0 oy
526 göst.
Diğer kategorisinde (2,350 puan) tarafından
ya gerçekten taşmı yicez artık eşimin aldığı maaş yetmiyor ben çalışmıyorum evden yapılıcak iş bakıyorum ama yok yani sanki iş kıtlığı var gibi ne yapabilirim evden vallahi artık kafayı yicem bu parasızlıktan 

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bunlar iyi günler ekmek 8 lira olmus 2 ay sonra 10 lirada olir. Avrupami burasi halk isyan etsin korkudan kimse bisryde demiyor boyle devam eder zamlar allah yardım etsin ne diyim
(2,886 puan) tarafından
Sivas Suşehri 10 TL oldu
(7,946 puan) tarafından
Samsun ilçedeyim 5 TL hala insalah fazla olmaz
tarafından
Bizde 5 tldi 8 oldu dahada yükselir  bazıları degisim olursa ülke bölünür diyor bunlar hepsi palavra boyle olmuşta cok mu iyi ülke açlıktan ölecek yavas yavas bolunuyoruz zaten bunlar yüzünden
-Reklam-
0 oy
(22 puan) tarafından
Aynı durumdayım kabus gibi ne zaman Düzelcezzzz yaaa
(2,350 puan) tarafından
hiç bir zaman galiba
(1,076 puan) tarafından
Düzelecek bir durum yok. Daha kotu günler bekliyor. Bunlar iyi gublerimizi.
0 oy
(8,272 puan) tarafından
Çevrenizde tütüncü yok mu canım sigara sararsın 
(2,350 puan) tarafından
onu bi ara denedim canım uğraşmaya değmez
(6,512 puan) tarafından
Ayy baho onu görümcem yaptı bir iki sene önce bide yardım ederdik nasıl zor du belimiz kopardi yaa sırf beleş sigara içmek için ama sksnns
(8,272 puan) tarafından
Aşkoo bende yaptım vallahi günde 8 karton sarıyordum harçlığım çıkıyordu
(6,512 puan) tarafından
Kız ne yaptın günde 8 karton ney görümcem en fazla 5 kutu sarıyordu günlük çok yorucu biseydi ama yaa
(8,272 puan) tarafından
45 dk da bitiyordu benim 1 karton canım annem ben babam hepimiz alıp sarıyorduk annem 5 babam 3 ben 8 oturduk mu çat çat gidiyordu :)
0 oy
(4,257 puan) tarafından
Suriyeliler her türlü işi doldurdular. Zor bulursunuz iş. Allah yardımcınız olsun
(9,626 puan) tarafından
Ay ne alaka sizde Allah aşkına ya suriyelileri istemeyene kim terörist demiş bugüne kadar.
tarafından
Suriyeliler isteyende sıkıntı vardır zaten ama iş olarak kendi halkımız iş veren bir asgari ücretin 11 bin olmasını insanlara lüks görüp yemek parasını kesiyor kısaca mülteci calistirmak işlerine geliyo
(4,257 puan) tarafından
Sayın metehanın annesi, suriyelilere demedim. Hanımefendi hakkımı helal etmiyorum yazmış ya ona dedim.
(9,626 puan) tarafından
Suriyelilere küfür edende bizim milletimiz istemeyende bizim milletimiz ama dükkanını kiraya verende bizim milletimiz evini suriyelilere kiralayanda bizim milletimiz sigortası olmadığı için suriyelileri isyerlerine dolduranda bizim milletimiz yani istemeyen insan evini de vermez işine de almaz demekki isteyende cok,bende olmaması taraftarıyım ama KEDERLİ14 dediğin gibi suriyelileri istemeyen cok isteyende var sırf maaş azlıgından dolayi kira çokluğundan dolayi
tarafından
Katılıyorum canım bunu demek istiyorum sadece hükümet suçlu değil acaba bunlara ev verilmese iş verilmese mecburen gider. Kaç yıldır 1+1 evde iki çocuğumla sırf kirası 1600 diye oturuyorum İstanbulda. Evden çıksam en kötü 30 yıllık bina 10bin arka mahallemde maşallah mülteci dolu
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Bu sisteme hakkımı helal etmiyorum.. gün geçtikçe daha kotu oluyor durum..Rabbim sonumuzu hayretsin..
(2,350 puan) tarafından
amin inşallah
0 oy
(5,359 puan) tarafından
Nerde otryirusunuz 
(2,350 puan) tarafından
çorluda
(5,359 puan) tarafından
Bende kapaklida yakın olsaydı burda mahalede boncuk mandal işi veryrolar
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Evden iş bulcam diye dolandırılma sakın çok dolandırıcı var
0 oy
tarafından
Ay hiç deme bacım ya çok zor in hin para arabanın deposu 1800 doluyor ay basinj çıkarmak için gelecek ayın masasından harcıyoruz hamileyim bebeğin kontrolleri bir çocuğum var onun yiyeceği içeceği bir muz 50 lira olmuş ee çocuk ne yiyecek Allah'tan herşeyi tasarruflu kullanıyorum dökmeden israf etmeden az yapıp çok çeşitli yapıyorum 

