0 oy
108 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (75 puan) tarafından

Kızlar artık ağlıycam avuç avuç dökülüyor 2 aydır bana kesin Bi çözüm öneri varsa sunar mısınız ev saç yumağı resmen kel kalacam 5 aydır doğum yapalı 2 ay dır böyle ne yapmalıyım :(

9 Cevaplar

0 oy
(2,393 puan) tarafından
Dax supergro
-Reklam-
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Düzenli kullanımda bana bioblas çok iyi geldi hiçbir şekilde durmuyordu dökülmesi ondan sonra dokulmuyor resmen
(75 puan) tarafından
Deniyeyim bende teşekkür ederim
0 oy
(1,413 puan) tarafından
Kansizlik demir eksikligi baslamistir doktora git bsksin kan değerlerine  hap verince düzeliyor 
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Canım normal bir durum dogumdan sonra genelde 3. Aydan sonra başlar zamanla dökülmesi kesilir herhangi bir şeyin fayda edeceğini zannetmiyorum sadece biraz sabret
(75 puan) tarafından
Ama kel kalacam inan ki çok dökülüyor
(1,135 puan) tarafından
Biliyorum canım ben de aynı durumdayim 2 aydan fazladır avuc avuc dökülüyor yan kısımlarda belirgin açılmalar oldu onlar da bir kac gündür toparlamaya başlamış şükür merak etme düzelecek.. Bendeki dökülme bi başkasında olsaydı kel olmuştu zaten coktan benim saçlarım gür olduğu icin ordan kurtarıyor
0 oy
tarafından
O aylarda oluyor canım benimde öyle olmuştu kızım 5-6 aylıkken saçlarım acayip dökukuyordu. Zamanla normale döndu
0 oy
(6,368 puan) tarafından
Çinko eksikliğinden saç çok dökülüyor 
0 oy
(1,099 puan) tarafından
Canim hamileyken dökülmeyen saçlar doğum sonrası topak topak dökülüyor ne yazikki. Bana da aynısı oldu hamileyken çok gurlesmisti doğum sonrası önlerim nildigin öyle bı açıldı ki kel kalıcam sandım. 6 ay felan döküldü sonra dökülmesi durdu tekrar yeni saclarim çıktı. Tabi doğum yapalı 3 yıl oldu şuan ama ben saçlarım için takviye olarak biotin kullanıyorum. Emziriyorsan doktoruna bı danism biotin ilaç değil takviye sadece. Saçlarım gerçekten düzeldi toparlandi
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Al.benden de o kadar kafam da saç kalmiycak sonunda sağlık ocağına gidip kan vercem
0 oy
tarafından
Normal canım doktora gidip bir guatur falan baktir benimde dokuluyordu hamilelikte guatr vardı ondan sonra 5 ay sonra kendisinden geçti 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 218 göst.
10 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 44 göst.
19 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeter2323 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 98 göst.
6 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elisaa d (1,575 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Adalett (57 puan) tarafından soruldu

380,157 soru

11,380,570 cevap

34,871 kullanıcı

...