0 oy
106 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından
Kızlar hamileyken diğer bebeğini emzirenler oldu mu kimisi emzirebilirsin diyor kimisi bırakman lazım sütün bozulur falan diyor benim kızım emmeden uyumuyor gün içinde bile meme istiyor bırakmakta istemiyorum açıkcası henüz doktorada gitmedim yeni hamile olduğumu öğrendim

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Emziren hamile kalan çoğu anne sütten kesiyor ılk bebeğini bu sebepten keşke erken olmasaydı ıkıncı 
(17 puan) tarafından
Doğru söylüyorsunuz kızım 1 yaşında ama süpriz oldu biraz istiyorduk ama olmaz diyorduk
tarafından
Olmaz diye bişey yok iste en azından emzirme süreci bitseydi yazık çocuğa kardeşi yüzünden sütünden olacak
Yorumlarda emzirebilirsin yazanlarda olacaktık ama kımse hem karnındaki çocuğu doyurup hem başka çocugu emzirip hem kendini doyuracaksın kımse dayanamıyor
(17 puan) tarafından
Sağlıksal problemlerimiz vardı bu yüzden olmaz diye düşündük emin olun çocuğumuzu sizden daha çok düşünüyoruz ama şu an karnımdakinide aldıramam şu anda zaten küçük çocuğumu düşündüğüm için stresliyim önceki posttada biraz destek istemiştim araları nasıl olur zorlanır mıyım diye bu tavrınız çok kırıcı
tarafından
Kötü bişey demedim siz korunmuyorsunuz nasıl olsa olmaz diyorsunuz el kadar bebek anne sütünden olacak doğruları duymak mı zorunuza gidiyor acaba emin olun çocuğunuzu düşünseydiniz korunurdunuz şansa bırakmazdınız işinizi istiyorduk dedin en azından emzirme dönemi bitseydi dedım şimdi bu süreçte 3 kişiyi aynanda nasıl besleyecek dayanacaksın onu soruyorum nasıl gücün kalacak kibar konuşuyorum kırmamaya çalışıyorum ama yeter yanı haksızlığa gelemem
-Reklam-
0 oy
(968 puan) tarafından
yengem 6 aya kadar emzirdi sonra bıraktı zaten doktor soyluyo belli aya kadar emzirebilirsin diye .
(17 puan) tarafından
Anladım canım tşk ederim
(968 puan) tarafından
rica ederim . rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin insallah
(17 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(330 puan) tarafından
@ceren0101 kardeşim var kızı 6 aylıkken hamile kalmıştı 6 7 ayına kadar emzirdi 
(17 puan) tarafından
Tesekkür ederim yanıtınız için umarım bende emzirebilirim
0 oy
(1,149 puan) tarafından
Bende emzirirken gebe kaldım 6 aylık hamileyken nüyük çocuğum süt az geliyor diye bıraktı ama doğumfan sonra sağıl bardakta içirdim sütümü. 3 sylık kontrolde doktor bana bir ilaç verdi riskli gebelik düşük olabilir emzirmeyi bırak bunu kullan dedi kullanmadım emzirmeyi de bırakmadım hiçte bişey olmadı o da doğdu 5 aylık saplıklar elhamdülillah tanfrm emzirmeyi araştır internetten
0 oy
(886 puan) tarafından
Dusuk riskin yoksa emzirmeye devam edebilirsin sütün bozulmaz erken dogum riskine karsi da 6-7 aydan sonra bırakabilirsin 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 139 göst.
0 oy
10 cevap 121 göst.
8 Nisan 2024 Aile kategorisinde Yenianne_tugce (1,279 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 200 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Anne.adayii (825 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 487 göst.
11 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu