0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (79 puan) tarafından
Merhaba hanımlar etrafınızda yaşamınızda sizleri kıskanan çekemeyen hemcinsleriniz var mı bu durumu nasıl aşıyorsunuz? Bu durumun genel belirtileri nelerdir?

2 Cevaplar

0 oy
(934 puan) tarafından
Takmıyorum .......
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zor da olsa umursamıyorum bazen haddini aşıyor sessiz kalıyorum çok kötü bir durum bir gün kriz geciricem o olacak
tarafından
Bu dediğim kişilerden uzağım görüşme git gel yapma hiç yok sadece telefondan arar sorar laf çakar kapatır
(79 puan) tarafından
Bnm yasadigim yerde öle dedikoducu oluyorlar genelde fazlaca
tarafından
Bekarken oturduğum yerde her yerde akraba laf atan herkes vardı adım atsam vay feyza adım atmış neler neler bi ara annem çarşıya gönderdi hava sıcak kiz kardeşimle gittim hatta yanıma para aldım dondurma yeriz diye neyse annemin işini hal ettim sonra dondurma alıp yol üstündeki parka gidip kardeşimle oturup dondurma yedik hem dinlenmek amacıyla hem dondurma rahat yiyelim neyse komsu gördü napiyorsun fln dedi isim vardi hal ettim şimdi eve gidevem dedim benden önce gitti anneme neler neler söyledi vay senin kızın parkta oturuyor ne işi var parkta genç kızın fln annem gelip bana kızdı ama o kadının kızını bir gör erkeklerle dip dibe oturur kahkaha atar fln annem tık demez kızı her b.k yer gene annem birsey demez beni ilgilendirmez der ama o kadın ufacık bir şeyimi görsün hop anama yanlış şeyler anlatır niye ben pek dışarı çıkan gezen şımarık biri değilim diye çekemiyordu beni kızı hep gelir bana derdi annem senin yüzünden bana vuruyor diyor sen feyzaya kurban ol durmadan diyordu artık gına gelmişti kızıyla arkadaştim annesi böyle yapa yapa kızı cirkinlesti bana etmediğini bırakmadı yani anlayacağın durduğum yerde bana satasiyorlar ve olan bana oluyor annemde durmadan herkesten birsey duyup bana kızıyordu artık oda beni dinlemiyordu resmen eve tikip kalmıştım kimse birsey demesin anamla aram kötü olmasın diye gene edeceklerini ederlerdi bekarligim burnumdan geldi bende kaçtım eşime gerçekten artık dayanılacak gibi degildi gene durmuyorlar ben patlama anın bekliyorum öyle güzel patlayacagim o gün artık ne olur bilmm bak bunlar daha hiç birsey daha neler neler deniliyor arkamdan
(79 puan) tarafından
Biliyorum kardeşim öle tipleri bn evliyken yasiyorum burda bnde duzgun durdugum halde ne iftiralar ne söylemler yapilio arkamdan birde evliyken düşün Allah sabır versin ikimizede bizim gibi durumu olanlarada
tarafından
Ooo evliliyken daha çok çıkıyorlar tepeye kocaman bile yanlış söylemler söylenmeye başlamışlar Amin aminn

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 78 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Esr96 (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
16 Eylül 2022 Aile kategorisinde Elif098777 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 380 göst.
0 oy
2 cevap 90 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Berfo ana (892 puan) tarafından soruldu