0 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde (81 puan) tarafından
6 aylık hamileyim bu zamana kadar sorun yoktu ama artık kucağıma almakta zorlanıyorum. 1 yaşında yeni yeni yürümeye başladı ama yine kucağıma almam gereken durumlar oluyo.Veya bezini değişmek filan ağır iş geliyo bana bunlar artık. 

10 Cevaplar

0 oy
(1,054 puan) tarafından

Bilemyrm çünkü benmkiler en az 3-4 yaş olunca gebe kaldğmdn

Öyle bi sıkınti yaşamadm

Ha Arada kucağıma aldgm oldu 13-14 kilo 

Ama bı sıkıntı da olmadı 

-Reklam-
0 oy
(12,646 puan) tarafından
Allah bağışlasın ♥️

19 olucak kızım. Doğum var bugünlerde

Taşıdım hep hala taşıyorum çoğunlukla yürümek istıyor artık 
0 oy
(8,325 puan) tarafından
Kızım 6 aylıkken hamile kaldım hep kucağumdaydı canım. 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
8 aylık kızım vardı ama kilolu bebekti ağırdı ve yeni hamile kalmıştım asla kucağımdan mahrum etmedim alamadığım yerde yanına yatıp uzanıp oynattim eksiklik hisaettormedim çünkü onun bi suçu yok ben kazara ikinciye hamile kalıp onu asla o konuma koyamazdım çok zorlandım ama of bile demedim ve kiloluydu kızım yapacak bişey yok 
0 oy
(231 puan) tarafından
Benim kızım 22 aylık  oldu doğum yaptım tamda kardeşi doğmadan 10 gün n önce yürümeye başladı elinden tutup yürüyorduk kendi başına yurumuyordu inanın çok zorlanıyordum almasam olmuyor alsam olmuyor dikkat edin yanınızda birileri olduğunda onlardan yardım isteyin öyle öyle idare edin
0 oy
(779 puan) tarafından
Benimki 2 yaşında 5 aylik hamileyim.o kadar zorlanıyorum ki..inadına kucağıma gelmek istiyor karnıma bastırıyor kardeşi eziyorum diyor..sen benim annemsin ben orda durcam o gitsin falan diyor şimdiden..
0 oy
(11,076 puan) tarafından
2 yaşında en küçüğüm, alıyorum kucağıma sürekli mecbur. Hatta diğerleri büyük başka odada uyurlarsa yataklarına da taşıyorum. Zorlanıyorum tabi ki ama eşim evde değilken mecbur ben taşıyorum
0 oy
(116 puan) tarafından
7 aylık hamileyim kızım 15 aylık, bende sürekli kucağıma alıyorum, sürekli beni istiyor hatta bazen karnıma ayaklarıyla bastırıyor. Tabi bende zorlanıyorum.
0 oy
tarafından
Benimki de 7 aylık karnimda kızım 18 aylık çoğu zaman kucaktayiz 
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Bebeğim onbeş aylıkken tam ben doğumdan çıktığım gün serbest yürüdü o zamana kadar da taşıdım sıkıntı olmadı çok şükür Allah kolaylık versin size de

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 106 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Korkmazayse (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 319 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 585 göst.
28 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 120 göst.