0 oy
93 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,769 puan) tarafından
Kızlar 87 kg ym bebegimi 1 hafta oldu sûtten kestim 1bucuk yaşında. Normalde de hep kilom vardı yemek yemeyi çok seviyorum. Nasıl vericem bilmiyorum

Polikistik over kisti sorunumda var 10 gün diyet yapıyorum bakıyorum hiç kilo vermemiş geri pes ediyorum napicam kızlar bu kilolardan zayıflayan varmı acaba çok değil en azından 70 e de raziyim

2 Cevaplar

0 oy
(167 puan) tarafından
Diyetisyen kontrolünde mi yapiyorsun canim beslenmeni birde spor yapiyor musun?
(2,769 puan) tarafından
Spor evde netten baktığım hareketleri yapıyorum
(167 puan) tarafından
Diyetisyen eşliginde daha rahat veriliuor bence gidip birde liste alirsan verirsin bu isler istikrar istiyor bende emziriyorum 8 kilo fazlam var nasil verecegim bilmiyorum istahimda cok acik plates yapayim diyorum 2cocuklq firsat olmuyor butun gun kosturmaca icindeyim abur cuburda yemem ama 1kilo dahi veremiyorum o yuzden diyetisyene gitmeyi planliyorum
(2,769 puan) tarafından
Devlet Hastanesi'nde varmı diyetisyen
(167 puan) tarafından
Var canim var diyebiliyorum ben
-Reklam-
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Bir kahve ve çay var abla onları kullanlar çok güzel kilo veriyor,ben hamilelikten önce kullandım 3  4 kilo verdim hamile olduğumu öğrendim biraktim 16 gün önce doğum yaptım ınşaallah 3 ay olunca tekrar kullanmaya baslicam stok yaptim hamileyken kampanya veya indirim olduğunda kahvenin adı forx5
(2,052 puan) tarafından
İstersen sana iletişim numarasını verebilirim daha iyi bilgi alirsin kadından
(2,769 puan) tarafından
Zararı varmı peki daha öncede kullandım o tarz şeyler ama onları bırakınca geri kilo alıyorum kahve bağımlılık yapıyor
Bu arada fiyatı ne kadar
(2,052 puan) tarafından
Bitkisel ürünler bunlar abla şuan zam geldi 365 tl kahve ,bu kahve 1 aylık içinde 30 tane var

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 126 göst.
0 oy
1 cevap 62 göst.
15 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde baharercan59 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
0 oy
9 cevap 199 göst.
30 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ELIF KOCAS (26 puan) tarafından soruldu

380,296 soru

11,386,228 cevap

34,887 kullanıcı

...