0 oy
207 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,465 puan) tarafından

Oğlumun kullandığı araba 15 seneden fazla bir araba sağlam kalır yanı kalmamış zaten bizim değildi amcamın kızınındı o iki çocuğunu büyüttü nerdeyse içinde zaten onada bnm abim getirmişti yani ona getirdiğinde de sıfır değildi sonra bana verdi bn kızımı koydum içine kızımdan sonra oğluma kullanmaya başladım ama frenleri çalışmıyor tentesi tam inmiyor yarıya kadar zaten modeli o şekilde bir tekeri çıkmıştı bn telle bi şekilde takıp tutturdum bu kez bebeği taşıyan teker tarafındaki demir ile bebeğin oturduğu yere bağlı vida gibi bişeyi düşüp duruyor zaten o çıkınca arabanın bir tarafı bir tarafa bir tarafında başka tarafa gidiyor ondan düzgün bişey alayım dedim bu arabayı buldum 1 milyara anlaştık sizce nasıl 

image

image

image

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
İyi güzelmiş güle güle kullan canım 
tarafından
Satıcı ürünü satmak için süslü şeyler söyleyebilir canım bizzat bu arabayı kullanmadım bilmiyorum
(1,465 puan) tarafından
Bakalım bir bilen çıkar mutlaka cnm sağol
tarafından
Insallah canım kargo parası yok dimi
(1,465 puan) tarafından
Yok kuzum letgodan buldum sadece yeri uzak iki çocuklar zor olur almak
tarafından
Anladım canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu bebek arabası 2. Eli 1000 tl olmuşmu ya 2 sene önce sıfırı 500 tl di. Bu araba kullanışlı değil die vazgecmiştim yorumlarda hep şikayet vardı
(1,465 puan) tarafından
İki sene önce evet bizde trendyoldan baktığımda 480 di sonra 500 küsur oldu şimdide 2 binin üzerinde sanırım
0 oy
tarafından
Buna bu kadar vermem açıkçası kapanıp kolayca sürülüyor mu bavul gibi 
(1,465 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum cnm bnde ondan bilen varsa bilgilendirir diye sormak istedim
0 oy
(2,155 puan) tarafından
Canm bu arabadan bnde ve eltimde var o ön ayaklar bazen kendiliğinden çıkıyor takıyorsun sıkıntı yok ama umadigin bir anda hop çiki veriyor
(1,465 puan) tarafından
Yani onun dışında tekerleri sağlam oluyor mu cnm
(2,155 puan) tarafından
Evet canm sağlam
0 oy
tarafından
Tekerlekleri çok sağlam gözükmüyor 
(1,465 puan) tarafından
Bn arka veya ön tekerler çift olursa daha sağlam olur diye düşünüyorum sencede öyle daha sağlam olmaz mı
tarafından
Öyle ama tekerleklerin kalitesi önemli öbür türlü hemen kırılıyor
(1,465 puan) tarafından
İşte bnde hiç anlamam bnde ki maşallahı var baya götürdü bizi amcamın kızının iki çocuğunu bnm iki çocuğumu artı amcamın kızı kullanmadan öncede baskasınındı artık araba illallah etti
0 oy
(360 puan) tarafından
Benimki Cadillac çok memnunum. Tatile giderken uçakta ugradmayayim diye gittiğim yerde aynen bundan kullandım 1-2 kez hiç memnun kalmadım sürüşü çok problemli geldi bana geri kalan günlerde taşırım daha iyi dedim :) bence başka model bak
(1,465 puan) tarafından
Ayy cnm çok sağol bunu öğrendiğim iyi oldu almadan önce yoksa yazık zaten zar zor alacağım araba birde param çöp olmasın
0 oy
(935 puan) tarafından
Ay bin lira buna vereceğine az daha biriktir adam akıllı bi araba al 
(1,465 puan) tarafından
Peki nasıl model tercih etmeliyim daha sağlam araba olması için yani hangileri daha sağlam olur bir tane daha var 900 diyor onun ön tekerleri çift teker arka tekerleri tek teker kırmızı siyah rengi model olarak eski bir model ama önemli değil sağlamlığı önemli bnm için

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 41 göst.
0 oy
4 cevap 155 göst.
0 oy
4 cevap 144 göst.
4 Eylül 2023 Aile kategorisinde nurr001 (1,408 puan) tarafından soruldu

378,391 soru

11,326,065 cevap

34,778 kullanıcı

...