0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (165 puan) tarafından
Kızlar 4haftalik gebe olduğumu öğrendim aslında sona det tarihine göre ben 5.6 hesapliyordum ama doktorum 4hafta gördü ultrasonda 2hafta sonra gel dedi gittim 6haftalikken 4+5 olmussun kese var bebek yok dedi boş gebelik de olabilir gec dollenme de dedi haftaya gozukmezse kürtaj dedi ama ben beklemek istiyorum sizce gec dollenme de bebek en gec ne zaman gozukur 

9 Cevaplar

0 oy
(165 puan) tarafından
???????????????????????
-Reklam-
0 oy
(3,445 puan) tarafından
Kuzum ultrasona göre 6+2 vajinal ultrasonla zor gözuktu adet tarihimi gore 8+2 olmasi lazimdi karnımdan net 2 hafta sonra gordum ve duydum kalbini 
(165 puan) tarafından
Benim haftaya normalde tam 7 haftalık olmam gerek ama ultrason göre muhtemelen 5+5 olucam sizce bebek gözükür mu birde doktorum hiç alttan bakmadı hiç bisey yapmadı haftaya gozukmezse gebeliği sonlandirlaim dedi direk ben burda 10hafta da bebeğini görenleri duydum moralim çok bozuk :(
(3,445 puan) tarafından
Bence 15 gun daha bekle oyle git benim moralim cok bozulmustu sadece keseyi gorunce istersen vajinal bakalim dedi bende kabul ettim bebegim zar zor gozukmustu orda ondan iki hafta sonra gittigimde cok sukur karnimdan normal bir sekilde hem gordum hem duydum
(165 puan) tarafından
Karninizdan kaç haftalikken gordunuz
(165 puan) tarafından
Ultrason göre 7haftalikkenmi
(3,445 puan) tarafından
Bir daha yorum attım canım vajinal olarak adete gore 8 haftalik ultrasona gore 6 +2    karnimdan adet tarihime gore 10 haftalik ultrasona göre 8 +2 di
0 oy
(252 puan) tarafından
Hayır canım  bekle 8ci haftaya kadar benimkinde geç döllenmeydi 8ci haftada Altan udrasyonla gözüktü.Şimdi oğlum bir yaşında sağlıklı.Sabırlı olman lazım panik olmaya gerek hamileliğin tadını çıkar 
(165 puan) tarafından
Doktorum beni hic alttan muayene etmedi direk gozukmezse sonlandiralim dedi moralimi bozdu
(252 puan) tarafından
Sabırlı ol içini rahat tut  sürekli doktora gitme bekle 9 haftada görenlerde var geç döllenme olanlar karında çok geç gözüküyor vajinal udrasyonla görünür .Bak sana vajinal ultrasonla bakmamış bile nasıl sonlandiracakmiş
(165 puan) tarafından
Evet bende buradan duydumiyiki de sordum doktorum hiç vajinal ultrasondan bahsetmedi
(165 puan) tarafından
İnşallah geç dollenmedir:(
0 oy
tarafından
Kürtaj o zaman 
0 oy
(1,370 puan) tarafından
6. Haftada göründü hemde ikiz banada öyle demişti 10 gün sonra gel tekrar bakalım dedi ikiz olduğunu öğrendim
(165 puan) tarafından
Ultrasona göre mi 6haftalikken öğrendiniz yoksa asıl haftaniza göre mi
(1,370 puan) tarafından
Kendi haftamdı ultasona göre 8 haftalık falandı
0 oy
(3,445 puan) tarafından

image

Canim ilk olan karından baktiğı ultason adet tarihime gore 8 haftalik olmasi lazımdi ama keseden baska bir sey yoktu ben gebeligimi 81.23 le ogrenmistim sonrakide vajinal ultarsonla baktigi o kadar minnak ki zar zor gormustuk

