0 oy
248 göst.
Diğer kategorisinde (2,393 puan) tarafından
Bağlayanlar çocuğun kafası karıştı mi ne kadar sürede alıştı bezsiz yasamaya

Bağlamayanlar gece çok çiş yaptı mı ve yapmamaya ne zamn alıştı her türlü gece kaldırdınız mi

20 Cevaplar

+1 oy
(9,626 puan) tarafından
Gündüzü kestiğim günün gecesi baglamadim sadece o gün altına kaçırdı sonra bidaha hic yapmadı,ben açıkçası hem gece hem gündüz aynı anda bıraktırma taraftariyim ama bazıları gece yattigi yeri islatmasin diye bezliyo bana göre yanlış geliyo o mantık 
-Reklam-
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Ben 2.5 yas braktirdim kizimi.konustum sen abla oldn artik tuvalete yapacaksin diye.ama geceye cesaret edemedim hamileydim bide.o uyuduktan snra bagladim uyanmadan cikardim.baktim 2 3 gun kupkuru hic baglamadim
(2,393 puan) tarafından
Uyanmadan çıkarmak çok mantıklı geldi ya
(3,101 puan) tarafından
Tam daldi bagladim uyanmadan cikardim .hatta bigun uykuda kalmisim.gordu bezi kendi cikardi zorla ben buyudum niye bagladin diye:)
(3,101 puan) tarafından
Allah kolaylik versin canim insallah hemen ogrenir benm kizim gibi
(2,393 puan) tarafından
:d valla bugün benimki de kendi çıkardı bende öyle başlamaya heveslendim :D
(2,393 puan) tarafından
Amiiinnnnnnnnn insalllllahhh ogrenirr
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Hayir gece gündüz hiç baglamadim sadece ilk gün kaldırdım ağladı tuvalete yapmak istemedi üzerime yaptı çişini sonra bir daha kaldırmadım çişi gelince mizirdaniyordu ben de hemen tuvalete götürüyordm şimdi büyüdü zaten cise kalkmıyor 
(2,393 puan) tarafından
Valla benimkini de uyandırsam gece olay çıkarır:D haklı çocuklar..
(7,673 puan) tarafından
Aynen öyle bir daha kaçırmadı zaten 1 2 kere cok su ictigi zaman sadece o da normal
0 oy
(13,837 puan) tarafından
Gece bağlamadim. 5 günde hallettik tuvalet eğitimini. 
(2,393 puan) tarafından
Masallah Kaç aylikti
(13,837 puan) tarafından
28 aylikti canim.
(2,393 puan) tarafından
Benimki de 25 aylık oldu bugün inşallah öğrenir hemen :(
(13,837 puan) tarafından
Inşallah canim. Benimki o kadarlikken klozeetten korkuyordu. Biraz erteleyip başladim eğitime.
0 oy
(703 puan) tarafından
3 yasında aksam saatlerımde halıları kaldırdım bezı cıkardım kızım artık bez yok tuvalete gıdıyoruz gelınce soyle dedım 5 dk snra kanepenin arkasına gecıp cısını yaptı tekrar anlattım wc gıttık o gece cısını yaptırdım yerıne yatırdım yatarken bez olmadıgını cıs gelırse uyanıp wc gıtmemıs gerektıgıni anlattım baktım 4saat gectı ama cıs yok be kendım kaldırdım geldıyse yapsın yataga yapmasın dıye wc gıttık ama agladı ıstemedı yok dedı uykusu agır basıyor uyanmak ıstemedı goturdum gerı yatırdım sabah kalktım baktım yatak kuru o gundur bu gundur de kuru maşallah kacırmıslıgı yok daha 2. gunde cısını bı kez yetısemedı kacırdı dahada kacırma vs olmadı kakayı da rahat yaptı korku vs olmadı
(2,393 puan) tarafından
Oyyy masllah ya inşallah benimki de böyle olurrr öğlen uykusu yaparken altı kuru uyanıyor 2 gündür deniyoruz gece deneyemedim korkudan bakalım nasıl  olcak :S
(703 puan) tarafından
valla yataga bır alez ıkı kat carsaf mıs gıbı deneyeceksın :D ınsallah kolay alısır canım
(2,393 puan) tarafından
Amin amin inşallahhhh çok cooookk aminnnnn
0 oy
(7,926 puan) tarafından
Bugun bizim ilk gün 2 kere lazimliga yaptı 23 aylık sadece çişini büyük tuvalet henüz yapmadı bakalım ne olcak bende bilmiyorum baglasaammi baglamasammi diye düşünüyorum 
(2,393 puan) tarafından
Yaaa aynı anda başlamışız inşallah ikisi de bırakır da kurtulurlar cisli bezden :/ hadi bakalım önce kim kurtulcak benim ki daha yeni oturmaya başladı o da hemen kalkıp gidiyor sen önce bitirirsin bezi bence:D
(3,503 puan) tarafından
Yorumları okuyodum da maşallah cisi geldiğinde söylüyor mu ya da çiş yap dediginde nasıl oluyo yapiyo kizim 24 aylık bende artık yavaştan basliyim dedim ilk defa bugün bezini çıkardım 1 saat banyoda durduk güldü durdu çiş yapmadı en son çıkaracağım zaman baktım yapiyo oturttum hemen sonra yine yapmadı nasıl olucak nasıl yapicak kızım hala tuveletini yapınca rahatsız olup soylemiyo bile bana
(2,393 puan) tarafından
:/ valla benimki bez almak için sokak kapisini yumrukluyor o zaman diyorum ki aha tuvaleti geldi benim ki bugün 25 aylık oldu çiş dese der aslında ama yapmak istemediği için tuvalete söylemiyor çakal  
3 umuz de ayni anda başladık haberleşelim bakalım nolcak
(7,926 puan) tarafından
Benimki söylüyor şöyleki bezdeykende çiş diyordu kaka yaptığını bana söylüyordu bende zaten o cesaretle basladim lazimligi aldım yolda konuşmaya başladık dedim artık buna yapicaksin çişini tamammii dedim hıhı dedi, neyse sonra eve gelince oturmak istedi illa bende hadi çişini yap bakalım dedim ilkde bekledim yapmadı.sonra bir baktım yapıyor kendide sevdi baya hatta ikide bir çiş diyor yanlız oyun haline getirdi, neyse az önce yine çiş dedi götürdüm bekledim yapmadı sonra yaptı, az önce kaka dedi goturmedim yalan yapıyorsun dedim biraz donuna kaçırmış :D benimkide oyun haline getirince çiş geldi desede tereddutde kalıyorum:D
(3,503 puan) tarafından
Allah hepimize kolaylık versin benim kızım daha söylemiyor bezdeyken o yüzden acaba hazır değil mi diye de kararsızım
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Ben yaptım o hatayı sakın yapma, geceyi de bırak gündüzle beraber. Geçen sene temmuzda bezi çıkardım ama gece bağladım. 2 haftadır gece bağlamıyorum ama diğer aşamadan daha zor oldu.

