0 oy
1,033 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

Kizlar ben lise sonda baslayip üniversite bitene kadar saçımı her renge boyadım neredeyse. Sari,kahve,ombre,karamel,turuncu,kızıl..:D iyi ki yapmışım diyorum. Sonra 25 yaşımda kapandim. Simdi de uçlarında ışıltı var saclarimin. Siz de değişimi sever misiniz??

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
benim kadar sabit fikirli yoktur heralde :) sadece bir kez ombre yaptırdım 32 yasindayim
tarafından
Ben de uzun kullandim uzun süre ama simdi kisa. Kına da güzel olabilir onu da yapmıştı annem küçükken:)
tarafından
açık kumral saçlarım guzel durur diye dusunuyorum.
dogumdan sonda kestirdim rahatladim zor oluyor bebekle bakimi
tarafından
Bende senden im kuzum merak etme hep kinaydi saçlarım son bir aya kadar biyad pişman oldum mis gibi kinam varken :( biraz zaman geçsin tekrar vurcam kına su bela boya aksinda
tarafından
Hint kinasi mi ypiyosun normal kina mi kokuyor mu canim ben kına kokusunu hic sevmem
tarafından
Yok cnm normal kına Hint kınası da saçı dokermis öyle duydum
-Reklam-
0 oy
(5,938 puan) tarafından
33 yaşındayım zaten kendi sac rengim kumral 11 yıldır boyatiyorum cok uzun süre sarı kullandim 1 sene koyu kumral kullandim ama tekrar sarıya geçtim.sanirsam sarı ile de yaşlanacağım:)))))
tarafından
Sana cok yakışıyor ama masallah❤
(5,938 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim ❤
0 oy
tarafından
Çokk severimmm☺️☺️☺️☺️☺️
tarafından
Bendensinnn☺☺☺☺☺
0 oy
(1,964 puan) tarafından

Evet severim ama yapmaya usenirm :) sadece düşünürüm boyle olsa şöyle olsa diye :)bnde lisede cok sac rengi degstrrdm ::)

tarafından
Yap canim arada yine. Insana iyi geliyo:)
(1,964 puan) tarafından
Hamileykende pek bisi olmuyo bi bebis dogsunda boyatcan kestrcem azickta yeter :)
tarafından
Aynen canim haklısın
0 oy
(2,102 puan) tarafından

Pembe, gri, mavi, kızıl, yeşilimsi kumral, sarı, siyah, karamel, gece mavisi hepsini yapmışımdır hepsini :D

(2,102 puan) tarafından
Hangi post bakam :D
(2,423 puan) tarafından
Son grafitiler 3 :D son durak 3 gibi ahahhhaj :DD benim yorumuma yazdılar benim yüzümden olmuş muş bak sen :DD
(2,102 puan) tarafından
Okudum okudum işin bitti ya onlarla sonra bana geldin heee
(2,423 puan) tarafından
Yok yaaav  ben zaten senin için geldim yalnisikla yazmışım oraya :D asdfghkkl
(2,102 puan) tarafından
Tabi canım bende yanlışlıkla okudum zaten jxjxjx
0 oy
(653 puan) tarafından

Değişimi severim saç kestrrm genelde :)

tarafından
Ben de uzun kullandim uzun bir sure ama simdi kisa
(653 puan) tarafından
Ben surekli kisaltrrm
0 oy
tarafından
Cok degil ama bi ara alt saclarim pembe ustleri sari kumral ombreydi

En sevdigim sacim oydu
tarafından
Yaa cok tatlıymış ☺
0 oy
tarafından
Hep aynı tonlarda renge boyadım 2 3 kez. Kendi renginde karar kıldım :))) pek değişikliğe açık değilim sanırım. Benim için en büyük değişiklik kilo vermek :D 
tarafından
Benim içinde kilo vermek aynen çok doğru, bir de fondoten kullanmayı bırakmak oldu
tarafından
12 kg verdim hamile kalamıyordum. 4. Tedavim için kilo vermeye başlamıştım. Ki 12 den sonra hamile olduğumu öğrendim. Daha 18 kg verecektim. 98 le baslamistim hedefim 70 di güzel gidiyordum. İri yapili olduğum için kimse kilomu da fazla demiyordu senelerce millet beni ben kendimi kandırdım.
tarafından
Aynen kemik ağırlığım o kadar düşük çıktı ki yerin dibine girdim, çok komik. Insülin direncim varmış meğer. 100 kiloydum 60a düştüm. 40 kilo verdim 1,5 senede. Gerçi 22.haftamda 10unu geri aldım ama artık nasıl verilir biliyorum. Valla şişman insanın kendine en güzel hediyesi kilo vermek. Üstüne birşey olmaz diye sana değil evine hediye aldık diyen eşimin babasına da saygılar
tarafından
Benim kemik de ağır :) yani 70 benim ideal kilom diyebilirim. Ben verdiğimi geri aldım üstüne de koydum :D Allah yardımcımız olsun
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Cok severimm ama yapmam
tarafından
Ya o da bir tezat:)
0 oy
(74 puan) tarafından
Çok severim yaa yeni bişey alip giymeyi falan degsk kokular sürmeyi
tarafından
Insan mutlu oluyor değişiklik yapinca:)
0 oy
(1,025 puan) tarafından

