0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (2,408 puan) tarafından

Kızlar banyom fayanslari rutubetten simsiyah olmuş. Nasıl gecirebilirim. Dusa kabınim yok. Sadece fayanslari küf gibi olmuş. 

Siz neyle yikiyorsunuz?

17 Cevaplar

+1 oy
(201 puan) tarafından
Porçöz dökün sprey kutusu na koyup fayanslara bolca sıkın bembeyaz yapar yanlız sakın çamaşır suyu ile aynı anda kullanmayın 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çamaşır suyuyla sildim bembeyaz oldu 
(2,408 puan) tarafından
Canım denedim ama olmuyor. :(
tarafından
Çamaşır suyu açmadıysa başka bişey fayda etmez bence
0 oy
(6,339 puan) tarafından

Derz temizliyiceler var.ondan dök sonra bir güzel su tut 

Sonrasında bir kaba cif ve çamaşır suyu al dış fırçasıyla araları temizle yine temizlenmiyorsa yeni derz cek
0 oy
tarafından
Domestosla canım 
(2,361 puan) tarafından
kız domates diye okudum domates küf ne alaka diyorum ☺️:⁠-⁠D
tarafından
Hajqjhq Allah seni
0 oy
(7,152 puan) tarafından
Canım ben çamaşır suyuyla temizliyorum genelde o temizlenmezse hiç bişey temizlemez istersen sarı güç aspirin falan bunları bi dene 
0 oy
(12,719 puan) tarafından
Müstakil ev bizim çamaşır suyu ile geçiyorum 
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Tuz ruhu ile :D:D

Ama sen yine söylemedim say zehirlenirsen Allah etmesin ben vermiş olmim fikri ama temizliyor yani kesin çözüm gibi bir iki paket döküyorum banyoya biraz bekletiyorum sonra maske ve eldiven takip tertemiz köpükleyip duruluyirum özellikle faysnslarin arası karardığında yapıyorum ve sonrasında ile su geçirmez alçı ile üzerinden geçiyorum biraz eziyetli ama tertemiz yenileniyor 

0 oy
(891 puan) tarafından
Yıkayıp çıkmıyorsa boyayabilirsin güzel renklere 
(2,408 puan) tarafından
Kiradayim cnm ya
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Fayans arası için mavi sihirli su diye bisey var marketlerde trendyolda vs süper bisey
0 oy
tarafından
Çamaşır suyu dök bol bol
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Porcoz ve domestosla yikiyorum çok tehlikeli ama napayım :/
(48,731 puan) tarafından
karistirmiyon demi
(14,035 puan) tarafından
Domestosla ovup üstüne porcoz sıkıp banyodan çıkıyorum kapıyı da kitliyorum kuzeyi rahatsız etmesin diye sonra bir süre kalıyor öyle yarım saat falan sonra suyu açıp hızlıca yıkayıp hemen geri çıkıyorum tıkıyor yoksa
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Camasirsuyuyla bembeyaz oluyor 
0 oy
tarafından
Beyaz sirkeyle karbonat karşımı dene, diğer ağır kimyasal ürünler derzlere zarar verebilir
0 oy
tarafından

Karbonat ve sirkeyi karıştırıp fayans aralarına dökün. Yaklaşık 10 dakika bekletin. Oluşan kabarcıklar fayans aralarındaki kirlerin sökülmesini sağlayacak. 10 dakikanın ardından bir diş fırçası ile fayans aralarını ovalayın. 

0 oy
(3,038 puan) tarafından

Resimdeki ürün çok etkili ama normal camasir suyu kokusundan daha keskin hiç birseyle karıştırma evde küçük bebek olduğu saatlerde yapma iyi havalandir evini eğer kullanırsan.

image

0 oy
(288 puan) tarafından
Tuz ruhu kullandım derz araları sararmisti tuvalet eğitiminde bembeyaz yaptı dikkatli kullan çok etkili öneririm şuanda ara ara çamaşır suyu fairy fircaliyorum banyoyu bembeya
0 oy
(887 puan) tarafından
Porcoz ise yarayabilir

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 105 göst.
10 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 131 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Minily (401 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 341 göst.