçmemiştir bilemiyorumu
(997 puan) tarafından
Ya umarım öyle birşey olmamıştır tabi olduysa başım gözüm üstüne ama 3 çocukla bile çok zorlanıyorum yardımcı olan kimsem yok o yüzden stres yaptm :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim ara kanamam da oluyordu. Muayene olduktan sonra polip'im olduğunu öğrendim kanayan oymuş. Aldırdım. Bı dalha olmaldi
(997 puan) tarafından
Bende ara kanama hiç olmadı düzenli regl görüyordum daha önce hiç kahverengi böyle akıntı vs de olmadı
tarafından
Ben de günü gününe adet gören biriyim ara kanama dediğim meğerse polipmiş kanayan
(997 puan) tarafından
Devam ederse bende mecbur gidicem zaten kontrole inşallah birşey çıkmaz
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Canim o tupleri ikiye katlayip bagliyolar o yizden geri dönüşü imkansiz gibi biseycunku incecik damar gibi yapisiyo bi sure sonra birbirine. Senin dedigin hamilelik daha da imkansiz. Eger oyle bisey varsa da imkansizi basarmissiniz helal olsun :)))
(997 puan) tarafından
İnanirmisin yüzde bir ihtimal olur oda benim başıma gelir ilk kızımdan önce doğum kontrl hapi kullanıyordum öyle hamile kaldım sonra bı dış gebelik iç kanama gecirdm tupumn biri alındı tedvisz çocuğun olmaz dediler 2. Kızıma hamile kaldım 3. De eşim korunuyofdu 3. De onunla korunurken hamile kaldım kesin çözüm olssun diye baglattm eğer buna rağmen hamile kalırsam gerckten dicek birşey bulamıyorum kendime
0 oy
(997 puan) tarafından
Postu üste çıkarma yorumu :D
(3,855 puan) tarafından
Çok merak ettim kalırsan haber ver. Ama sanmıyorum
(997 puan) tarafından
Vallahi korkuyorum inşallah kalmamisimdir cnki 3.tana kızım var en büyük 8 ortanci 3 yaşında küçük daha ,10 aylık eşim 12 saat çalışıyor yardımcı oluck bir Allah in kulu yok 4. Olursa nasıl bakalım rabbim olmayanlara versin ama tabi nasip ettiysede başım gözüm üstüne asla aldırmam yazarım tabi burdan Dr a muane ye gitmeyi dusunuyorm
0 oy
(1,137 puan) tarafından
İmkansız canım, Tabi Rabbim isterse olmazları oldurur o ayrı 
(997 puan) tarafından
Bende imkansız olsun diye baglatmistim :D olma ihtimali çok az diyorlar oda beni bulmaz umarım rabbim isteyenlere nasip etsin eşimin izin günü muane olmaya gidicm baglttgm Dr a

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 519 göst.
19 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 221 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebek3434 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 261 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde bkulbilge (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
4 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aylin su (20 puan) tarafından soruldu

379,523 soru

11,361,391 cevap

34,839 kullanıcı

...