0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

5 ay mide bulandım dışında 9 ay boyunca regl olmamak çok büyük rahatlık birde gebeliğim riskli değildi şişme ödem vs olmadı son güne kadar gezdim akşam sancı başladı ertesi günde normal dopum yaptım normal doğum çok zordu ama onun dışında kızım şuan 6 buçuk aylık

Sizlerinki nasıldı maksat sohbet olsun :D

12 Cevaplar

0 oy
(7,859 puan) tarafından
En çok hamileyim demeyi sevdim hamileyim deyince kendimi hep özel hissettirdiler oraya oturma hamilesin sen fazla ye hamilesin çoook güzeldi ve bu güzelliklerş şuan yine yaşıyorum 31 haftalık hamileyim :) 
(7,859 puan) tarafından
Aşkım neden 35 :) ne olacak 35 te :)
(8,775 puan) tarafından
Dananın kuyruğu kopacak:))))) iyice agirlasacagin için ağır vasıta Olcan nefes alamayacan nefes alırken imdat diye bagiracan hiç uyuyamayacan ve 20 dakikada Bi tuvalete tasinican :))))
(7,859 puan) tarafından
Kuzum ben hiç öyle şişkooo bir hamilelik geçiremiyorum yaa herkes diyor fare kadar çıkıcak o çocuk diye ama tuvalet konusunda haklısın şuan bile var dışarı çıkayım hemen geliyor eşim diyor daha yeni çıktık ee Nabim geldi diyorum adam bıktı :)) sana evde tuvalete giriş ücreti kessem parayı kırardım diyor :)
(8,775 puan) tarafından
Disarda tuvalet ucreti vermeye kalksa adamin maasinin yarisi gider :)))) Ben banyoyaya katlanan yatak almaya kalkmistim artık o kadar bıktım usandim:)))))
(2,840 puan) tarafından
Bende en çok onu sevdim
Eyvah
Komşuya gidiyorum canı çıkıyor
Yere oturma
Rahat mısın
Canın ne çekiyor
Ağrın var mı
Masaj yapayım mı
 Eşimin akrabaları da
Üstümde titrer
Hele ki kız bebek geliyor diye
Cinsiyet ayrımcılığı yok tabikide
Ama hepsi erkek olunca
Sfsfsds
Hele eşim
Normalde de hep üstüme düşer
Gece kalkar üstümü kontrol eder
Sağa sola dönemem için yardım eder
Büyük oğluma bakar gece
2 buçuk yaşında
-Reklam-
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Çok kötü dogurama kadar küstüm iştahım sifirdi şimdi gene hamileyim gene aynıyım sırf hamilelik yüzünden bir daha çocuk yapmicam zaten dogumumda zor geçti nerdeyse öluyodum 
tarafından
2.ci ye iyi cesaret etmişsin o zaman canım uyku benim en hassas noktam uykuydu o yüzden düşünmüyorum bidaha
(1,250 puan) tarafından
Zaten planlı değildi ki hormonlarla sıkıntı vardı olmuyodu rahat takiliyoduk onunda olucagi tutmuş
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Hiçbir şeyini sevemedim bu gebelikte önceki rahattı ama bu gebelik bitirdi beni
tarafından
Allah kolaylık versin canım
(1,540 puan) tarafından
Saolasın cnm neyseki son iki ay kaldı
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Süslenip püslenip gezmekti :) ikinci de de aynı ama ilki gibi değildi tabi :)
0 oy
(179 puan) tarafından
Hic bişeyni davul gibi şiştim :(
0 oy
tarafından
Regl olmama tombiş olmama çok sevindim bende ılk 3 ay mide bulantısı çektim 2. De çekmem ınsallah yoksa kızıma kım bakcak  
0 oy
(486 puan) tarafından
İstediğim givi yemeyi 

Hep canin ceker diye zorla yedirdiler cok guzeldi ahahaha
0 oy
tarafından
9 ay boyunca bebeği kaybetme korkusu ile geçirdim normal doğum asla bana göre değil sadece 3 saat sancı çektim hastanede 2 saat da evde çektim hiç ama hiç bana göre değil miş onu öğrendim

Karnımın çıkması gerçi çok karnım çıkmadı ama olsun az da olsa çıkan karnım çok hoşuma gitti 
0 oy
(1,714 puan) tarafından

Kocamın 9 ay boyunca ev işi yapmasını sevdim :D 

(762 puan) tarafından
Aynı ben benimki görümcem Allah razı olsun beraberdik ozmb hastaneye götür getir çok kötüydüm  sürekli mide bulantisu kusma vardı sürekli serom  her gün hastaydım hiç bir iş yapamıyordum  eşimde ben kustum zaman temizlik yapiyurfu hey gidi günler zordu gözüm korkmuş çocuk istemiyorum kızım 17 aylık şuan
0 oy
tarafından
İlk gebeligimi çok sevdim üstelik sabahtan akşama kadar ayakta çalışmaya rağmen, sürekli aseriyordum tatlı yemeyi seviyordum:) ikinci gebelgimi hiç sevmedim çünkü hep kusuyordum
0 oy
(3,363 puan) tarafından
Bebegimin hareketlerini elimi koydum mu kipirdamasını riskli bir gebeligim vardi ondan hep dinlenmek zorundaydım birde hickirmasini cok severdim 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Bol ödemliydi ikisi de  :D bunda da hafif hafif var gibi  :D diğerlerinde sabah bi uyanırdım heryerim balon olmuş ellerim ayaklarım yüzüm falan ama tabi ki yine gezmeye engel olamadı bende son günlerime kadar gezdim tozdum:D en çok sevdiğim şey kilo almaktı çünkü bi tek hamileliklerimde 1 gram kilo alabiliyorum onun dışında hiç kilo alamıyorum ama geçen gün birini gördüm 37 kiloymuş oturdum kendi halime sükrettim beterin beteri var yani çok kilolu olmak nasıl sikintiysa sagliga zararlıysa inan çok zayıf olmakta iyi değil onunda ayrı sagliksal problemleri oluyo o yüzden en çok kilo almayı sevdim ben  :D

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 856 göst.
11 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 270 göst.
22 Kasım 2021 Aile kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 732 göst.
6 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 675 göst.
20 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu

378,262 soru

11,321,666 cevap

34,767 kullanıcı

...