0 oy
223 göst.
Aile kategorisinde (230 puan) tarafından
İlk evlendıgım zamanlar aramız bozuldu su an ıyıyız ama esmin aılesı tarafı gelıne hızmetkar gozuyle bakar dısarı tek cıkıp gezmesını ıstemez böyle düsünmüyomus gıbı davransalarda içlerini okuyorum kızlarını herseyı serbest kılar amma ben bu zıncırlerı kırdım eskıden komseye cevap vermezdım bı cenem acıldı herkese hakkını verıyoeum her neyse ıste ben bugun dısarı cıktım ısım vardı çarsı taraflarında çıkmışken ıkı cougumı da goturdum hava alıp parka goturdum tabı her anımdan esımın haberı var esıme hesap verır gıbı degıl esım oyle bırı degıl tabı ben cocukları falan atıyorum htta markete gırdım hesabıma para ıstedım attı alcaklarım vardı sonra aksam esım kardesıyle ısten geldı kızım cıktı balkona asagı babasına seslendı sonra kucuk gorumcem aa benım yegenım carsılara gıtmıs ne vardı carsıda falan dedı esım duysun dıye yaptıgına yemın edebılırım ama ıspatlayamam cın olmadan adam carpıyor sanki esime haber vermeden gıtmısim gibi sanki gizli saklı bısey yaomısım gibi sizce benmı kötü dusunuyorum ne gerek vardı boyle bıseu demesıne bendde bı kotu oldum acaba esım o oyle deyınce dolup o an bısey der mi dıye gorumceme donup sanane dedı kızımı seslendırır gıbı tatlı bı sekılde yaptı ama

5 Cevaplar

0 oy
(415 puan) tarafından
Ah ah bu görümceler bende 4tane var bacım.hiç bir zaman kendmı ezdrmedim onlara ezdrmemde :)) 
(230 puan) tarafından
Bende gorumceyım anasını satiyim ben yengemın tarafını tutar kadın destekler abımı saymam burdakıler kdın kadının dusmanı olmus
(415 puan) tarafından
Bnde gorümceyim cnm dediğin gbi gelinimizi desteklerım her zaman
-Reklam-
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Eşin hakini vermis ztn demeki eşinde anlamis ne açıdan söylediğini 
(230 puan) tarafından
Ya sanane derken kızmın agzından cocuk taklıdı yaparak dedı acab sızın dedıgınız gıbı mı yapmak ıstedı
(1,189 puan) tarafından
Bilemiyorum sizin eşiniz daha iyi bilirsiniz ama ben öyle anladım kendi kötü olmasın diye çocuğu öne sürmüş öyle demiş
0 oy
tarafından

Eşinin haberi varmış hiçte takma birsey diyen olursa kocam biliyor sizene ben kocamın karısıyim sizin değil de geç valla :D

(230 puan) tarafından
Dıyemezler zaten ama ıclerıni okuyoeum ıcten pazarlıklılar
0 oy
(9,008 puan) tarafından
Eşin bişe demiyosa ona da b.ok yemek düşer hiç takma sallama boşver canım 
(230 puan) tarafından
Aynen hıc cıkıp cevap bıle vermedımoralı olmadım oyle bı yaptıkı sankı bn kendımden suphe ettım sey demeye getııruor bak senın karı tek dısarlara cıkuyor hanı kotu bısey vs demeye getırıyor bılıncaltına ıslemeye calısıyor esimn
(9,008 puan) tarafından
Aynen o hinlik düşünmüş fesatlık yapmış da Allah'tan eşin prim vermemiş. Kaç yaşında görümcen ergen mi ne bu tavırları
(230 puan) tarafından
22 ama ısterse 40 olsun bence hep ergen
0 oy
(1,682 puan) tarafından
Ben kötü bisey anlamadım cocukla konuşup sorabilir bu yanlış değil ki ama gorumcenin karakterini de bilmiyorum şimdi 
(230 puan) tarafından
Ben fazlasıyla kıskanclık sezıyorum bırde eskıden esım benı ezdırırdı ses cıkarmazdı sımdı ben cıkarıyorum esımde onlara fırsat vermıyor ıclerıne dert oluyor

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 404 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 550 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,394 göst.
21 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Kubra.10 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 256 göst.