+1 oy
74 göst.
Aile kategorisinde (80 puan) tarafından
10 günlük bebeğim hem sarılık oldu en son düşüyordu ve şimdi gaz sancısı başladı aşırı şekilde emmesine engel oluyor

7 Cevaplar

+1 oy
(2,393 puan) tarafından
Kiraz çekirdeği ise yarıyor netten bak istersen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gazı için anason al kaynat içir azar azar gazını alır sarılık içinde bol bol beslenmesi lazım 
0 oy
(200 puan) tarafından
Benim bebeklerimde kimyon çayı içerdim çok faydasını gördüm ben eğer emziriyosan kendin iç bebeğede geçer 
(80 puan) tarafından
İçiyorum ama faydası yok ne gördüm duydum deniyorum
(200 puan) tarafından
Hergün düzenli bi bardak içiyodum ben
0 oy
(6,515 puan) tarafından
Sarılık için sık sık emzir canım

Gaz içinde YouTube da gaz çıkartma videoları var onlara bı bak bide her memeden sonra muhakkak üstten çıkart gazını 

Alttan ise tokken cikartma kusar açken çıkart 
(80 puan) tarafından
Karnı şişmiş çocuğun sert olmuş doktor kendin çıkar dedi yok sabaha kadar izledim video yok faydası
(6,515 puan) tarafından
Yüz üstü yatır emzirmeden önce sırtına masaj yap öylede kolay çıkar
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Her emzirmeden sonra omzuna yatır sırtını sıvazlayarak gazını çıkar yoksa sancısı böyle şiddetli olur.Arkadaşın dediği gibi kimyon işe yarıyor her yemeğe kat her gün bir bakdak sıcak suya katıp iç.
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Benim gibi olmuşsun :( 20 günlükken 6.7 ye düşmüştü bu hafta tekrar baktiracagiz. Ve gaz sorunu bizde de var göbek sürekli sis :( 
0 oy
(157 puan) tarafından
Benim oğlumda kolikti canım ne yaptıysam faydası olmadı kimyon kattım yemeklere bana alerjisi çıktı kaynatıp çocuğa bir çay kaşığı verdim faydası olmadı anason çayı denedim kendimde süte geçsin diye faydası olmadı masajlar denedim gazı çıkıyor ama fayda etmiyordu tekrar tekrar sabahlara kadar masaj yapardım çocuğumun gece inledigini bilirim. Kiraz çekirdeği aldik e bebekten faydasi yine olmadi. Gaz damlası nurse hayvers aldim tek basina yine yeterli olmadi biogaia gaz damlası ile nurse hayvers dönüşümlü kullandım biraz etkisi oldu tabi doktor kontrolünde kullandık sizde bir doktorunuza danışıp verebilirsiniz. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 74 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 72 göst.
0 oy
5 cevap 101 göst.
5 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 476 göst.
9 Ocak 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ftmdila33 (704 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...