0 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde (710 puan) tarafından
Kızlar kimseye yabancılık çekmiyor kolay kolay herkese gidiyor gülüp eğleniyor beni aramıyor hiç üzülüyorum ya 

12 Cevaplar

0 oy
(710 puan) tarafından
Benim gibi olan yok mu kızlar?
-Reklam-
0 oy
tarafından

Var bennn:(evet ya neden boyle yapiyolar bu bebisler kaç aylık

(710 puan) tarafından
7 buçuk aylık canım valla komşular Bi alıyor bidaha bana gelmiyor resmen ;(
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Aman gitsin ne olacak akli erince gitmez merak etme pacana yapışır sen nereye o oraya
(710 puan) tarafından
Beni sevmiyormuş gibi hissediyorum benimleyken skliyormus gibi
(4,220 puan) tarafından
Alakasi yok şuan sadece ilgi odağı olmak istiyor emin ol azıcık akli ersin tuvalete bile girsen kapida beklicek
(710 puan) tarafından
Bide sarılınca falan darlaniyor kızıyor hiç öyle anne gibi hissedemiyorum kendimi
(4,220 puan) tarafından
Benim oğlum da öyle fazla sıkmaya gelmez hemen darlanir tamamen huy meselesi kendine dert arama bacım allah can sağlığı versin
(710 puan) tarafından
Amin canm.haklisin
0 oy
tarafından
Bende kıskanıyorum bebeyimi . Yabancı geliyo kosnusyo bebeyimde gülüyi . Yani yaninda varlığm yokluğum ilgilendirmiyor onu bide diyolar anneye baglı olur e hani
(710 puan) tarafından
Valla hiç p bağlılık yok herkesle gülüp oynuyor bazen bana gelmek bile istemiyor
tarafından
Yeni yeni benim eşşek oğlumda oyle oldu. Başkası gozune gorumsun onun kucagina gitmeye cirpinacak almayincada ağlayacak ama ben uçrunda deyilim . Hemde em gıcık oldugum insanların kucaginda mutlu oluyo
(710 puan) tarafından
Ayni benim.derdim :D
0 oy
(7,662 puan) tarafından
Benimki babannesi her istediğini yaptığı için onu görünce beni unutuyor. O sinirimi bozuyor. Babaannesi n'olacak demeyin, zararlı zararsız her şeyi yaptırıyor. Vurmayı, küfretmeyi, kötü söz söylemeyi öğretiyor ayrıca çocuğa. 
(710 puan) tarafından
Kim olursa olsun annesi olarak istemeyebilirsiniz
(7,662 puan) tarafından
Söylüyorum da kim anlıyor. Kızım 31 aylık. Kırılıyor çoğu zaman söylediğimde.
0 oy
(479 puan) tarafından
Benim kız da dokuz aylık oldu ben hariç herkesle ilgili ama bu aralar beni çok kucaklamak istiyor hep kucağımda olmak istiyor ama yaklaşmazsam da beni aramaz mesela ya çok acıktiginda ya da uykusu geldiğinde arar ve çok normal bence zaten uyuturken doyururken her anında bizimle o yüzden başkasına gitmek istemesi eğlenmesi çok normal ama siz ayrı olsanız nadir görse size atılır sizi ister hep
(710 puan) tarafından
Dışarı falan çıkıp babasına brakiyorum geldiğimde pek mutlu olmusa benzemiyor :D
(479 puan) tarafından
Olur bee her hali farklı oluyor bebeklerin bugün öyle dersin yarın bakarsın dizinin dibinden ayrılmıyor
(710 puan) tarafından
İnşallah canm
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Benim oğlumda 1bucuk sene kucağımdan inmedi inan öylesi çok daha zor her gün ağlıyordum 
(710 puan) tarafından
Evet öyle de zor da bazen anne gibi hissetmiyorum kendimi
(14,019 puan) tarafından
Yok canım merak etme sen yavrun için tahmin edemeyeceğin kadar özelsin
(710 puan) tarafından
İnşallah öyledir teşekkür ederim:)❤️
0 oy
tarafından
Daha Çok küçük olduğu için öyle yaşına girdikten sonra herkesi yabancılayacak gitmeyecek korkma boşuna üzme kendini 
(710 puan) tarafından
Bence böyle alışır ya herkesle hasır nesir çünkü
tarafından
Benımki de öyleydi çocuklar büyüdükçe yabancılıyor ınsanları
(710 puan) tarafından
İçim açıldı teşekkür ederim ❤️
tarafından
Rica ederim kuzum
0 oy
(7,358 puan) tarafından
Keyfini çıkar bence azdaha büyüsün üstünden gitmiyo 
(710 puan) tarafından
Hiç değişecek gibi durmuyor
0 oy
tarafından
17 aylik kızım öyledir hasta olduğundan beri koynumdan çıkmaz hep yanımda uyumak özellikle başını boynuma koyup öylece oturur genelde yanıma bile yaklaşmaz 
(710 puan) tarafından
Benimki hasta olsa da aynu
0 oy
(446 puan) tarafından
Benim kızımda böyle beni asla umursamıyor. Kıskanmak degil de ben bu kıza ne yaptım da bana böyle davranıyor diye düşünüyorum bazen. Bizi sürekli gördüklerinden sıkılıyorlar sanırım 
(710 puan) tarafından
Sırf bu yüzden kendimi anne gibi hissedemiyorum hiç öyle bağlı değil bana olsam da olur olmasam da gibi
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Akli erdikce sana yapışacak annesi. Üzülme ❤ hatta keşke gidiversede bi kahve icsem diye düşüneceksin
(710 puan) tarafından
Onu da düşünüyorum Bi yandan iyi diyorum ama böyle Dr kendimi yetersiz hissediyorum biraz gerekli sevgiyi veremediğim için mi böyle diye düşünüyorum
(3,333 puan) tarafından
Yok canim inan sevginle alakasi yok. Çevreyi yeni keşfediyor merakli ondan

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 138 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Yyidmb73 (1,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 533 göst.
1 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamzeakarsu (978 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 477 göst.
13 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu