0 oy
313 göst.
Aile kategorisinde (1,001 puan) tarafından
Bayramda ailemin yanına gitmek istiyorum eşim istemiyor çünkü çocuklarını göremicek diye . Benim ailem ile onun eski eşinden olma çocukları aynı şehirde. Bir yandan ısrar edeyim çünkü çok bunalıyorum burda diyorum bir yandan da eşim için ısrar etmek istemiyorum kendisine. Siz olsanız ne yapardınız. Çok sıkılıyorum ama benim de ailemi görmek şehir dışına çıkıp bi nefes almak hakkım değil mi. Annem de sanıyor bayramda gideceğim:( gidemezsem çok üzülecek o da. Bu arada eşim gitmeyelim diyor

9 Cevaplar

+2 oy
(705 puan) tarafından
Anneni mahzun bırakma derim. Eşinin ki evlat ama sen de bir annenin evladısın. Yani nasıl olur bilmiyorum ama imkanın varsa bayramı ikiye böl, her iki tarafın da gönlü olsun. 
-Reklam-
+2 oy
(5,882 puan) tarafından
sırf o çocuklar orda diye mi gitmek istemiyor? çok saçma. anneni görmek de en doğal hakkın
+1 oy
(9,556 puan) tarafından
Gitmelisin bence bayram yılda iki kez oluyor zaten 
+1 oy
(1,869 puan) tarafından
Eşinin yaptığı bencillik. Sen ve evlatların hep onun yanındasınız. Senede bir iki defa annenlerin de seni görmeye hakkı var. Sen de insan evladısın. Büyük konuşmuyorum ama öyle durumlarda eşimi dinlemem.
+1 oy
(562 puan) tarafından
Sen gidiyorsun me alaka ki esin çocukları orda diye senin gitmeni istemiyor özlediysen gidin tabiki evlendiniz diye kimsenin saçma kurallarına uymak zorunda değilsiniz 
+1 oy
(652 puan) tarafından
Annemi kaybedeli 7 ay oldu. Onsuz geçireceğim ilk bayram. 1600 km uzakta mezarı. Yanımda kavanozda toprağını getirdim bu bayram kavanozdaki toprağıyla bayramlaşacağım. 1 kere görüp sarılabilmek için her şeyimi verirdim. Eğer anacığının yanına gidersen benim için de sarıl kokla :(
(1,001 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun Annenin mekanı cennet olsun
+1 oy
(4,200 puan) tarafından
E birlikte gidin eşin de çocuklarını görsün?
+1 oy
(1,341 puan) tarafından
Aynı durum bendede var kayinvalidemlerle annemler aynı şehirde yaşıyorlar biz farklı sehirdeyiz eşim bide izin alacak 10 günlük çocuktan önce aileme bırakırdı beni kalırdım şimdi çocuk varken birakasi gelmiyor ozlermis nasıl birakacakmis o kadar gün kalacaz sadece el gibi gidip gelirsek çok ayıp olur dedim bir gece kalmaya ikna edebildim inşallah fikri değişmezse biraz duygu sömürüsü yaptım valla iyi ben artık ailemde hiç kalamayacagim işte annemlere nasil açıklarım bilmiyorum iyice alınacaklar falan diye ara ara duygusal konuşmalarla bı geceyi aldık en azından 
(1,001 puan) tarafından
Bir gün çok çok az
+1 oy
(3,631 puan) tarafından
Çocuklar eşinin evladıysa eğer sende annenin evladısın. Kocan onları göremeyecek diye annen de seni mi göremesin? Israr etmekten ziyade kararlı şekilde annemi özledim de. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 289 göst.
5 Kasım 2020 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
+1 oy
44 cevap 1,202 göst.
15 Temmuz 2022 Aile kategorisinde ZeynepDeniz94 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 741 göst.
11 Ağustos 2020 Aile kategorisinde 12sema12 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 138 göst.