0 oy
186 göst.
Diğer kategorisinde (168 puan) tarafından
Normal doğum yaparken yaşadığımız talihsizlikler yüzünden sekiz santim açıklıktan sonra sezeryana alındım ilk dogumumdu pskolojik olarak zor olduğu için sitres vs yaptım galiba üç gün oldu sütüm gelmedi bir damla bile doktor mecbur mamaya başladı sarılık gördü şuan gosuslerime dokunamiyorum çok kötü ağrıyor taş gibi baby mom markalı ebebekten eşime elektrikli süt sağma makinası aldırdım üç çay kaşığı geldi aglayacaktim benim bebeğimde anne sütü içti diye mutluluktan ama içim buruk ki herkesin bebeği bol bol emiyor masAllah subhanAllah tebarekAllah Rabbim esirgesin daim etsin onlara ama benim yavrum mama yiyor diye üzülüyorum ve yapacak hiçbir şeyim yok yenilip icilip yapılabilecek her türlü şeyi yaptığımı düşünüyorum ama sizinde belki bir fikriniz vardır bana umut verici süt hikayeniz var mı çok ihtiyacım var

7 Cevaplar

0 oy
(2,392 puan) tarafından
Hilalim hayırlı olsun canım ♥️ bol bol emzir göğsünde kalsın bebiş  herkesin hemen gelmez  2 3 güne taşar inşallah sütün stres yapma mama odaklı olma sürekli emzirmeye çalış canım öyle öyle gelecektir 
(168 puan) tarafından
Çok teşekkür ediyorum ablammmm insAlllah sabırla bekliyorum
-Reklam-
0 oy
(486 puan) tarafından
Süt emzirdikçe gelir bunu bilir bu nnu söylerim 
0 oy
(886 puan) tarafından
Canım mastit olmuşsun büyük ihtimalle benimde aynısı oldu sut sagma makinasiyla damla damla geliyordu ama göğsüm taş gibiydi ağrıyordu duşta masaj sıcak kompres bol su neler neler yaptım en son bana tersten emzir dediler ne faydasi olacak dedim sana yemin ederim tersten emzirince göğsüm bir anda bosaldi kesinlikle denemelisin bebegin başı sola gelicek şekilde sağı emzir yastıkla ya da birinin yardımıyla yapabilirsin 
(886 puan) tarafından
Evet koltuk altına doğru oluyor ya da vücudu dışarıda duracak şekilde yanda durabilir söyleyince kulağa tuhaf geliyor biliyorum sağma makinasiyla gelmiyor enteresan bir sekilde tersten emzirince geliyor zaten o esnada kanallar açılıyor sanırım sonrasinda düz şekilde de emzirenilirsin inşallah canım işe yarar ben inanıyorum çünkü çok benzer şeyler yaşamışız benimde yemediğim içmediğim şey kalmamıştı
(886 puan) tarafından
Mutlaka yaz canım bende merakla beklemedeyim
(2,705 puan) tarafından
Ben de bekliyorum bacim ;)
(168 puan) tarafından
Kb yeni girdim çok sitres yaptığım için aklıma gelmedi buraya girmek bir deneyeceğim kuzummm Allah razı olsun nolur dua edin
(886 puan) tarafından
Senden de razı olsun canım inşallah faydasi olur hic stres yapma o gogusler boşuna agrimiyor sütün var sadece inmesi lazım
0 oy
(110 puan) tarafından

Cincir hoşavı iç o zamn süt yapiyor ve göğüslerin şişiyor ya dayan sağ ben sana resim atacam onunla sağ gerçekten çok faydalı ve agritmiyovs taze nane yaprağı koy goguslerine

image

(168 puan) tarafından
Aldırdım şimdi elektrikli kuzum üç çay kaşığı geldi ağrı gecseydi bir
(110 puan) tarafından
Ağrısını geçmesini istiyorsan dayanacaksın ve az az yavaş yavaş sağacaktın benim esim eli ile majaz yapıp sagmisti
0 oy
(8,778 puan) tarafından
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun cnm muhtemelen mastit oldun bu sıcakta zor biliyorum ama sıcak suyun altına gir masaj yap göğüslerine lahana koy bide sütünü sagarken öne doğru eğilerek sağ... mama kötü bisey değil hemen kötü düşünme bazı insanların hiç sütü gelmiyor mamaya beslemek zorunda kalıyor bazı insanların bol sütü var ama bebek hicbi şekilde emmiyor bak 2 ay oldu ben doğum yapalı sütüm fiskiriyordu fakat bebeğim emmiyordu sagarak veriyordum aç bırakıp zorluyordum neler neler yapmadım son 2 haftadır sütüm feci şekilde azaldı mamaya ağırlık verdim bende isterdim anne sütü vermek ama olmayınca olmuyor kendini zorlama bazı şeyler icin
(168 puan) tarafından
Kıyamam ya işte imtihan ya herkesin biseyle imtihanı var kimisinin var gelmiyor kimisi geliyor bebek emmiyor
(8,778 puan) tarafından
Önce mastit işini hallet sıcak kompres yapıp bidr gunde 2 kere sicak dusa girip masaj yap elektrikli Süt sagma makinesiyle sag sürekli 1 2 güne açılacak hepimiz geçtik bu yoldan stres yapıp üzülürsen olan sütünden olursun sakın üzülme mamayida kötü düşünme sakın
0 oy
(423 puan) tarafından
Keşke en baştan beri sagsaydiniz emmese bile süt saklama poşetinde saklardiniz sağa sağa zaten düzene girer sezaryan doğumda genel olarak böyle oluyor ilk doğumsa bide devamlı sağmak gerek 
(168 puan) tarafından
Hiç bilemedim ki ilk olunca
0 oy
(8,833 puan) tarafından
Ayy canım stres yapma sakın ilk başta zaten öyle iki üç damlayla başlıyor bir hafta on gün sonra öyle çoğalıyor. Hele ilk gebeliğinse çok normal. Hayırlı olsun bebişin. Bol bol kokla öp.
(168 puan) tarafından
Oyy insAllah kuzummm beklerim yeter ki ömür boyu sürmesini

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 156 göst.
10 Ocak 2023 Aile kategorisinde Btl44_02 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,047 göst.
0 oy
6 cevap 134 göst.
6 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 311 göst.
5 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Prens prnses Annesi (614 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...