Hala tetikte uyuyorum sürekli kontrol ediyorum. 
(2,393 puan) tarafından
Gece çok mu çiş yapio
(2,119 puan) tarafından
Yani kaldırmazsam yapıyor. Çünkü gece yatarken su içmeyi ve uyanıp su içmeyi bırakmıyor
0 oy
(1,529 puan) tarafından
İlk bebeğimde kendi yürüyünce istemedi bezi çok rahat alıştı 14 aylıktı daha ama kızım 4 yaşına kadar beni mahvetti gündüzleri tuvalete yapıyordu geceleri illa bezine yapardı zorla alıştırdım inşallah çabuk öğrenir
(2,393 puan) tarafından
İnşallah  :/ masllah ya 14 aylık öğrenmişsin çok güzel vlla
0 oy
(4,554 puan) tarafından
Canim ben bağlamıştır alisirken kendi cikarip atıyordu gece bide erken eğitim vermek zorunda kaldık kabızlık sorunumuz vardı hiç yapmiyordu gece kuru kalkıyordu 
(2,393 puan) tarafından
:/ hadi ya zor olmuştur.. ama erken öğrenmesi çok iyi olmuş valla bizim ki kosturuyor tuvaletten kalkip
(4,554 puan) tarafından
Kolay oldu canım komşunun kızı vardı ona özendi :)) kabızlık sorunu da bitti şükürler olsun çok zor oluyor
(2,393 puan) tarafından
Çok sevindim ya senin adına:)
(4,554 puan) tarafından
Darasi sana canım benimki büyüdü artık
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bende wc eğitimi vermeye çalışıyorum dün gece uyurken takmadım bez ilk defa sabah çıkardım bezini gece hiç yapmamis
0 oy
(227 puan) tarafından
Bugün 9. Günümüz canım 6 gün gece uyurken bağladım kafası karıştı sanırım 3 gündür çıkardım bezi alsiti çok şükür 27 aylık oğlum 
0 oy
(968 puan) tarafından
Gece çise uyandır. Canım altına Alez ser uyutmadan öncede lavaboya çıkart öyle uyut bez bağlama 
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Ben bıraktırdıgım gün gece hic baglamadım halen daha baglamıyorum ve birgün de alıştı cok şükür kacırdıgı gün altına korktu cişinden o korkuyla dahada altına yapmadı 
0 oy
(675 puan) tarafından
Bizim de ikinci gunuzmuz bezi hiç takmadım uyutunca çise goturuyorum  hiç islatmadi kendini iki günde bir defa gündüz kaçirdi yoksa hep WC ye götüyorum 2 ay önce denedim ama başarısız olmuştu bu sefer pes etmiyecem
0 oy
(1,880 puan) tarafından
Bıraktığımız gece dahil hiç bağlamadın. Ilk gün iki defa kaçırdı o ilk ve son oldu şükür.  Bence bağlama.
0 oy
tarafından
İlk üç gün bagladim ama gece saat beş gibi uyandırıp çise götürdüm baktım bezi islatmiyor bıraktım 
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Canım benim ikizlerim var ilk oğluma başladım gece çok aglıyo diye bez taktım gündüz açtım çok kaç ırmakları oldu 1 ay böyle yaptım bu arada kızıma geçtim onu gece gündüz bir kerede kestim 1 haftada bitirdik onu görünce oglanada takmadım kaçırmakları durdu  şimdi küçük kızıma başlayacam cesaretim yok ama bir kerede kesmek lazım ne arada takmak ne gece takmak olmuyor çocuk alisamiyo
0 oy
(1,990 puan) tarafından
Ben bagkamadim bir kaç kere kavirsi ama hep sabaha karşı ben çise kaldirmadigim zaman 
0 oy
(166 puan) tarafından
Ben bağlıyorum ama gece yapmıyor bezi hep kuru uyaniyir ve sabah uyandiginda anne çiş deyip tuvlette koşup çıkartıyoruz bezine hiç bir şekilde yapmiyor
0 oy
(6,992 puan) tarafından
Hiç karışmadı bir ay bağladım ama gece hiç yapmıyordu sonra çıkardım yine yapmadı ve hiç çiş için kalkmadık.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 160 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ht (2,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,302 göst.
10 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 211 göst.
23 Şubat 2021 Aile kategorisinde Cns (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 158 göst.
22 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Guuness (758 puan) tarafından soruldu

379,199 soru

11,351,205 cevap

34,822 kullanıcı

...