0 oy
593 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Öncelikle linç tayfa uzak dursun posttan. Çünkü gerçekten akıl almak için yazıyorum. Olaya gelecek olursak.

Biz 2 senelik evliyiz. Eşimle 1 buçuk 2 senelik de sevgililik dönemi oldu. Annemler asla kabul etmedi. Aynı yerin çocuklarıyız her şeyiyle severlerdi ama yaştan dolayı izin vermediler. En son Bi sinirle kaçtım. Kaçtığım gün geri geldim. Annemler hâlâ vermemekte ısrarcılardı. Babam Bi şey olduysa annene söyle ben odadan çıkıyorum dedi. İnanın o zamana kadar aklımda dahi yoktu. Ben de*****l.lık edip anneme ilişkiye girdik dedim. Sırf versinler diye. Annem o an kriz geçirdi bayıldı. O kadar pişman oldum ki o gece ölmek istedim. Ve annem doğum yapalı daha 9-10 ay olmuştu. Ne hakkım vardı diyorum şimdi o kadar hasta kadına bunu demeye. Neyse sonra hâlâ o yalana devam ettim. Ama evlendim evleneli içimde kaldı. Her ona benzeyen konu açılsa yüzüm kızarıyor. Beni böyle bir insan olarak bilmesinler istiyorum. Sizce anneme gerçeği şimdi söylesem olur mu? Tabii değişen bir şey olmayacak ama en azından beni öyle bilip ölmezler. Kızım yapmadı derler diye düşünüyorum bilmiyorum. Sizce söyleyeyim mi

