0 oy
433 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (238 puan) tarafından
Bir anda karnımın cevresinde değişik bir his agri değil şancı değil daha sonra belimin.ortasina girdi aynı şekilde bacağıma vuruyor arafa hafta 31

4 Cevaplar

0 oy
(2,102 puan) tarafından
Magnezyum eksikliğinden vs de kaynaklı olabilir. Sancıların üst üste gelmiyorsa şimdilik korkma ama yarın muhakkak doktora gir kan değerlerine baksin. 
(238 puan) tarafından
Tskederim.canim.suanda geçti gibi bide daha yeni 31 haftalık erken doğum yapan bir post okudum.eski.korktum ya piskolojik.bozuldu bir anda bende 31 im.allah korusun allah herkese sağ salim.dogum.yapmayi kucağına almayı.nasip etsin
(2,102 puan) tarafından
Amin amin inşallah. Kendini strese sokma herşeyin başı stres çünkü. Sık sık gelen sancı, kanama, suyun nişanın gelmediği taktirde kendini korkutma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Normal.doguma.az kaldı   bebegin yeri daraldı  kanama vs olmadikca korkma  icin rahat etsin diye doktora gidebilirsin. Ben 30 haftadan beri ağrı çekiyorum  Doktorum normal dedi. 
(238 puan) tarafından
Tskederim canim  yok kanama falan hayirla gelsinler inşllah
tarafından
Amin insAllah  ehvam yapma guzel.dusun Rabbim.saglikla.kucagina almayı nasip etsin insAllah
(238 puan) tarafından
Amin inşallah cümlesine cnm
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Magnezyum kullaniyormusun 
(238 puan) tarafından
Yok Cnm oncekullandi.doktor degistirdim o bırakırdı şuan sadce decavit kullaniyorum
0 oy
(370 puan) tarafından
Aynı postu açıcaktım şimdi belimin sol taradına bi sancı girdi o geçti kasıklrıma adet ağrısı gibi girdi geçti şimdi nedir anlmadım bende 31 haftalığım
(238 puan) tarafından
Dun bende belimin sol tarafina girdi bacagima vuruyordu ama geçti buğu de değişik sancılar girdi aman ne bileyim hayırlısıyla doğsalardı

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 325 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Balbocegi (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 434 göst.
18 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Ezel (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 508 göst.
23 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Nesli (417 puan) tarafından soruldu

400,694 soru

11,990,049 cevap