0 oy
324 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (389 puan) tarafından
Kızlar bana gelen hiç kimse elini yikamaz hiç kimse hemde bide kucuk bebegm var ona dokunrlar ben yikayin deyince araya laf katip unuturlar kapima el yikama ile ilgili yazi asmak istyorum ama kaynanamin okumasi yok o yuzden resmli asmak istyorum sacma olurmu

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yoo neden saçma olsun ki? Biraz dikkat etsinler işte kendilerine. Eve girer girmez ellerini yıkamaları lazım ben hayatta dokundurmam eller yıkanmadan.
-Reklam-
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benimki de öyle yapardı ben ellerinizi yıkamıyorsanız veremem dedim vermezdim de yılayana kadar 
0 oy
(260 puan) tarafından

Evin iç tarafında belki ama dış tarafına düşünmüyorsun demi:woot:

0 oy
tarafından

Durum yap sen:D

0 oy
tarafından
Onun yerine gelenlere kolonya ikram yada lavabo bu tarafta de
(389 puan) tarafından
Diyorum inadima yikamiyolar sanki
tarafından
Kuzu kolonya yada dezenfektan sık ellerine
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bence hicte sacma olmaz, laftan anlamayana gorselli anlatacak duruma gelmissin, kendilri düşünsün 
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az canım 
0 oy
tarafından
Hani ilkokulda okul tuvaletinde afişler olurdu ya el yıkamaya ilgili onlardan bastır bi tane :D
0 oy
tarafından
valla benim kaynanamgilde yikamaz  :/
0 oy
tarafından
Kapıdan girene önce eller sonra bebek de baktın gitmiyorlar verme kucaklarına almaya çalışan olursa da elinizi yikadiniz mi diye sor. Azıcık sorun konuşun Allah aşkına yaa. Bak benim eltim kapıdan girene önce lavaboyu gösterdi ortalık kötü her yer mikrop kaynıyor elinizi yıkamadan sevmeyin dedi. Sende yap. İsteyen de bozulsun temizlik imandandır. İmanı yarım olan da gelmesin evine hiçbir şey olmaz. 
0 oy
tarafından
Pis insan senin astigin yazidan da anlamaz bence evde dezenfektan varsa onlar gelir gelmez ellerine sık yikamiyolarsa oyle temizleyebilirsin 
0 oy
tarafından
Ben kimseye vermiyodum bebeimi bi skntida olmyoo gelenin nie aklı kesmiyo okadar küçücük yavruya el dokunmaz anneden başka sewilse bile uzakdan sewlir bizde öyle sahsen
0 oy
tarafından

Ben elinizi yıkamadınız yıkayın öyle alın çocuğu diyorum bıktırana kadar yıkayın elinizi diyom çeneme dayanamayıp yıkıyolar :P

0 oy
tarafından
Kaşının girişine dezenfektan al koy gelene göster gelen dezenfektan kullansın 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Saçma olmaz ama gelenlere kolonya veya dezentfente dökebilirsin 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 542 göst.
11 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 549 göst.