Hayatımda hiç boyamadım saçımı merak ediyorum ama eşim istemiyo böyle güzel diyo :D

tarafından
Yaa insallah denersin canim
0 oy
tarafından
Sariya zaten boyuyorum koyu kahve yaptim rofle yaptirdimm kizil karamel yaptirdim sogan sabugu turuncu yaptirdim. Yakinlarda da kahkül kestirdim  dogumdan sonrada kaş yaptirasim var :))))
tarafından
Sen de değişimi seviyorsun kuzum ne guzel
tarafından
Evett iyi oluyorr :))
0 oy
tarafından
Yaşım 32, belli sevdiğim şeyler var, çok macera aramam bu yaştan sonra. Belli artık birçok şey. Mesela artık asla ombre yaptırmam, çok demode. Sarışın hiç bir zaman olmadım, olmam, dip boya gelmesi gibi iğrenç birşey yok. Şu an gebelikten dolayı boyatmıyorum. Baya açıldı rengim iğrenç oldu. Kesim de az buçuk belli, önler uzun arkası kısa, bazen hepsi aynı boy, Belde falan zaten sevmem. Benim en fazla yapacağım işte fön, dalga, kıvırcık falan
tarafından
Anladim kuzum senin tercihin tabi
0 oy
tarafından
Ben erken kapandım saçımı boyamayı çok isterim ama yanar diye çok korkuyorum çünkü saçlarım gür dümdüz ve çok sağlıklı sadece bi kere kızıl yaptım sadece şimdiye kadar. Ama doğurunca sarı ombre yapıcam hem de iyi bi yere yaptırıcam yanmaması için
tarafından
Aynen tatlim iyi bir kuaföre git sorun olmaz
tarafından
Ay iyi kuaförlerde de erkekler çalışıyo burda hep ondan gitmek istemiyorum ama bakalım annemlerin mahallede var bi tane kuaför bi sorcam iyi yapacaklar mı bakalım?
0 oy
tarafından
Severim bende kapaliyim ama evde kılıktan kılığa girerim saçım ombreydi karamel yaptım şimdi dore sarisi tekrar boyatcm ve perçem kestircem
tarafından
Değişimi kendimiz icin yapiyoruz zaten canim:) en güzeli
tarafından
Aynen öyle kendimi iyi hissederim
0 oy
tarafından
Çok sevrm ama bnm koca kiskanc
tarafından
Inşallah orta yolu bulursunuz canim bu konuda
tarafından
İnsallh canm.
0 oy
tarafından

Değişimi severim cnm kapalı olmama rağmen saçımı boyatip bakım yapmayı çok severim :))

tarafından
Ben de oyle canim:)
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Severim de o değişikliği yapana kadar bin kere fikir değiştirir o değişikliği yapamam :D şuan mesela sarı saç istiyorum ilk zamanlar çok nettim şuanda acabalar basladi
(3,446 puan) tarafından
Yap kurgucu afeti devran olursun:P artık kocan seni mutfaktan salona bile göndermez:dsfsfs
(9,651 puan) tarafından
:D :D rotayı değiştirip botox estetik olaylarına bu ara kafayı taktım kuzum :D hem sarı hem botox :D leke için bisiler falan aklımda çok uçuk şeyler var :D
(3,446 puan) tarafından
Ve hiç birini yapmayacaksın aslında :dsfsfs
0 oy
tarafından
Valla kuzum bakinliyim ama oylebiya fıçısı gibibolmaktan pek haz etmem. Bakım dediğin temizlikle olurbence her zaman temiz kalmaya özen gösteririm . 25 yaşındayım daha bir aya kadar saçıma boya vurmammdim hep kinaydi. Geçen ay kuzenime uydum dogumdu kiloydu derken kendimi sanki mal gibi hisseder oldu boyadım.:)) Ama çok pişmanım kokusu beni mahvetti ve saçlarım yumusacikyi şimdi hemen taş oluyor.. biraz zaman geçsin tekrar kinami vurcam ohhh missss:))) 

Hmm yüzüme bakım yaoarim yüz ben için çok önemlidir kas almam ama bıyık alırım:)) hergun sabah akşam yıkarım nemlendirici sürerim okadar
tarafından
Yeterli tatlım daha ne olsun:)
0 oy
tarafından
Bende kısa saç takıntısı var aazıcık uzasın küt kestiriyorum yada saçım az dıye mı bılmem ama yıllardır sıyah renk :) 
tarafından
Ben de kisayla cok rahatım:)

İlgili sorular

0 oy
56 cevap 543 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 430 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,309 puan) tarafından soruldu
+1 oy
38 cevap 664 göst.
24 Haziran 2023 Diğer kategorisinde "Çekilin~Ben~Geldim" (2,749 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 425 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,998 soru

11,406,099 cevap

34,944 kullanıcı

...