21 Cevaplar

+3 oy
(7,958 puan) tarafından
Bence söyle ama büyük ihtimalle inanmiyacaklar
-Reklam-
+2 oy
tarafından
İş işten geçmiş söylesende bir söylemesende bir önemi yok bence artık evlenmiş çoluk çocuğa karışmışsın söyleme bence boşver eski defterleri açma boşuna 
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Boşver hiç açma bence konuyu. Gerek yok. Kaç yaşındaydın o zaman 
tarafından
19 da daha yeni girmiştim
(8,926 puan) tarafından
Çok küçükmüssun. Sen bilirsin yine de ama inanırlar mi. Yoksa yalan söylüyor diye mi düşünürler.
(4,287 puan) tarafından
Sen 19 yaşındayken annen doğum mu yaptı. Ben şok.
tarafından
Evet kardeşim biraz geç oldu onlar da beklemiyordu oldu öyle
(2,651 puan) tarafından
Ablamla benim aramda da 18 yaş var genç evlenmiş annem
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Sana kalmış ama inanacaklarini sanmiyorum onları rahatlatmak için dediğini dusunecekler ve hasır konu açılıp huzur bozulacak gerek yok 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Söyle bence evlendin ama yinede üzerinde kalmasın 
0 oy
tarafından
Güzel bi şekilde soylemelisin inanmazlar belki ama seviyordum oyuzden yalan söyledim hakkınızi helal edin beni kötü bilmeyin diye söyle.inanmazlar belki ama vicdan olarak üstünden atarsin
tarafından
Evet ben de vicdanen rahat olmak istiyorum
0 oy
(4,169 puan) tarafından
Bence söyle dediğin mantıklı bak bizim yetiştirdiğimiz kız yüzümüzü kara çıkarmamış yapmamış derler diye düşünüyorum içleri rahat eder o zaman çocuk aklı sırf verin diye dedim anne bana hakkını helal et çok pişmanım bu yalana başvurduğum için her gün vicdan azabı çekiyorum ama bak mutlu bir evliliğim var çok şükür keşke böyle olmasaydı ama ben gerçeği bil istiyorum sizin kızınız size yakışmayan bir şey yapmadı diye bir açıklama yap o da eminim babana söyler bence böylesi daha iyi olur 
0 oy
tarafından
Bence dürüst ol söyle bir anne o söylediğin lafı ömrü billahi unutmaz her zaman bir köşede aklında kalır. Cahillik zamanımdı çok sevdim vermediniz diye söyledim de. İnan hem vicdanın rahat eder hemde o annenin gönlü ferahlar. 
tarafından
Evet ben de öyle düşünüyorum. Hem annem gönlü ferahlar hem benim
tarafından
Kesinlikle canım en kısa sürede Anlat helallik iste bu konuda
0 oy
(11 puan) tarafından
İndi münasibətiniz nasıl annenle? Bence acma bu sohbəti bigün onlar açarsa söylersin ama durduk yere yine aynı şeyleri düşünüb o olumsuz günleri yadlarına düşməsin
tarafından
Yok öyle açmazlar o konuyu zaten ama ne bileyim içimde kaldı. Yiyip bitiyor beni
(11 puan) tarafından
Ben eşimle 5yil sevgili oldum onu hiç söyelmedik. Ustune kaçdık 2yila yakindir evliyiz kaçarak. Kimsenin umrumdamı şimdi görştükmü konuştukmu. Məncə abartma doğurdanda yapmış olsan aynı adamla evlisən artıq
0 oy
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gerek var mı? Elinde bir kanit yok inanırlar mı? Sonuçta bir kez güvenini sarsmışsın.Benzer durum yaşadım.Çocukken tacize uğradım akrabam bir şey oldu mu? diye sordu.Çocuk aklıyla ne olduğuna emin değildim tecavüz oldu dedim neyse evlenince olanların taciz olduğunu anladım ama onlara gerçeği söylemedim sonuçta eşim biliyor başkasına gerek var mı?
(3,895 puan) tarafından
Sende bnm gibi çocuk aklınla hata etmişsin boşver bnce inanmazlar.
tarafından
Ama senin durumla benimki farklı. Ben eşimle olan şeyi annemlere yalan söyledim ki annemin o hali hiç gitmiyor aklımdan. Vicdanım rahat değil. Sağ ol yine de
(3,895 puan) tarafından
Evet ama benzer yanlarımız var bnde o akrabalarıma değer veriyordum bu sebepten dışlanmıştım.İkimizde çocuk aklıyla hareket edip yanlış yaptık ama evlendik bekarken bir çözümü olurdu söylerdik annen inanırdı ya da benimkiler onların kötü düşünmelerine engel olabilirdik ama şimdi neye güvenecek ? Bence benzer yönlerimiz var.
0 oy
(1,889 puan) tarafından
Nasıl bi cesaret öyle. Babanız maşallah çok anlayışlıymış. Ben söylerdim ya. Size bişiy itiraf edicem gibi şok etkisi yaratmamak için laf arasına sıkıştırırdım ☺️
0 oy
(592 puan) tarafından
Bence kesinlikle soyle beni vermeniz için öyle demiştim de hakkinizi helal edin de içinden çıksın rahat edersin en azından 
0 oy
(984 puan) tarafından
Bence söyle yaa. En azından için rahat eder. Vicdanen rahat edersin. Kendinimi senin yerine koyuyorum da gerçekten yürek ister yaptığın. İyi cesaret. Ben öyle Bi şey desem beni oracıkta mortingen djdhdhdj
0 oy
(993 puan) tarafından
Olmasaydı iyiydi ama olan olmus.Babam beni vermeye yanaşmayacakti diye bilerek öyle dedim anne amacım sizi üzmek kırmak değildi yaptığım yanlıştı ama o an aklıma bu gelmişti senin hakkını ödeyemem bunu sana yaşatmamaliydim evet iş işten geçti ama ben senin içinde bir yerlerde kırgınlık olduğunu biliyorum doğrusu buydu yine de söylemek istedim de.
0 oy
(891 puan) tarafından
Bence konuyu açıp da yarayı deşmenin Bi mantığı yok.. Zaten inanmazlar bişi de değişmez ama yaptığın çok acımasızca olmuş insanoğlu başına herşey gelebilir ama annenin yerinde olsam  çok kırılır incinirdim içim hep kırgın kalırdı 
0 oy
(8,327 puan) tarafından
Söyle canım insallah evliliğinde mutlusundur. Anne öyle olmamıştı ben cok istediğim için oldu dedim de. Ben cocukluk ettim pişmanım özür dilerim de. 
0 oy
(838 puan) tarafından
Herkes inanmaz demiş ama bence söylemelisin ve inanırlar aradan ne kadar süre geçmiş itiraf etsen ne olacak etmesen ne olacak. Gittigimde aramizda birsey gecmedi beni verin diye oyle soylemistim ben daha fazla saklayamıyorum icimde rahat degil hakkinizi helal edin de. Niye inanmasınlar. Olsa yok desen belki inanmazlar oyle birsey olmadigina ama olmadan var demissin niye inanmasınlar. Biraz kizarlar ama affederler. En azindan gercegi bilsinler. 
0 oy
(5,654 puan) tarafından

Söylemekte herhangi bir sakınca yok ama ne kadar inandırıcı olur orası muamma :ermm:

tarafından
Nasılsın kanka evine döndün mü
(5,654 puan) tarafından
Toparlamaya çalışıyorum.
Yok henüz gitmedim iki hafta sonra gitmeyi düşünüyorum
tarafından
Daha iyi ol aşko ☺️❤️
(5,654 puan) tarafından
☺️❤️❤️❤️
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Söylesen de söylemesen de bunu ailene zamanında yaşatmışsın ve yaşananları silemezsin hiç bahsetme daha iyi 
0 oy
(10,947 puan) tarafından
Söyle en azindan içinde kalmasın.ama nedenleri ile açıkla.siz verin diye yaptım diye acikla annene .vicdan yaptığını daha saklayamayacagini anlat.ve helallik işte ki içleri sogusun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 274 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Prens annesii (1,718 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 316 göst.
25 Mart 2024 Aile kategorisinde Pakize333 (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 137 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.
24 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Poine (104 puan) tarafından soruldu

380,045 soru

11,376,474 cevap

34,862 kullanıcı

...