image

(165 puan) tarafından
Ben bekleyecegim başka doktora da gozukecwgim mutlaka inşallah geç dollenmedir :(
(3,445 puan) tarafından
Sakin ol canım ben kac defa aglayarak ciktigimi biliyorum ilk gecikmem oldugunda 1 hafta gecmisti kan vermistim gebelik yoktu adet olmadim hala sonra adet sokturucu almak icin doktora gitmistim kan testi tekrar yapti 81.23 du doktor tutunur tutunmaz bilemem dedi haftaya gel tekrar dedi folik asiti bile erken diye vermek istemedi bir hafta sonra baska doktora gittim sadece rahimde kalinlasma olmus doktor saydi bana bos gebeli dıs gebelik olabilirsin yada gec döllenmedi dedi kan testi yaptı 2000 kusurlara cıkmisti kan degerim iki gun sonra tekrar kan verdirtti 5000 lere cikmisti bir hafta sonra tekrar cagirdi karindan baktiginda kese vardi bebek yoktu benim moralim bozuldu bos gebelik diye dusundum hadi bir vajinal bakalim dedi orda minicik birseydi zar zor gozukuyordu kalp atisini bile zar zor duydu iki hafta sonra tekrar gel dedi karindan duydum bu sefer benim de surecim baya sancili gecmisti her hafta bir korkuyla gittim doktora o zamanlar canım
(165 puan) tarafından
Sizde baya şey atlatmissiniz gerçekten çok zormus bu surecler benim ilk kez başıma geliyor ama çok kötü Bi durum Bi korkuyla yada Bi umutla beklemek çok zormus Allahim yüzümüze gülsün inşallah benimde geç dollenmedir :(
(3,445 puan) tarafından
Insallah canım bozma moralini folik asitini ic mutlaka
(165 puan) tarafından
Hergun düzenli kullanıyorum ama bakalım :(
0 oy
(53 puan) tarafından
Geç döllenme olmuş benmki de 12+3 olamam lazım ken 10+3 çıkıyor utrasyonda ben bebeği 7 de gördük kalp atışı ni da 8 de duyduk 
(165 puan) tarafından
Beni doktorum haftaya çağırdı haftaya normalde 7haftalik olmam gerek ama ultrason göre 5+3 felan olucam muhtemelen o zaman gozukur mu acaba karından veya alttan
(252 puan) tarafından
Vajinal ultrasonla belki gözukur ama 8. Haftada gidersen tam görürsun kalp atışı duymuş olursun sabırlı ol
(165 puan) tarafından
İnşallah öyle olur inşallah görürüm bebeğimi:(
0 oy
(2,812 puan) tarafından
Ben 1 ay adet görmedim sonra kı ay lekem oldu o şekilde ögrendim bana göre 2 aylıktı doktora göre 6 hafta 8 . Haftada kalp atışı duyuldu ,
(165 puan) tarafından
İnşallah benimde geç dollenmedir:( bende inşallah görürüm bebeğimi ve duyarım kalp atışını
(2,812 puan) tarafından
İnşallah gorursn sıkinti yapma hiç , bizde şimdi son haftalarda yüz gün bitmiyor her ultrasonda sanki ilerleme yok
0 oy
(2,978 puan) tarafından
Benimki de gec dollenmeydi. 9 .haftada gorundu.13.haftada kalp atisini duyduk.
(165 puan) tarafından
O haftaya kadar genelde doktorlar beklemiyor benim doktorum haftaya gozukmezse sonlandirlaim dedi direk ben ne olursa olsun beklemek istiyorum ama
(2,978 puan) tarafından
Ben gece kan vermistim. Nobetci doktor dedi ki vajinal muayene edelim kabul etmedim. Ertesi gun kendi doktoruma dedim o da bekleyelim dedi. Doktorum kendi soyledi bekleyelim diye. Bence sende bekle bir sorunun yoksa.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 70 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 146 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
12 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 189 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu

381,437 soru

11,419,600 cevap

34,975 kullanıcı

...