0 oy
597 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Öncelikle linç tayfa uzak dursun posttan. Çünkü gerçekten akıl almak için yazıyorum. Olaya gelecek olursak.

Biz 2 senelik evliyiz. Eşimle 1 buçuk 2 senelik de sevgililik dönemi oldu. Annemler asla kabul etmedi. Aynı yerin çocuklarıyız her şeyiyle severlerdi ama yaştan dolayı izin vermediler. En son Bi sinirle kaçtım. Kaçtığım gün geri geldim. Annemler hâlâ vermemekte ısrarcılardı. Babam Bi şey olduysa annene söyle ben odadan çıkıyorum dedi. İnanın o zamana kadar aklımda dahi yoktu. Ben de*****l.lık edip anneme ilişkiye girdik dedim. Sırf versinler diye. Annem o an kriz geçirdi bayıldı. O kadar pişman oldum ki o gece ölmek istedim. Ve annem doğum yapalı daha 9-10 ay olmuştu. Ne hakkım vardı diyorum şimdi o kadar hasta kadına bunu demeye. Neyse sonra hâlâ o yalana devam ettim. Ama evlendim evleneli içimde kaldı. Her ona benzeyen konu açılsa yüzüm kızarıyor. Beni böyle bir insan olarak bilmesinler istiyorum. Sizce anneme gerçeği şimdi söylesem olur mu? Tabii değişen bir şey olmayacak ama en azından beni öyle bilip ölmezler. Kızım yapmadı derler diye düşünüyorum bilmiyorum. Sizce söyleyeyim mi

21 Cevaplar

0 oy
(2,651 puan) tarafından
Evlenmişsin zaten canım artık söylesen bile inanmayabilir hem iyi tarafından bakarsan kaçmadan evlenmişsin yine evinden gelinlikle çıkmışsın 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 274 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Prens annesii (1,718 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 321 göst.
25 Mart 2024 Aile kategorisinde Pakize333 (1,119 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 137 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 157 göst.
24 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Poine (104 puan) tarafından soruldu

381,324 soru

11,415,530 cevap

34,966 kullanıcı

...