0 oy
140 göst.
Aile kategorisinde (1,070 puan) tarafından
Kızlar eskiler bilir burda paylaşmıtım ben 2 yıl önce doğum yaptım abim ve yengem benim doğumundan 2 3 gün önce bizde kalmıştılar ama benim doğumuma gelmediler aramadılar ve biz hiçbirşey yokken kavga ettik neyse kurban bayramında ben köye gittim annemler abimin dükkanına gittiler ben arabadan inmedim çocuklarımıda indirmedim demişki kızın yemin mi etti gelmemeye diye bende yemin etmiştim kavga esnasında ölün ölüme ölüm ölümüne diye şimdide bunlar unutulmuş gibi anneme laf söylüyor ve ben barışma konuşma taraftarı değilim siz olsanız napardınız annem vicdan yaptırmaya çalışıyor ama o kadar ağır laflar ettiler ki ne o... Kaldı ne bişeyim ve resmen nefret ediyorum öfkem dinmiyor onlara

5 Cevaplar

0 oy
(2,393 puan) tarafından
tarafından seçilmiş
(1,070 puan) tarafından
Süpermiş bu iyi geldi :))
-Reklam-
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Ben de seninle aynısını yapardım herkese hakkettiği kadar değer 
(1,070 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum vede affetmek istemiyorum ben onları affedersem eşimle aram açılacak biliyorum
(7,673 puan) tarafından
Yani ayıp etmisler gerek yok insanin annesi de olsa abisi de ablasi da fark etmez yanlis yanlıştır
(1,070 puan) tarafından
Aynen öyle o zaman bende yalnış yok vicdan yapacağım meselede yok ben afettmiyorum zaten eşi ben menfaatimin olmadı yere gitmem demişti o bana yetmişti git başka yerde ara menfaatini demiştim oysa ki ne görümcelik yaptım nede birşey kız kardeş yerine koymuştum insanların nankörlüğünü hazmedemiyorum
(7,673 puan) tarafından
Hiç takma bence annene de kulak asma he de geç yani
0 oy
(934 puan) tarafından
Ay kim olursa olsun bana o... Diyecek ve ben sessiz kalacağım ??? Adamın dişlerini döker eline veririm,edepsizlere bak, abiyse abiligini bilsin
(1,070 puan) tarafından
2 yıldır görüşmüyorum ama annem bu aralar çok baskı kurmaya başladı eşimde sen onları affedersem seni boşarım dedi onlara yaptığımız iyiliklerin binde birini yapmadılar dedi
(934 puan) tarafından
Eşimi karistirmam böyle konualara o ayrı mesele de, ben kendim konuşmam zagen. Bana hem hakaret edecekler hem de baskı yapilacak ve ben barışacam öyle mi ? Yok öyle bi dunya
(1,070 puan) tarafından
Benim eşimde karışmaz kavga esnasında bile karışmadı ama çocuguna laf söyledikleri için bunu kabul edemez ve bende edemem öfkem dinmek bilmiyor benim
0 oy
(3,851 puan) tarafından
Sinirin gecmemıs belli ki. Böylesı daha iyi sizin için. Ben cabuk parlayıp sönenlerdenm. 
(1,070 puan) tarafından
Benim geçmiyo daha da artıyor çünkü bi abi olarak hem kendisi hem eşi çok ağır hakaretlerde bulundu ve ortada hiç birşey yokken
0 oy
(178 puan) tarafından
Canım annen barış diye baskı yapıyor madem biraz daha barış dersen senle de ömür boyu konuşmam de biraz da o baskı altinda kalsın hiç hoşlanmam böyle şeylerden. Abiyse sana o lafı demeye nasıl dili tutuyor namusuna laf atan adam her şeyi yapar ben olsam asla barismazdim
(1,070 puan) tarafından
Bende barışmıyorum babam çogu şeyi bilmiyor dedıkı 2 kardeş bir dünyaya sıgamadınız dedi ne bu alıp veremediğiniz dedi o an ağzımdan kaçırdım oğlun beni hangi ker.. Çıkarmışta oo dedi dedim kocama hakaretler dedim karına sor anlatsın sana dedim babamda ben bilmiyorsun neden söylemedin ağzıne edivereydim dedi insan namusuna bunu diyemez dedi bende geçti gitti baba açma artık onlara o konuyu ben görüşmek istemiyorum dedim görüşme kızım uzak dur dedi
(178 puan) tarafından
Aynen baban gerekeni demiş zaten canım hiç oralı olma annen konuşur konuşur susar bir yerde

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 207 göst.
23 Mayıs 2021 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 140 göst.
28 Mart 2024 Aile kategorisinde Nuray0408 (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde f&A (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 321 göst.