0 oy
393 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bu puanla ilahiyat önlisans okuyabilirmiyim yada başka hangi bölümleri okuyabilirim

image

5 Cevaplar

0 oy
(2,737 puan) tarafından
Kuzum çok zor 
tarafından
Ama baraj kalkmış heralde ilahiyat önlisans olmazmı
(2,737 puan) tarafından
Baraj kalksa da senden öncekiler çoktan doldurur zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlahiyat zor hatta çok çok zor 2.tercihlerde kayıt yaptırmayan olursa biraz olsun şansın var ilahiyat harici orta yollu bölümlere puanın yeter 
tarafından
Ama başka Bi bölüm okumak istiyorsan tyt ayt sınavına girmen gerek
(1,801 puan) tarafından
İlahiyat istiyorum açıktan sınava girmem lazımmı ozmn tyt aytyede girmiştim
(1,801 puan) tarafından
Sirindn devam edebilirsin derken  eski bölümümemi
tarafından
O o zamandı o bölümün için gecerliydi yeniden okumak için tekrar sınava gireceksin
(2,390 puan) tarafından
Aynen eski bölümüne ama bölüm başka istiyorsan tekrar girmen gerekiyor egitmenin dediği gibi
0 oy
tarafından
K. B da her önüne gelen ilahiyat okuyor ya bu puanla bizim zamanımızda baraj geçemiyorduk 400 puanla ilahiyata yerleşmiştim şimdi çalışan çalışmayan herkes okuyor keşke bölüm bu hale gelmeseydi 
tarafından
Bana diyosun sandım kusura bakma
Ben imamhatip okudum ondan sonra hafızlik yaptim evlendim cocuk oldu falan derken anca sınava girdim hiçte anlamıyorum bu sınav işlerinden baraj kaldirıldı deniliyo ama yine giremiyosun
tarafından
Maşallah inşallah okursunuz bölümü ama inanın işin içindeyim 5 yıllık fakülte bitirdim 76 puan aldım ama atanamıyorum 70 bin den fazla mezun insanlar ne hayallerle geliyor ne zorluklarla ama yanlış politikların kurbanı oluyor
tarafından
Doğrudur. İnşallah sizde atanırsınız
Şuanda hocalık falan yapmıyorsun dimi
tarafından
Yok geçen yıl mezun oldum bebek de olunca yapamadım
(1,934 puan) tarafından
Aylara Canım sözleşmeli olarak niye hiç düşünmedin yani var bizim burada böyle hocalar hatta çocuğuyla gelenler var ya bir tane hoca vardı yeni atanmıştı hiç unutmuyorum bir tane karnındaydı bir tane de kucağında böyle 5-6 aylıktı bebek karnındaki de 3 aylık o şekilde çocuklara eğitim veriyordu sözleşmeli hoca olarak yani daha doğrusu dönemlik hoca olarak
0 oy
(3,496 puan) tarafından
Bu puanla ilahiyat zor canım benim ek kontenjan da bile zor 
0 oy
(1,934 puan) tarafından
Canım benim ek yerleştirme puanım 270 iken geçen geçen sene Anadolu üniversitesi ilahiyat önlisans kazandım �stanbul üniversitesi'de geçen 290 ile kapattı Atatürk üniversitesi'ne bilmiyorum hatırlamıyorum yani tercih kılavuzu açıklansın geçen sene en diptekine bakarsın senin bu ek yerleştirme İmam Hatip üzerine mi yoksa başka bir meslek lisesi üzerine mi
tarafından
Tecvit kurandan ezber falan soruyolarmı
tarafından
Birde aylık ne kadar alıyodun
(1,934 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yani okuyuşunda zaten belli ediyor hepsi kur'an'dan herhangi bir sayfa açtırıyorlar oku diyorlar tabii sen  hafız olduğun için duraklarda durdurup da soru sormazlar diye düşünüyorum ama bizlere soruyorlardı mesela sen burada bu tecvit kuralını yapıyorsun ama niye ve neye göre yapıyorsun yada yapmadığın zaman. Ucret değişiyor saatlik alıyorsun mesela burada sözleşmeli diye sigortanın yarısını yatırıyorlar orayı bilmiyorum yani bunu orayla görüşmen lazım maaş da aynı şekil normal memur mesela 15-20 bin alıyorsa sen yarısını alıyorsun çalıştığın saate göre veriyorlar işte biraz farklı bir sistem oturması gereken bir sistemi var git konuş pazartesi onlar sana net bilgi verirler şu anda tekrar 4-6 yaş sertifikası başlamış bu arada Sakarya üniversitesi saüsem diye geçiyor 31 temmuz'da aylık mutlaka oluyor tabii sen bunu önce sor kabul ediyorlar mı çünkü 450 lira para istiyorlar
tarafından
İnsallah kabul ederler sertifikayı ya tamam Allah razı olsun çok yardimcı oldun canım sağolsın
(1,934 puan) tarafından
Cümlemizden razı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 225 göst.
1 Eylül 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 60 göst.
1 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
0 oy