0 oy
68 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,467 puan) tarafından
Yapanlar ne zaman başladınız ne zaman düzen oturdu süreç nasıldı yazabilir mi

5 Cevaplar

0 oy
(220 puan) tarafından
10 gün oldu çişi de kakayi da çözdük ama tabi arada kacirmalar oluyo öncelikle çok sakin olman lazım altına kaçırdığın da sorun yok hemen temizlerim falan demen lazım çünkü benimki yerler kirlenecek diye ağlıyordu ben temizlerim sen merak etme dedim öyle sakinleşti benim 3 5 tane kalınca başladım çok zorlandığım yerlerde taktım tamamen bitince de bitti dedim gördü bittiğini bide gece gündüz bir alıştırdım gece de baglamadim yani 

Daha öncekiler de hazır değildi çok ağlardı bez diye bu sefer çok zorlamadi çocuğun hazır olması da önemli bir etken 
(13,264 puan) tarafından
Tuvalet eğitimı demiyor arkadaş vezsız büyutmekten bahsediyor
(220 puan) tarafından
He pardon yanlış anlamışım
(1,051 puan) tarafından
Kac aylık bebeğiniz Cansu hanım bende mecburi başladım ama ne yapsam bilmiyorum
(220 puan) tarafından
Ben geç kaldım canim 3 buçuk yaşında daha önce başladığım da hiç hazır değildi kendini yerden yere atıyodu bu sefer biraz daha ılımlıydi ve başardık çocuğun hazir olması önemli bir etken
-Reklam-
0 oy
(1,596 puan) tarafından
3 yaşında 1 haftada çözdük çiş konusunu büyük çişini yapmıyor korkuyor onuda halledersek 10 numara olucak ya
0 oy
(13,264 puan) tarafından
Kuzu doğunca başlanması daha doğru olur. Ben özbekim bizde bez takmazlar oyle buyuduk hepimiz. Genel saatlerde (uyanınca,emince, uykudan önce) tut bebeği ses çıkar dızını sıvazla alışır. Kızımda ilk bebek çok tepki gösterdiler yapamadım tembellik da var tabi. Şimdi doğunca direk tutacam uğraşmam bez le 
(2,467 puan) tarafından
Ya ben de 1 aylık olacağız az kaldı ınşaallah ne zaman başlasam diye düşünüyorum. HAZIR bez kullanıyorum su an ama aynı zamanda gözlemlemeye alışıyorum çiş  kaka düzeni nasıl diye. Pek düzenli gelmiyor bana çünkü beslenme saatleri de duzensizlesti anlayamiyorum nasıl yapabileceğimi :(
(13,264 puan) tarafından
Makaleler var oku, evrensel saatlerı öğren sen istedikten sonra yaparsın canım
0 oy
(13,264 puan) tarafından
Herkes kariştırmiş tuvalet eğitimi ile 
(2,467 puan) tarafından
Aynen tam açıklayıcı yazmamışım benim hatam
0 oy
tarafından
Kız onun iletişimi de mi var 
(2,467 puan) tarafından
Aynen minnaklar için uygulanıyor :) sağlıklı iyi bir şey ama meşakkatli biraz bakalım yapabilecek miyim
tarafından
Sen dene balım bende eylülde doğuracam başarılı olursan mutlaka yaz bana bende uygularım
(2,467 puan) tarafından
Hayırla gelsin ınşaallah <3

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
9 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Kaavi (2,467 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 226 göst.
4 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,467 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 190 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,453 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,453 puan) tarafından soruldu

396,335 soru

11,855,620 cevap

35,949 kullanıcı

...