0 oy
257 göst.
Aile kategorisinde (252 puan) tarafından
İki gündür farklı kişilerden yüzünde is leke oluşmuş bu sefer erkek diyenler oldu sizce bu bir etken mi 

27 Cevaplar

+2 oy
(7,666 puan) tarafından
Hiç olmadı ben de leke filan oğlum var
-Reklam-
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Erkekti bebeğim yüzümde sivilce bile çıkmıyordu bence öyle biseu yok
0 oy
tarafından
Hurafe sözler ne alakası var 
0 oy
(313 puan) tarafından
Gorumcemin kızı oldu yüzü aynı dediğiniz gibi leke oldu daha yeni doğum yaptı bence batıl şeylere inanmayın her annenin bunyesi farklı
(252 puan) tarafından
:( ya benim bi kızım var kızıma arkadaş yoldas olsun istiyorum tabi sağlıklı olsunda kız olması temennim hoşuma gitti yorumunuz teşekkür ederim
(313 puan) tarafından
Benimde iki kızım var biri 3 yaşında diğeri 6 aylık:) rica ederim canım ne demek sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah:)
0 oy
(4,148 puan) tarafından
Genelde cinsiyet erkek olunca anne güzelleşir yüzü ay gibi olur derler ama ben minik adama hamileyken benimde ilk başlarda yüzüm çöktü baya sivilce çıktı zayıfladım falan sonra düzeldi benim de 
0 oy
tarafından
Aksine kız olursa yüzünde lekeler olurmuş vücudun toplu kilo alırmış gerek karnın gerek popon toplu olurmuş eskiden ordan anlarlarmış cinsiyeti insanlar 

Erkek çocuğa hamileysen pürüzsüz cildin olur güzelleşirmişsin vucudün yaygın kilo alırmış karnın popon genişlermiş kilo anlamında 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Iki oglum var leke meke olmadi. Kisiden kiseye degisir, cinsiyetle alakasi yok.
0 oy
(1,107 puan) tarafından
Yalan dolan hikaye hepsi kızda da çirkin olurmuşsun cart curt bir değişim oluyorsa bunun tek sebebi var hormonlar.Ben hiç çirkin gebe de görmedim hepsi melek gibi gözümde ne saçma şeyler konuşup kafa karıştırıyorlar 
0 oy
(994 puan) tarafından
Ne kızım ne oğlumda hiçbir farklılık yoktu göbek vs dahil aynı kiloyu bile aldım :)
0 oy
tarafından
Öyle bir şey yok canım. Kızım dudağımın üstünde kahverengi leke çıktı. Kaldı öyle. 
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Benimde oglum var olmadi hamileiktede aksine daha tatli oldum.diyebilirim
0 oy
(5,575 puan) tarafından
Oğluma hamileyken yüzüme bir tane bile leke yoktu yengem her iki kızına hamile kalınca yüzü lekeden kayboldu 
0 oy
(153 puan) tarafından
Bende kızda duymuştum ve gerçekten oğlumda çok güzel lekesiz yüzüm vardı ama kizlarimda çok çirkin ve lekeliydi yüzüm küçük oğlumda cillenmistim 
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Bir kızın bir oğlum var masallah hiç yüzümde leke fln olmadı 
0 oy
(9,977 puan) tarafından

Tam aksine yuzumde asiri sivilce cikardi onlar bile gitti sukurler olsun dahada gelmediler :D

0 oy
(12,542 puan) tarafından
İlkinde oluştu kızım var oğlana hamileyim şimdi gitmedi ki lekeler duruyor 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Bende.olmadi leke falan
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yani koca karı lafı bilemeyiz doğru diyenlerinde denk gelmiştir
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Benim kızda çok sivilcem çıkmıştı oğlumda yüzüm pürüzsüzdü.
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bende olmadı bişey oğlum var 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 711 göst.
0 oy
3 cevap 173 göst.
0 oy
16 cevap 452 göst.
20 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy