0 oy
644 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ya yeni daha 1 ay olmadi taşınali normal müstakil Bi ev altta ben üste de 5 çocuklu Bi kadın nereye gitse çocuklarını bana veriyor hani bide böyle paldır küldür verip gidiyor napicam ya sabahtan evimi temizleyemedim bıktım zaten Bi kızım var çok yaramaz çocuklardan soğudum bu kadın daha çok soğuttu beni bide en küçüğü 4 aylık bıktım artık napsam ya kırmadan nasıl getirme birdaha desem 

40 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Valla direk söyle kırılırsa da kırılsın yani. Daha bir aydır tanıyo nasıl emanet edebiliyo çocuğunu almadım ya. Ay nasıl sorumsuz bir anne Allah aşkına ya. 
tarafından
Yemin ederm kızını alıp eve götüreyim diyor hayır diyorum anlamıyor yapıştı kaldı
tarafından
Hayret bişey ya :)) sinirim bozuldu bence tepkini koy yoksa daha kötü şeyler olabilir
tarafından
Öyle yapmalıyım haklısın soyliycem bugün istemediğimi artık
tarafından
Tmm cnm ❤️
-Reklam-
+1 oy
(1,220 puan) tarafından
Direkt söyle bu kadar rahatsız oluyorsan niye çekiniyosun
tarafından
İşte malesef insanları kiramama gibi bir huyum da var lanet huy
0 oy
(2,226 puan) tarafından
kabul etme canım 
tarafından
Daha önce laf attım Bn sorumluluk alıp kimsenin çocuğuna bakmam dedim ama yine getiriyor,
(2,226 puan) tarafından
yani söyle bence de
eşim müsade etmiyor de
bırakmaya bırakıyor bir şey olsa seni sorumlu tutar
sonra başın ağrır boşver en iyisi
hem daha bir ay olmuş yani
0 oy
(3,855 puan) tarafından
Canım nasıl kabul ediyorsun devamlı.  Müsait değilim de.  Allah korusun bir şey olsa sen sorumlu olursun 
tarafından
Diyorum laf ta attım anlamıyor
0 oy
(78 puan) tarafından
Açma kapıyı çalsın dursun çocuğuna birşey olsa başına kalır 
tarafından
Evt ya hemde daha 4 aylık
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Bi kaç kez bahane bul soğuk davran sen çocuklardan soğuduysan onu da kendinden sogut 

Bide merak ettim 5 tanesini birlikte mi bırakıyor :pouty:

