0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
meraha arkadaşlar bebeğim 20 günlük çok gazı var kendi sütüm yetmediği için aptamil veriyorum gazı için onerilerini veya bildiğiniz damla varmı lütfen bi yardımcı olurmusunuz 

7 Cevaplar

0 oy
(6,164 puan) tarafından
Ben zinco ve biogaia kullanmıştım iyi geliyordu hergun aynı saatte veriyodum 
-Reklam-
0 oy
(8,776 puan) tarafından
Aptamil gaz yapıyor cnm önce mamani değiştir eğer hala gazı varsa bebek spasinda yada evinizde küvet varsa orda yüzdür rahatça çıkarır gazını ve gaz masajı yap
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Cnm Aptamil çok gaaz yapıyor bn 3 ay hipp mama kullandım anne sütüne  ek olarak biogaia ve metsil damla kullandım iyi gelmişti bebeky yagiylada karnına gaz masajı yapiyordum netten bak işe yarıyor 
0 oy
tarafından
Benimkide gazliydi Biogaia 1kere/5 damla ve Sab Simplex 3kere/10 damla kullaniyoduk iyi geliyodu gunduz uyuyo gece uyumuyodu bende şu biogaia yi aksam verdim denemek icin bukez gece daha iyi uyumaya basladi cok sukur şuan 2 bucuk aylik 2 hafta olcak damla vermiyorum gazi yok kendi cikariyo 

Onun disinda sıcak havlu koy bide karnini ovup alaturka tuvalete oturuyomus gibi tut doktor gozterdi bunlari ovdu ovdu dizlerini karnina itti nasil gaz cikardi 
0 oy
tarafından
Sab simplex kullanıyordum bebeyim komikti onun sayəsində biraz rahat ediyordum gün içinde 7 kere 7 damla kulaniyodum mama yiyorsa mamasina karıştır emziriyorsanda kaşıga birkaç damla süd sağıp içine koyup verebilirsin cnm fayda ediyor 
0 oy
(915 puan) tarafından
Çok gazlı ise kesinlikle biogaiga oğlumdan biliyorum doktor tavsiyesi almıştım..
0 oy
tarafından
Ben hiç gaz damlası kullanmadım bixebgaz damlaları zaten karın ağrısı yapıyor ben en başından şu masaja alistirdim bisiklet hareketi gibi karna doğru ayak kaldırdım ilk önce karnında yukarıdan aşağıya sonra bağırsak yönünde soldan sağa hafif baskıyla sonra ayaklar çapraz düz karna çekerek 18 19 da hep çıkardı gazı 4 aydan sonra alıştı kendisi çekiyordu ayaklarini sende dene çok faydası oluyor bende çok şey denedim bu en güzel yontemdi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 1,047 göst.
23 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Zezeee (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 126 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 115 göst.
25 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu

378,268 soru

11,321,885 cevap

34,767 kullanıcı

...