0 oy
542 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar evin perdelerini ykycam doğuma az kaldı 32 haftaym  perde assam sorun olurmu sizce diyolar bebeğin eşi kopar falan 

16 Cevaplar

0 oy
(771 puan) tarafından
Oyle diyolar. Bende dun yikadim perdeleri kaynanama astirdim. Bieşey olur diye
-Reklam-
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Sen yine her ihtimale karsi asma. Ya annen yakindaysa ona taktir yada kocana. Tehlikeli çünkü 
tarafından
Esime taktrym o zaman
0 oy
tarafından
Ben astim   bana birsey olmadi ama sanada olmaz anlamina gelmez canm sen yinede baska birine astir
0 oy
tarafından
Bana doktorum perde asma ve yukarılara tırmanma dedi ama şey için dedi yüksek yerden düşerim diye diyordu 
0 oy
tarafından
Tehlikeli kız yapmayasın
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ben butun perdelerimi kendim astimm bir sey olmadi ama bende olmadi sende de olmicak diye bir sey yok asma sen yinede:)
0 oy
tarafından
Canım uzanmak tehlikeli hamilelikte bi tek perde asmak değil her türlü uzanmak tehlikeli hem hafatn da büyükmüş o yüzden bence hiç uğraşma başkasına astır. 
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Hayir asma canim Allah korusun birsey olur molur dikkat et 
0 oy
tarafından
Hayır kesinlikle asmaa bizim burda hamile kadının perde aşarken bebekleri oldu ikizdi bide 
0 oy
tarafından
Ne olur ne olmaz başkasi assin uzanma..

Bende astim ama zorlandim  sen yinede dikkat et.
tarafından
Esim gelsin esime astrcam canm
tarafından
Öyle yap cnm ..
0 oy
tarafından
Annem kardeşimi erken doğurdu 
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Benim bebegimin eşiği koptu.. Bir önceki gün temizlik yapmıstım yorulmustum ancak bununla mı alakalo bilemem bence kesinlikle asma.. Bebegin eşiğinin kopması cok kötü ben allahtan o an hastamedeydim rabbim bagısladı 15 gün yogun bakımda kaldı bebegim bendw sezeryamdan cok agır bir ameliyat gecirdim.. Bence boşverin perdesi temizliği eksik kalsın 
tarafından
Bebeğin eşi kopması nasıl anlaşlyo canım ağrı mı geliyo
(1,093 puan) tarafından
Yani benim yatısım yapıldı hastaneye ntsde sancı cıkıyor du dogum sancısı 10 dk 5 dk da bir girer ya benim son yarım saat sürekli kıvrandım tuvalete kalktım ayaga kalkar kalkmaz her yer kan gölü oldu bes dk icinde kendimi ameliyathanede buldum ve sezaryan degik karın ameliyatı gecirdim kötüydü suan dogumdan her türlü korkuyorum tekrar bu olayada dekolman plesanta deniyor öyle arastırabilirsiniz
tarafından
Allah yardmcn olsun cok geçmiş olsun canm
(1,093 puan) tarafından
Allah razı olsun insallah
0 oy
(667 puan) tarafından
Bence.asma baskasi assin benegim esi ayrilir diyorlar 
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Canım asmasan iyi olur birinden yardım iste. Geçen gün üst taraftaki mutfak dolabi açık kalmıştı sandalyeye çıkıp kapatmaya üşendim uzanıp kapattım ama o anda belimde bir boşluk açılma oluştu sanki çok korktum hemen uzandım  bebekte bir iki saat hareket etmeyince vicdan azabı duydum hiç riske atma kendini canım ne olur ne olmaz
tarafından
Allah korusun evet haklsn canm
0 oy
tarafından
Yukarı uzanmamak en iyisi canım huzursuz olacağına bırak perdeler pis kalsın.
tarafından
Aynen bebeğim daha önemli

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 325 göst.
9 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Remziye (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 568 göst.
0 oy
8 cevap 236 göst.
6 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 335 göst.
16 Ocak 2022 Aile kategorisinde Rumeysahanim (156 puan) tarafından soruldu

381,148 soru

11,410,317 cevap

34,949 kullanıcı

...