tarafından
3 tanesini bna iki tanesini de evde bırakıp gidiyor ayrıca çocuklardan soğuma nedenim kızım çok aşırı hiperaktif ondan dedim oyle
(6,136 puan) tarafından
Valla ister kızın olsun ister onun çocukları olsun sonuc kalabalık olunca bende soğurum :D
Dediğim gibi kadını kendinden sogut bu ne ördek yavruları gibi gir gir bitmiyor
tarafından
Öyle ya vlh bıktım başım ağrıyor artık
(6,136 puan) tarafından
Bahane bul kızı uyutamıyorum uyku saati sasinca eziyet ediyor kocamla aram açılıyor de markete gidecem kızı gezdirecem banyo yapicam fln de salla biseyler gerekirse açma kapıyı dicem ama hareketli kizinla zor biraz
0 oy
tarafından
Nasi veriyor ya mal mi bu birakilir mi hic ben daha anneannesine bike birakamadim dogru duzgun
tarafından
En bastan hayir diyebilsek bu olmaz. Senin icjn demiyorumda toplumca hayir deme özürlüyüz. Ben dahil.iste bu yuzden istismar ediyor insanlar bizi. Ben hep ogretiyorum cocuklara hayir demenin yanlis birsey olmadigini
(7,791 puan) tarafından
Anne baba me derse kosulsuz kabul etmemiz bekleniyir sebep sunulmadan ve hayir dersek dayak yiyoruz nasil diyelim?
Kac nesil boyle yetisti malesef kizimdan bir set istersem ve hayir derse duzgunce ona anlatirim neden bunu istedigimi o da düşünüp karar verir. Dogrusu budir aslında yani bilinçaltı yuzunden istismar ediliyoruz ne yazik ki yetistirme kaynaklı.
tarafından
Cok dogru ben ogrencilerime hep ogretiyorum. Ki zaten yeni nesile istemedigi birseyi yaptirmak zor. Iyikide boyleler kim ne derse desin. Eskiden gel amca bi opsun git teyzenin kucagina ptur. Ya cocuk.ostemiyor yani onun kisiligine bedenine siz nasil karışıyorsunuz
(7,791 puan) tarafından
Kesinlikle katiliyorum gel opeyim diyip zorla opmek bile yanlis bence annecim seni cok ozledim gel de opeyim desen gelir zaten kactiysa bile...
Yada çocuk yanlış yapsa dahi yani hayir oyuncaklarimi toplamicam derse bile dovmek yerine duzgunce konuşulmali yoksa cocuk hayir diyemiyor hakki dahi olsa.
tarafından
Aynen oyle. Benim bazi veliler birinci ainifta hadi git ogretmenine saril diyordu cocuk boyle cekingen duruyor. Bende derdimki biz ileride daha birbirimizi taniyinca bana sarilmak.iatediginde sarilabilir. Ben o an o cocuk icin bi yabanciyim. O zaman cocuk sunu öğrenir ben yabancilara sarilabilirim. Asla cocuklari zorlamamak gerek
0 oy
tarafından
hiç kapıyı açıpta alma o neymiş öyle bakıcımısin sen
tarafından
Kendimi bakıcı gibi görüyorum artık zaten bütün gün eve tikaliyim bide bu çıktı başıma
tarafından
yüz verme bence
tarafından
Yok cikicam artık bu evden
0 oy
(594 puan) tarafından
Ben kendi cocuguma bakamıyorum. Okadar cocugu bana kimse bırakamaz. Bu en yakınım olsa dahai hadi bir iki kere olsa tamam her zaman herxaman olur mu canım. 
tarafından
Bnde asla bırakmam kızımı kadına da dedim ama anlamıyor
0 oy
(5,349 puan) tarafından
Aa oyle şeymi olur yaa alamam sorumluluk de cnm yaaa nebiçm insanlar var 
tarafından
Evet korkuyorum bisey olsa kızım anlamıyor saldırıyor bebeğe bisey yapsa korkuyorum ya
0 oy
(15,825 puan) tarafından
4 aylık bebeği bile bırakıp neelere gidiyo bu kadın açma kapını bacım emanetin bağrı yufka olur derler bişey olsa sen rezil olursun
tarafından
Evet kızım 1 yaşında elini atıyor fln artık onun yüzünden kızım çok kıskanıyor
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Birdahakine delikten bak  açma  kapıyı  canım  bu nasıl  anne  anlamdım  yani  1 ay tanığı insana  nasıl  bırakabiliyor evlatlarını 
tarafından
Çok rahatlar günde 5 defa markete gider bna bırakır hatta bazen uyutup gider
(5,949 puan) tarafından
Walla  anneliğinden şüphe  ettim  bakamicak madem neden  okdar  çocuk  yaparlar  anlamiş değilim
0 oy
tarafından
Yok artık daha neler yaa ben olsam direk derim bakamam bırakma diye alakayıda keserim 
tarafından
İşte Bn kıramıyorum diye başıma bunlar geliyor of
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Açma kapıyı yüzüne söyle direk 
tarafından
Birdaha gelse soyliycem zaten
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Direk soyle bacim ne rahatlık o oyle 'ya ben kendiminkine bakamıyorum durmuyo kimsenin çocuğunun sorumlulugunu alamam kusura bakma de 
tarafından
Öyle diyecem zaten
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Tuhaf İl ama güldüm yani niye bu kadar özgüvensizsiniz bilmiyorum müsait değilim de kabul etme 
tarafından
Ozguvensizlikle alakası yok kıramıyorum insanları
(1,501 puan) tarafından
Bu kırmak değil aslında onu gormen lazim
0 oy
tarafından
Ya boşver canım direkt söyle kırılırsa kırılsın bakmak zorunda mısın beş çocuğa. İnsanlardaki rahatlık beni şaşırtıyor nasıl bırakabiliyorlar komşuya vs. Asla emanet çocuğa bakmam çok yakınım olmadığı sürece başlarına bir şey gelse senden bilirler. 
tarafından
Evt bnde ondan korkuyorum işte
0 oy
(402 puan) tarafından
Çok anyak gördüm de böylesini görmedim.belliki çok cahil.yüz verme daha beter kaptırırsın elini kolunu.eşinin üstüne at.bebeğim düştü o hengamede.eşimle tartıştık istemiyor de.
tarafından
Öyle diycm artık
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Aaa ne münasebet isterse içeri koysn çocuğu ben bakamam derdim suç sende şaka mı bu
tarafından
Kadın paldır küldür bırakıp gidiyor çocuğu atayım i napiyim kendisi düşünmeli
(7,768 puan) tarafından
Atacaksn benm işim var diceksn
0 oy
tarafından
Ay inanmiyorum insanlar nasıl rahat açma kapıyı mecbur degilsin yada işim var de gidicem bi yere de sürekli böyle dersen birdaha gelmez çok pasif olma boşver 
tarafından
Öyle diyecem bu sefer

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 214 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 526 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,357 puan) tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 252 göst.
2 Şubat 2022 Aile kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu