0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (263 puan) tarafından
Bin şükür kızlar yanına yatıyorum uyuyo 3 gecedir ikinci gece salla diye çok ağladı eğer sallasaydim bugün de istiycekti . Darısı bırakmak isteyenlerin basina

6 Cevaplar

0 oy
(8,331 puan) tarafından
Tavsiyelerini bekliyorum canım nasıl becerdin 
(2,393 puan) tarafından
Valla canlarım benimki bırakınca sütü hiç uyutmaya çalışmadım çünkü hem odasını ayirmak istiyordum hem tek uyuyabilmesini istiyordum sut içerken mesela koltukta emerken uyuyakalıyordu odaya taşırken uyanip odada bidaha emikliyordu:D bıraktığımizdan beri al başka odayı geçtim baska gezegene taşısan uyanmaz bi cocuk oldu :D darısı başınına :D

Nedirsinoglumm tatlı ya bunlar :D uyurken hele meleklerim bennimm:)
(8,331 puan) tarafından
Bi uyusa Bi daha uyanmayacak ama uyumuyor saatlerdir sallıyor babası bende odasını hazırladım ama korkuyorum ya depremlerden çok etkilendim
(2,393 puan) tarafından
Oyy inşallah uyur ya benimki de bugün öğlen uykusunu çok geç yaptı uyumuyor babasıyla keyif yapıyor:D

Korkma ya aysel kursu oku askim kötü düşünme ♡ Allah birdaha yaşatmasın:/
(8,331 puan) tarafından
Nette gördüm daha önce olacak depremleri rüyasında gören biri 22 temmuz sabah 10 gibi Edremit altınoluk ta 7.2 büyüklüğünde deprem olacağını yazıp valiliğe bildirmiş
(2,393 puan) tarafından
Ayy Allah korusun ya :( inşallah çıkmaz:/
-Reklam-
0 oy
(6,251 puan) tarafından

Bunu aylardır bırakmış olan ben:Doglum 21 aylık çok fazla sallamadim emiyor sonra dönüp yatiyor

(263 puan) tarafından
Ben 17 aylık falandı işte bıraktım memeden sallama şimdiye kaldı hdjdj
0 oy
(230 puan) tarafından
Kaç aylık acaba çocuğunuz 
(263 puan) tarafından
19 aylık canım
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Çok sevindim adına.  Hiç büyük konuşmadım bu konuda ama 2 çocuğumu da sallamadan buyutebildim çok şükür:)
(263 puan) tarafından
Sağol canım benim. Doğumdan sonra ağrım olunca eşim kaynanam salladı benim de kolayıma geldi açıkçası ama agirlasinca işkence oldu :)
0 oy
(2,468 puan) tarafından
Maşallah barekallah nazar değmesin ne güzel. Kaç yaşında 
(263 puan) tarafından
Amin canım ❤️ 19 aylık
(2,468 puan) tarafından
Hm iyimiş Allah hayırlı sağlıklı ömürler versin
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Valla ben doğduğundan beri birakiyom kendi uyuyo hep öyle gitti görümcem sağolsun o hep öyle yapiyomus banada tavsiye etti çok kolay oluyo uykusu atiyon uykusu gelince kendisi uyuyo

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 144 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde Manas (900 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 195 göst.
14 Kasım 2021 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 275 göst.
15 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde El1997 (1,913 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 586 göst.