0 oy
629 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,345 puan) tarafından

2 saat sonunda tek başıma bitirdim, yapması zor ama yemesi keyifli olan yemek. Eşim sinoplu, onların usulüne göre yapacağım cevizli tereyağlı. Sizde neler var bakalım ? 

image

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
İzmir köfte pirinç pilavı salata 

İçecek kaynattim soğuk  soğuk iyi olur dedim suandada koz patlıcan salatası yiyorum bu arada hamileyim midem bulanıyor 
(2,345 puan) tarafından
Afiyet olsun şimdiden
-Reklam-
0 oy
(7,478 puan) tarafından
Hiç birşey :D anamın yanına memlekete gidicem anam düşünsün 

Elerine sağlık canım ❤️
(2,345 puan) tarafından
Kız ben gitsem anam benden bekler yine ben yaparım götürürüm:))
0 oy
(4,640 puan) tarafından
Temizlikten yemeği unuttum ne yapacağım fikrim yok post burda kalsın fikir olur bana da :)
(2,345 puan) tarafından
Bakın belki fikir olur doğru
0 oy
(3,755 puan) tarafından
Bugün eşime dedim salça yok yemek yapamam:) oda zaten tatile cikcaz yarın boşver iki gün dışardan yer idare ederiz dedi gönlümü fethetti ne yalan söyleyim zaten mutfağa girmek şu sıra bana eziyet yemek yapmayı seven ben mutfağa girmek istemiyorum oğlum sürekli pacamda kaldı ki mantı yapayım offf :( size afiyet olsun benim için de ye
(2,345 puan) tarafından
Teşekkür ederim, bende 10 gün yaptık tatil bayramdan sonra o yüzden bu ara evde yapıyorum :))
0 oy
(625 puan) tarafından

Ortada bı tavuk var ama ne oluca belli deiiil:'(

tarafından
Kemikli mı kemiksiz mi
(2,345 puan) tarafından
Tavuktan bir sürü şey çıkar olmadı fırına at gitsin
(625 puan) tarafından
Bütun bir sekılde duruyor iste :)))
tarafından
Ayy hayatta bütün almam,bir keresinde getirmişti "aşkım bunu bize bir güzel dograrsin"ben şok oldum hiç kesmedim bide uğraşamam yani geri gonderttim:D
(625 puan) tarafından
Sonra parçalanıp geri geldimı jskdkdk:)))
0 oy
tarafından
Afiyet olsn canm . Bnde soğuk çorba yaptm istanbul çok sıcak karpuz kavunda var yeter bize bugünlük
(2,345 puan) tarafından
Afiyet olsun canım
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Çocukla mantı yapmayı nasıl başardın büyük başarı valla
(2,345 puan) tarafından
Kaynanam da öyle dedi birde soruyor kalıpla mı yaptın yok dedim kendim yaptım çocukla iyi yapmışsın dedi :))
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Ellerine sağlık. Bisey yapasım yok bulgur pilavı var aslında ama dışarıdan biseyler söyleyeyim diyorum bakalım 
(2,345 puan) tarafından
Kızarmış tavuk güzel olur aslında yanına
(2,613 puan) tarafından
Teşekkürler kuzum fikir güzel oldu benim için
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Dolapta dünden soğuk ayran asi ve vişne kompostosu var benim canım kuru fasulye pilav istedi ekstra bunları yapacağım ellerine sağlık 
(2,345 puan) tarafından
Oo çok güzel afiyet olsun
(1,798 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(563 puan) tarafından
Offf suanda onu düşünüyorum hic sevmiyorum yemek yapmayi eskiden bu kadar degildim yapardim cesit cesit simdi hiç istegim yok 
(2,345 puan) tarafından
Arada bana da geliyorlar bende basit kaçıyorum
0 oy
tarafından

Benimde geceden beri doğal gazlar kesik yok hamileyim Cook acimmmmmmm ben ne yiyecem :'(

(2,345 puan) tarafından
Dışarıdan söyle kuzum em güzeli
0 oy
tarafından
Akşam yemegini unutmuştum ne güzel neden hatirlatiyorsun hiç yapasım yok bu gidişle yapmak istemiyorum olmadı eşime söylerim o getirsin bugünlük 
(2,345 puan) tarafından
En güzeli dışarıdan ya :))
tarafından
Böyle diyince daha çok üşeniyorum ajsjsjsj aklımda dolma biber var yada kuru fasulye pilav olmadı makarna yada dışarı sjsjsj dün disarda yedik baya kararsizim
(2,345 puan) tarafından
Dün dışarıdan olduysa bu gün evden yap malzeme varsa 2 dakikada doldur biberi oh mis yanına soğuk bi cacık iyi olur
0 oy
(16,319 puan) tarafından
Nohut yahni yaptım şimdi ocakta pişiyor. Eşim de pazara gitti bakım marul yeşil soğan falan alırsa kendim için kısır yapacam. Bu sıcakta canım bişey yemek istemiyor 
(2,345 puan) tarafından
Çok sıcak haklısın ya
0 oy
tarafından
Corba, pilav, et kavurma ve karpuz var insallag yapicam kızımı uyutup :)
(2,345 puan) tarafından
Afiyet olsun şimdiden
0 oy
(3,632 puan) tarafından
Sarma yaptım bende afiyet olsun
(2,345 puan) tarafından
Sizede afiyet olsun
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ay bu mantiya niye bu kadr emek harcarsınız :):) kalabalıkta tamam ama tek başına iki lokma için yazık günah kız :):) onun yerine çiğ börek yap ohhhh mis 
(2,345 puan) tarafından
Ayy benim en sevdiğim yemek valla zaten çocuktan çok sık yapmıyorum canım çekince yaptım :)
(7,121 puan) tarafından
Ellerine sağlık bal olsun ❤️
0 oy
(2,787 puan) tarafından
Sarma nohut sulusu
(2,345 puan) tarafından
Afiyet olsun şimdiden
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Eşim tost diyo bende kuru biber patlıcan kavurması çayla sarımsaklı yoğurtla canm hep bunları istiyor bu hamilelegimde ya
(2,345 puan) tarafından
Sen kendi canının çektiğini yap bir de kolay olsun yorma kendini
0 oy
(663 puan) tarafından
Ellerine sağlık kız helal olsun bu sıcakta yapmissin :D ben surda bı köfteyi zor yogurdum valla köfte ekmek arası ayran yapicam bu akşam karpuzda var 
(2,345 puan) tarafından
Kız valla belim koptu:)) afiyet olsun şimdiden sizede:))
0 oy
(10,837 puan) tarafından
Et kavurcam pilav salata ayran
(2,345 puan) tarafından
Afiyet olsun şimdiden

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 292 göst.
22 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Meleksone (2,345 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 881 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ASENA40 (18,302 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 603 göst.
8 Mayıs 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Meleksone (2,345 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 448 göst.
8 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu

385,733 soru

11,533,088 cevap

35,206 kullanıcı

...