Bebeğimin hiç bıseyine eksik etmiyoruz ama ay başından para kalmiyor maalesef birde iki massasli ve erzak kaynanam verdiği halde 
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Bizler susup razı geldikçe daha çok zamlar olur 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Didim de yaşıyoruz biz. Oteller bos. 5.yildizli oteller.bile doluluk oranı yüzde 50 diğerleri yüzde 40. Çoğu firma personel çıkarmış. Ben de.is.bakiyorum iskur.is ilanları var ama.cogu göstermelik. Aç değiliz ama artık.alabildigimiz.seyler.sınırlamaya basladi. Markette.domates 40 tl yahu. Bisey alacağımız zaman orası burası derken kafam Bi milyon oluyor bazen.
(4,651 puan) tarafından
Geçenlerde ev baktık o okulun.orda. postanenin.ordayim bende.
tarafından
Uzakmis kira nekadardi bide kiradamisin
(4,651 puan) tarafından
Evet kuzu kiradayim. Eylülde.bitiyo.surem. Ev arıyorum. Bu mahalleden bakıyorum.yine ama buralarda.yok.  edeler hisar mahallesi hep buralarda var. Şuan 3 bin ödüyorum.  Oturduğum.ev satıldı martta.
tarafından
Azmis kirasi ama artık o kadar yok 8 bin tl olmus özellikle efelerde hic kira yok olsada pahali
(4,651 puan) tarafından
Az tabi kendi oturacağı için mecbur cikcaz kontrat yenileyemiyiruz o yüzden. 8 binlere 1+1 lerim istiyorlar 10 binden aşağı yok.bakalim hayırlısı emlakcilarla kanka.olduk zaten :)
0 oy
(8,985 puan) tarafından
Walla şaka gibi hergun yeni Bi zama uyanıyoruz bitmiyor hiccc
0 oy
tarafından
Kız çorlu da kolye işi veren var bende onunla görüşmeyi düşünüyorum. Yetmiyor çünkü yetmiyorrrr
(2,350 puan) tarafından
ayy nerde kız bende basvurayım
tarafından
Özelden mesaj atayım kadının numarasını canım bi görüş
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Canım neden çalışmıyorsun acaba çocuk mu küçük 
0 oy
(1,922 puan) tarafından
Bez alsam mama eksik mama alsam ıslak mendil. Kredi kartı ödeme günü geliyor ödüyoruz. Aksamına eksikleri alınca karta kaliyor 100 lira delirmemek içten değil. Kıyafet falan asla alamıyorum. Hep 2. El aliyorum artik ona da gücümüz yok. 
(2,350 puan) tarafından
eşiminde kartları patladı artık maaştan bisey kalmiyo mecbur yine karttan aliyoruz eksikleri
(1,922 puan) tarafından
Valla kart limiti 12.500 her ay asgari ödüyoruz sadece. Artik kartta yetmiyor.
0 oy
(993 puan) tarafından
Bugünleri de mumla aratirlar bize yarinimiz yok yahu diyorum keşke farklı bir kan görseydik farklı birileri belki daha iyi olurduk ne satilmadik fabrikamız kaldı ne yetiştirdiğimiz doğru düzgün ürün Allah sonumuzu hayretsin.
0 oy
tarafından

Beter olalım daha:D euro 50 tl olsun ekmek 15 tl olsun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 215 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,104 puan) tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 254 göst.
2 Şubat 2022 Aile kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 645 göst.